Teplýšovice – Říčany 3:2

Teplýšovice měly snový úvod. Ve 4. minutě zakončil gólově roh Nerada, syn trenéra Chomáta Petr. V 10. minutě zakroutil Kukač míč z trestného kopu mimo dosah rukavic Černého – 2:0. Vzápětí chyboval Chomát a střelu Fliegla ze dvou metrů Vejvoda vyrazil. Domácí přestali hrát, hosté převzali iniciativu, přesto mohl Král po centru Podhorského zvýšit, ale z malého vápna přestřelil branku, Chomát mířil z trestného kopu nad a Veselý těsně vedle. V závěru poločasu se podařili hostům dvě standardní situace. Nejprve Dobrý našel ve vápně Fliegla, který ještě přistrčil míč Šaldovi, a ten snížil. Těsně před odchodem dokonce Fliegl po trestném kopu vyrovnal.

Po přestávce pokračovala kvalitní kopaná se šancemi na obou stranách. Vejvoda kryl dva trestné kopy Fliegla, na druhé straně Podhorského ránu a trestný kop Kukače vyrazil Černý na roh a Veselý ze dvou metrů zamířil vedle. Rozhodnutí přišlo v 87. minutě, kdy si na roh Kukače naskočil Chomát a rozjásal domácí fanoušky potřetí.

Trenér Teplýšovic Petr Chomát po zápase zářil. „Na I. B třídu se hrál vynikající fotbal, nahoru – dolů a divákům se musel líbit. První deset minut bylo jednoznačně v naší režii a dali jsme dva góly. Potom jsme přestali hrát kombinační fotbal a mysleli si, že to přijde samo a Říčany do přestávky vyrovnaly. V kabině jsme musel zvýšit hlas, kluci se mezi sebou pohádali, což pomohlo. Druhá půle byla vyrovnaná, v posledních dvaceti minutách jsme začali hře dominovat, soupeř odpadl a v závěru jsme dali rozhodující gól,“ popsal zápas a dodal: „Šli jsme za svým cílem, vítězství jsme chtěli víc a rozhodla naše lepší kondička. Musím před soupeřem smeknout, byl nejlepší, s kterým jsme hráli. Kluky chválím, že se po vyrovnání nezlomili a vybojovali výhru.“

Branky: 4. a 87. Chomát, 10. Kukač – 40. Šalda, 44. Fliegl. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2.

Teplýšovice: Vejvoda – J. Dřízal, Chomát, Kyselka, Drahota – Nerad, Hušbauer (61. Mládek), Kukač, D. Podhorský (90. Beneš) – Veselý, Král (71. L. Tůma).