Stříbrná Skalice – Teplýšovice 2:2

V prvním poločase se nehrál pěkný fotbal a většina aktérů brala fotbal jako nutné zlo. Přesto se v prvním poločase dostali již sestupující domácí do vedení po standardní situaci. Hosté šance (Podhorský, Nerad, Škvor) nedali. Po přestávce vyrovnal z penalty Křivohlavý po faulu na Podhorského. Skaličtí však po špatném ofsajd systému Teplýšovic a sóle opět převážili misky vah na svoji stranu. Jenže Mládek po úniku tvrdou ranou vyrovnal na konečných 2:2.

„Bylo vidět, že již ani jednomu mužstvu o nic nejde, a proto se nehrál pěkný fotbal. Opět nám chyběli další hráči a již čekáme na konec soutěže,“ dodal po zápase rozladěný kouč Teplýšovic Jan Mičík.

Branky Teplýšovic: Křivohlavý (z PK), Mládek. Rozhodčí: Herda. ŽK: 1/1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Sokol Teplýšovice: Fajfrlík – Mládek, Ottl, Chomát (80. Král), L. Dřízal – Mrha, Bartoš (60. Vosička), Kukač, Nerad – Podhorský, Škvor (46. Křivohlavý).