SLAVIA JESENICE – TEPLÝŠOVICE 2:5

„Úvod zápasu byl super. Druhá minuta, Horák zatáhl míč po pravém křídle, nacentroval a Bakos nás skluzem dostal do vedení. Ještě čtvrthodiny jsme hráli dobře, ale potom to zase přišlo – nedůraz a sebeuspokojení. Po rohu nikým neatakován hráč vyrovnal a o chvíli později po průniku a nedůrazu v naší obraně jsme domácí skóre otočili. Ještěže máme Horáka, který hlavičkou upravil do přestávky na 2:2. Nakonec jsme až v poslední čtvrthodině třemi góly strhli vítězství na svou stranu a stali se tak mistry I. A třídy," popsal poslední zápas a byl hrdý na tým trenér Teplýšovic Vladimír Dřízal.

Branky Teplýšovic: Horák 3, Škvor, Bakos. ŽK: 2:2. Poločas: 2:2. Teplýšovice: Stařecký (Martin Benák) – Boťa, Kamenský, Stěhule, Kuchta, Hruška, J. Průcha (Škvor), Š. Průcha, Stareček, Horák (Strnad), Bakos (J. Zeman).

SEDLEC-PRČICE – DOBŘÍŠ 5:6

Sedleckoprčičtí dorostenci zakončili sezonu přestřelkou.

Sedlec-Prčice: Jankovský – Šmejkal, Křížek, Seidel, Pištěk, Švagr, Pech, P. Kabíček, J. Kabíček, Hocke, Müller. Střídali: Dřevojan, Adamec, Kubát, Bursík.

BOHUTÍN - VOTICE 2:4

Votice měly vstup do utkání bleskový a hned ve 3. minutě využil Budil přihrávku Písaříka. V dalších minutách si hosté vypracovali několik šancí, které nedokázali proměnit, a tak udeřilo na druhé straně, když z penalty domácí vyrovnali. Do konce poločasu vrátil Voticím vedení znovu Budil po akci Kramného.
Druhý poločas změnu ve hře nepřinesl, Votice lépe kombinovaly a tlačily se do šancí, domácí hrozili jen z brejků. Jeden takový domácím vyšel a bylo vyrovnáno. Hosté poté ještě přidali a dvěma slepenými brankami. Nejdříve se ve vápně nejlépe zorientoval Tábořík a poté Kramný zakončil sólo z půlky hřiště, a tak si Votice připsaly další výhru a zakončily sezonu na krásném třetím místě.

Branky Votic: Budil 2, Tábořík, Kramný. Poločas: 1:2. Votice: Tůma - Prégr, Baťha, Košař, Slunečko - Kramný, Tábořík, Molčík, Čáp - Písařík, Budil. Střídali: Bouček, Janoušek, Kořínek.

Ostatní výsledky okresních mužstev: Čechtice – Kouřim 1:2, Týnec nad Sázavou – Liblice 2:2.