Teplýšovice – Zbraslavice 1:0

V prvním poločase se nehrál hezký fotbal a přítomní diváci se trochu zahřáli fotbalem až v závěru poločasu. Nejprve pálil domácí Ottl z hranice šestnáctky těsně vedle a o chvíli později Král po uličce Ottla neprostřelil brankáře Vavřinu.

Po přestávce již bylo více vzruchu před oběma brankami a obě mužstva se střídala v šancích, ale domácí Kukač pálil z hranice šestnáctky nad, Mládkovu střelu po sóle vyrazil zbraslavický gólman na roh a Podhorský ani z metru neprotlačil míč do sítě. Na druhé straně hrozil Čálek, když nejprve trefil tyč Zachovy branky a podruhé si z jeho navštívenkou poradil gólman Teplýšovic, který dostal příležitost před jedničkou Vejvodou.

Rozhodnutí přišlo v 85. minutě, když únik a centr domácího Nerada, zakončil, i když krkolomně, z malého vápna Podhorský.

Teplýšovický lodivod Petr Chomát se vrátil myšlenkami ještě do minulého týdne. „Ve středu jsme měli trénink v benešovském S–centru, kde jsem měl s hráči s hráči třičtvrtěhodinový pohovor o špatných výkonech v poslední době. Už se mi nelíbily dvě domácí remízy a hlavně obrovský průser byl s Chotýšany. Sedli jsme si promluvili, kluci to trochu pochopili a ještě jsem dodal, že bude se Zbraslavicemi chytat Zach, protože Vejvoda v poslední době nechytal, jak bych si představoval,“ a zhodnotil zápas: „Bylo to pro nás strašně těžké, protože si kluci nevěří. Fotbal je hlavně o psychice, protože vím, že kluci hrát umějí. Potřebovali jsme to zlomit, což se nám i se štěstím v závěru povedlo. Opět jsme spoustu šancí neproměnili, hlavně ve druhém poločase a stála při nás štěstěna, když hosté nastřelili tyč. Musím mužstvu poděkovat, že zápas, v čele s gólmanem Zachem, vydřelo.“

Branka: 85. Podhorský. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Teplýšovice: Zach – St. Škvor, Chomát, Veselý, Drahota – Nerad, Kukač, Ottl, Kačírek (52. Mládek) – Král, Podhorský (89. Holejšovský).