Tuchoraz – Teplýšovice 2:1

V zápase mužstev z popředí tabulky dokázali zvítězit domácí, i když po většinu času měli více ze hry hosté, ale velké šance si kromě dvakrát Veselého nevypracovali. Domácí se dostali do vedení již v prvním poločase, když přečíslili hostující zálohu.

Po přestávce vyrovnal Bartůšek po centru D. Podhorského na 1:1. Chvíli poté byl D. Podhorský hrubě faulován domácím hráčem, do kterého, když vstal, strčil a rozhodčí oba poslal předčasně do sprch. Hra o deseti na obou stranách vyhovovala více domácím, kteří v 80. minutě díky Nekolného průniku a následném zakončení, strhli výhru na svoji stranu.

„Co je nám platné, když máme osmdesát procent ze hry, ale nakonec prohrajeme. Šancí jsme si moc, v nepříliš pěkném zápase nevypracovali, naopak domácí nás dvakrát ztrestali. Navíc jsme přišli o zraněného Krále a vyloučeného Davida Podhorského,“ zlobil se po zápase trenér Teplýšovic Petr Chomát.

Branky: Bartůšek. ŽK: 3:3. ČK: 1 – D. Podhorský. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Teplýšovice: Vejvoda – Drahota, Ottl, M. Podhorský, J. Dřízal – D. Podhorský, Kukač, Nerad, Veselý – Bartůšek (60. Kyselka), Král (30. Mládek).