Jílové - Teplýšovice 1:0


Jediný gólový moment zápasu mezi mužstvy ze špičky tabulky přišel v 18. minutě, když po domácí standardní situaci skončil „líznutý“ míč v teplýšovické síti. Jílové mělo ještě do konce poločasu jednu šanci. Na druhé straně se snažili hosté kombinovat a pronikat na domácí stranu hlavně přes rychlého Škvora, ale toho většinou zastavovaly praporky asistentů rozhodčích. Když už se Škvor dostal před gólmana, tak ho přehodil i s brankou. A jelikož nastřelil Kukač v závěru ze dvou metrů gólmana, odjeli hosté s prázdnou a pěkně naštvaní.


„Minule jsme chválil rozhodčí, ale tentokrát podali trapný výkon. Nikdy jsem proti nim neřekl křivé slovo, protože to jsou páni na hřišti, ale teď mi už přetekla trpělivost. Byl to absolutně nezvládnutý zápas s úmyslem. Asistenti rozhodčího nám odmávali nečetně vymyšlených ofsajdů. Jílové si stěžovalo, že bylo poškozeno v Poříčí, ale to stejné udělalo nám. Byla to naprostá trapárna ze strany rozhodčích, za což hráči Jílové nemůžou. Oboustranně můžou být všichni rádi, že se zápas dohrál bez zraněných hráčů. Jediným kladem je, že jsme dohráli bez červené karty. Víc k zápasu nemám co říci, protože to byl záfik, na který již já nemám sílu. Holt začalo jaro,“ běsnil po zápase teplýšovický trenér Jan Mičík.


Branka: nenahlášena. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 1/8. Diváci: 100. Poločas: 1:0.


Sokol Teplýšovice: Fajfrlík - Drahota (20. Mládek), Koblasa, Zelenka, Ottl - Podhorský, Bartoš, Kukač, Nerad - Doležal, Škvor.