ZVOLE – STRUHAŘOV 6:1

První poločas nevypadal na debakl nováčka ze Struhařova. Oba týmy si vypracovaly po dvou šancích, ale hostující Hroch a Folprecht ani domácí po sóle a z dorážky (tyč) síť nerozvlnili.

Chvíli po přestávce ale dvakrát chybovali hosté na levé straně, čehož Jandus a Vnuk využili. V tu chvíli se hra hostů sesypala a byli rádi, že dostali do konce zápasu jen další čtyři góly. Za stavu 5:0 zmírnil struhařovskou bolest po sóle Folprecht.

„V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s neproměněnými šancemi na obou stranách. Na začátku druhé půle jsme ale udělali dvě chyby na levé straně, které domácí potrestali. Poté se naše hra úplně rozsypala," povzdechl si po zápase asistent trenéra Struhařova Zdeněk Pessr a dodal k soupeři: „Jsem zklamaný, protože soupeř má průměrné mužstvo jako my. Zápas byl o prvním gólu a ten dali bohužel domácí."

Branky: 54. a 64. Vnuk, 49. a 69. Jandus, 57. a 83. Dušek – 76. Folprecht. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Struhařov: P. Pessr – Kaucký, D. Sysel, Kůstka, Koblasa – Kocábek (77. M. Strnad), O. Veselý, O. Hroch, Fürbacher – Michálek, Folprecht.