ZRUČ N. S. – TEPLÝŠOVICE 3:1

Zruč využila rozklížené sestavy Teplýšovic a získala první výhru v soutěži. Úvodní půlhodina zápasu nepřenesla nic podstatného, až v závěru poločasu měli hosté tři šance, ale osamocený J. Dřízal po vysunutí Králem, Králova dělovka ze strany i Mládkova rána z 18 metrů, našly vždy dobře postaveného brankáře Cudlína, jenž vyrazil projektily na rohové kopy.

Po přestávce se dostali ke slovu také domácí. Nejprve průnik Petrů zastavil na poslední chvíli mladík Stěhule, ale vzápětí fauloval Pavel Chomát v šestnáctce Zemana a Petrů z penalty otevřel skóre. Druhá domácí radost vypukla v 78. minutě, když Pavel Chomát ve vlastní šestnáctce trefil záda Ottla, míč se odrazil k Viktorovi, který pohodlně dostal balón do sítě. V 84. minutě sebral Král míč na půlce hřiště poslednímu hráči Zruče a ze sóla dal Teplýšovicím naději. Ta zhasla vzápětí, když Petrů nikým neatakován pronikl z poloviny hřiště až na šestnáctku, odkud poslal „bodlem" míč do šibenice Trantovy branky.

Branky: 53. (z PK) a 85. Petrů, 78. Viktor – 84. Král. Rozhodčí: Radina. ŽK: 4:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Teplýšovice: Tranta – Stěhule, Petr Chomát, Pavel Chomát, Nerad – Král, Ottl, Vosička, J. Dřízal – Mládek, Podhorský.