Sázava – Teplýšovice 2:4


Zápas se hrál za hustého deště s mnoha kalužemi na hřišti, takže se hrálo spíše vodní pólo, než fotbal. Přesto se urodily šance na obou stranách, ve kterých vynikali brankáři před útočícími hráči. První gólovou akci měl na svědomí Nerad, když se ve 32. minutě trefil technickou křížnou střelou z hranice šestnáctky do šibenice – 0:1. Domácí však ve 40. minutě vyrovnali Svobodou. Další míč putující do sítě se již za překonaným Fajfrlíkem zastavil v louži na brankové čáře.
Po přestávce měli více sil hosté, což dokázali třemi góly. Nejprve se po hodině hry prosadil po centru Doležal hlavou a o chvíli později se pěkně trefil z trestného kopu Nerad. Čtvrthodiny před koncem fauloval Chomát ve vyložené šanci Svobodu a šel se předčasně sprchovat, vzápětí dostal Sázavu do hry Mařinec – 2:3. Jenže hosté si výhru nenechali vzít a pět minut před koncem se Bartoš z hranice šestnáctky, po přiklepnutí Doležalem, trefil přesně k tyči – 2:4.
„Zápas ovlivnil terén, který byl při hustém dešti podmáčený a plný louží. Domácím zastavila louže jeden jasný gól, když už byl Fajfrlík překonán, nám zase po přestávce zhatila voda sólo úniky. Jinak bylo šancí na obou stranách dost a absolutorium zasluhují oba brankáři domácí Zach, kterého jsme paradoxně půjčili do Sázavy na hostování a náš Fajfrlík. Bylo také vidět, že oběma mužstvům chybělo několik hráčů,“ zhodnotil zápas kouč Teplýšovic Jan Mičík.


Branky: 40. Svoboda, 76. Mařinec – 32., 66. Nerad, 60. Doležal, 85. Bartoš. ŽK: 2:1. ČK: Chomát (T). Diváci: 100. Poločas: 1:1.


Sokol Teplýšovice: Fajfrlík – Mládek (70. L. Dřízal), Ottl, Chomát, J. Dřízal (55. Mrha) – Podhorský, Bartoš, Škvor, Nerad – Křivohlavý, Doležal.