Kostelec u Křížků – Teplýšovice 3:0

Silný vítr a chyba brankáře Teplýšovic Vejvody pomohly domácí ke gólu již ve 3. minutě. Brankář Kostelce Detko vykopl dlouhý míč až do šestnáctky soupeře, který jen s námahou jeho protějšek vytáhl na břevno a z dorážky se již Dixa nemýlil. O chvíli později hlavičkoval domácí Tesařík nad po rohu. Poté se hra vyrovnala, bez větších příležitostí a jen Kukač z trestného kopu z dvaceti metrů protáhl Detka.

Po přestávce si domácí hlídali vedení, které v 65. minutě zvýšil opět Dixa, když obešel v šestnáctce Kyselku a uklidil míč do sítě – 2:0. Hosté v závěru mohli snížit, ale Kukač z trestného kopu mířil těsně vedle, hlavičku Boti do šibenice bravůrně vyrazil Detko a krásná střela Krále zasvištěla také těsně mimo brankové tyče. A tak udeřilo na druhé straně. V 87. minutě se v šestnáctce Teplýšovic dostal k míči Tesařík, přihrávkou pod sebe našel Waltera, který neměl problém uklidit míč do prázdné branky.

„Tentokrát nás nepodržel gólman Vejvoda, který podcenil na začátku zápasu výkop, vyrazil ho jen na břevno a domácí se snadno dostali do vedení. Poté se hrál vyrovnaný zápas a do poločasu jsme neproměnili dvě stoprocentní šance. Druhá půle byla z naší strany špatná. Po druhém gólu jsme hru otevřeli, dostali třetí a byl konec. Za první půli mužstvo chválím, za druhou je pokárám,“ dodal k utkání trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: 3. a 65. Dixa, 87. Walter. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Teplýšovice: Vejvoda – Drahota (75. Boťa), Kyselka, Mládek, J. Dřízal – D. Podhorský (55. M. Podhorský), Kukač, St. Škvor, Nerad – Veselý, Král.