Teplýšovice - Radim 1:1

Zápas moc šancí nepřienesl. V prvním poločase stály za zmínku jen střely Nováka a na druhé straně Starosty mimo brankové tyče. Po přestávce se zastřelovali Doubek a M. Podhorský. V 52. minutě chyboval Ottl, k míči se dostal Doubek, ale jeho střelu do šibenice vytáhl Kladiva bravurně na tyč. Co se nepovedlo hostům, to se zadařilo domácímu Starostovi, když v 58. minutě vymetl z dvaceti metrů pavouky v radimské svatyni - 1:0. Jenže z výhry se Teplýšovičtí neradovali. V 78. minutě neodkopl Mládek míč do bezpečí, čehož využil Lagsford a vyrovnal. V závěru se domácí přeci jen dočkali branky, radost jim ale překazil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. V poslední minutě zahráli hosté rukou v šestnáctce, ale sudí Laštovička penaltu nenařídil, a proto zápas skončil nerozhodně.

"Radim se ukázala jako velice zdatný soupeř. Hrála na hranici regulérnosti a chvíli nám trvalo, než jsme se s tím srovnali. Malinko k tomu pomohl rozhodčí, který hru soupeře toleroval, tak jsme se přizpůsobili a utkání bylo velice ostré. Výsledek je spravedlivý, i když v posledních minutách, neuznaný gól a jasná penalta, mohly o našem vítězství rozhodnout. Potěšilo mě začlenění pěti mladých hráčů do sestavy a srazili jsme tak věkový průměr hodně pod 25 let," potěšilo teplýšovického kouče Jana Mičíka mládí.

Branky: Starosta - Langsford. Rozhodčí: Laštovička. ŽK: 2/6. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Sokol Teplýšovice: Kladiva - Mládek (78. Dovalil), Ottl, Škvor, L. Dřízal - D. Podhorský, Kukač, M. Podhorský, Nerad - Doležal, Starosta.