Sl. Jesenice – Teplýšovice 1:1

Hosté začali zostra a domácí nevěděli, kam dřív skočit. Jenže Kukačovu ránu z šestnáctky vyrazil gólman na roh, Král po centru Veselého zamířil vedle, podruhé stejný hráč obešel ve vápně domácího obránce a zase se jeho střela nevešla mezi tyče, stejně dopadl hlavou Mládek po centru Nerada. Po půlhodině hry se osmělili i domácí, když Benešův trestný kop z 18 metrů i Valešova hlavička zamířily nad branku Vejvody.

Po přestávce převzali iniciativu Jeseničtí, Petráš nejprve trefil z rohu šestnáctky tyč a posléze Hocek protáhl střelou pod břevno Vejvodu, ale ten míč vytáhl na roh. V 73. minutě již Hocek z trestného kopu z 25 metrů našel skulinku ve Vejvodově svatyni a otevřel skóre. Hosté však nerezignovali, hnali se za vyrovnáním, a to přišlo v 86. minutě, kdy byl Kukač faulován v šestnáctce a sám penaltu proměnil.

Trenér Teplýšovic Petr Chomát měl po zápase z remízy smíšené pocity. „První půle vyzněla jednoznačně pro nás, ale využili jsme vypracované šance. Ve druhém poločase byl soupeř dvacet minut lepší a potrestal nás z trestňáku. Poté jsme ale opět ovládli hru, domácí kondičně odešli a vyrovnali jsme z penalty. Měli jsme asi, hlavně za první poločas, vyhrát. Chtěl bych pochválit celé mužstvo, které bojovalo až do konce.“

Branky: 73. Hocek – 86. Kukač (z PK). Rozhodčí: Plesl. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Sokol Teplýšovice: Vejvoda – J. Dřízal, Chomát, Kyselka, Drahota – Hušbauer (84. L. Tůma) – Nerad, Kukač, Veselý – Mládek (56. D. Podhorský), Král.