Teplýšovice – Tuchoraz 5:1

V první poločase podali domácí podobně jako v minulém zápase mdlý výkon, čehož hosté využili ve 13. minutě Frankem, který měl o chvíli později druhý gól na noze, ale branku jen těsně minul.

Až po mytí hlav v teplýšovické kabině vyšlo domácí mužstvo na hřiště ve druhé půli v jiném rozpoložení. Přesto mohli hosté opět skórovat, ale dvě příležitosti včasným vyběhnutím zlikvidoval Kladiva. V 54. minutě se již na bídný výkon nemohl dívat D. Podhorský, po samostatném úniku vyrovnal a odstartoval kanonádu. Za čtyři minuty Ottl z trestného kopu z 25 metrů a v 63. minutě Doležal hlavou po rohu Ottla zvýšili na 3:1. Poté se na chvíli domácí odmlčeli, ale závěr patřil neradovali. Nejprve v 80. minutě jeho střelu tečoval zádama do branky Doležal a vzápětí sám nerad po úniku ze strany upravil na konečných 5:1. .

„Již na druhý zápas za sebou nebyli hráči absolutně připraveni. První půle byla z naší strany katastrofální. Hráči si absolutně dělali co chtěli a všímali si jen výkonu rozhodčího. Až opět po bouřce v kabině začali hrát to, co měli. To znamenalo nenakopávat míče dopředu, ale hrát po zemi a do stran. V tu chvíli to na hřišti bylo znát a soupeře jasně předčili o dvě třídy. Stále máme málo hráčů a museli nastoupit dorostenci, kteří měli v nohou dopolední zápas a lavičce zůstal jen Dovalil,“ posteskl si po vítězném zápase kormidelník Teplýšovic Jan Mičík.

Branky: 63., 80. Doležal, 54. D. Podhorský, 58. Ottl, 81. Nerad – 13. Franek. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 3/2. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Sokol Teplýšovice: Kladiva – Mládek (65. Dovalil), Ottl, Škvor, J. Dřízal – D. Podhorský, Kukač, M. Podhorský, Nerad – Doležal (85. Král), Starosta.