III. třída A

Bystřice - Myslič 4:2, Krhanice - Miličín 4:0, Zaječice - Pyšely 1:1, Votice C - Netvořice 4:3, Chocerady B - Sokol Přestavlky 0:2, Nespeky B - Úročnice 2:0, Týnec B - Soběhrdy 2:4.

 1. So. Přestavlky⋌ 13 10 1 2 49:17 31
2. Netvořice⋌ 13  8 2 3 52:26 26
3. Votice C⋌ 13  8 2 3 37:25 26
4. Soběhrdy ⋌ 13  7 3 3 29:22 24
5. Nespeky B⋌ 13  7 2 4 31:27 23
6. Krhanice⋌ 13  6 4 3 29:23 22
7. Pyšely⋌ 13  5 3 5 27:44 18
8. Bystřice⋌ 13  5 2 6 24:27 17
9. Myslič⋌ 13  5 2 6 27:33 17
10. Úročnice⋌ 13  5 1 7 20:29 16
11. Miličín⋌ 13  3 3 7 22:32 12
12. Týnec B⋌ 13  3 1 9 40:38 10
13. Chocerady B⋌ 13  1 6 6 20:31  9
14. Zaječice⋌ 13  0 4 9 18:51  4

III. třída B

Dolní Kralovice - Radošovice 7:0, Mezno - Velíš 5:0, Bílkovice - Tichonice 1:0, Ratměřice - Nesperská Lhota 2:1, Křivsoudov - Kondrac B 4:3, Trhový Štěpánov B - Postupice 2:3, Louňovice - SK Načeradec 1:2.

 1. Bílkovice⋌ 13 10 2  1 26:7  32
2. D. Kralovice⋌ 13  9 1  3 39:15 28
3. Křivsoudov⋌ 13  9 1  3 42:20 28
4. Mezno⋌ 13  8 1  4 23:13 25
5. Kondrac B⋌ 13  6 3  4 23:17 21
6. Tichonice⋌ 13  6 2  5 20:13 20
7. SK Načeradec⋌ 13  5 3  5 29:36 18
8. Radošovice⋌ 13  5 2  6 19:30 17
9. Postupice⋌ 13  4 4  5 20:21 16
10. Ratměřice⋌ 13  5 1  7 17:20 16
11. Velíš⋌ 13  4 2  7 15:27 14
12. Nesp. Lhota ⋌ 13  3 1  9 13:29 10
13. Louňovice⋌ 13  2 3  8 13:23  9
14. Tr. Štěpánov⋌ 13  1 2 10 12:40  5

IV. třída A

 1. Václavice⋌ 11 9 0  2 38:20 27
2. Křečovice⋌ 11 7 2  2 34:18 23
3. Lešany⋌ 11 7 1  3 55:19 22
4. Bukovany⋌ 11 6 1  4 38:24 19
5. Čerčany⋌ 11 5 2  4 43:45 17
6. Poříčí B⋌ 11 5 1  5 39:29 16
7. Pecerady⋌ 11 4 3  4 21:31 15
8. Neveklov B⋌ 11 4 2  5 23:27 14
9. Úročnice B⋌ 11 4 1  6 36:29 13
10. Jablonná⋌ 11 3 3  5 28:45 12
11. Bystřice B⋌ 11 3 2  6 17:35 11
12. Heřmaničky A⋌ 11 0 0 11 11:61  0

IV. třída B

 1. SK Přestavlky⋌ 11 9 1  1 40:12 28
2. Sedlec-Prčice B⋌ 11 9 1  1 32:10 28
3. Olbramovice B⋌ 11 9 0  2 35:18 27
4. Drachkov⋌ 11 7 2  2 49:20 23
5. Vr. Janovice B ⋌ 11 7 0  4 39:23 21
6. Budenín⋌ 11 6 0  5 39:28 18
7. Maršovice B⋌ 11 5 0  6 26:37 15
8. Miličín B⋌ 11 4 1  6 19:37 13
9. Mezno B⋌ 11 3 0  8 27:35  9
10. Heřmaničky B⋌ 11 2 0  9 17:43  6
11. Ratměřice B⋌ 11 2 0  9 18:53  6
12. Jankov B⋌ 11 0 1 10 18:43  1

IV. třída C

 1. Čechtice A⋌ 11 8 1  2 36:16 25
2. Libež⋌ 11 8 0  3 33:31 24
3. Chotýšany B⋌ 11 7 2  2 51:21 23
4. Popovice B⋌ 11 6 2  3 33:25 20
5. Struhařov B ⋌ 11 6 1  4 43:19 19
6. Divišov B⋌ 11 5 2  4 37:24 17
7. Soběhrdy B⋌ 11 5 2  4 27:22 17
8. Postupice B⋌ 11 5 2  4 26:34 17
9. So. Přestavlky B⋌ 11 5 1  5 28:22 16
10. Kladruby ⋌ 11 2 0  9 16:38  6
11. Ostředek B⋌ 11 1 1  9 16:44  4
12. Nesp. Lhota B ⋌ 11 1 0 10 13:63  3

IV. třída D

Keblov - Dolní Kralovice B 4:6, Miřetice B - Libouň 2:6, Zdislavice B - Vracovice 4:2, Hulice - Pravonín B 0:3, Křivsoudov B - Kamberk 2:2, Tichonice B - Čechtice B 2:5, Louňovice B - Blaník Načeradec 2:3.

 1. Zdislavice B⋌ 13 11 0  2 60:26 33
2. Pravonín B⋌ 13 10 2  1 55:31 32
3. Bl. Načeradec⋌ 13 10 0  3 47:18 30
4. Libouň⋌ 13 10 0  3 49:32 30
5. Keblov⋌ 13  9 0  4 48:28 27
6. Kamberk⋌ 13  6 4  3 32:25 22
7. D. Kralovice B⋌ 13  5 1  7 33:22 16
8. Hulice⋌ 13  5 1  7 28:43 16
9. Vracovice⋌ 13  4 3  6 44:32 15
10. Miřetice B⋌ 13  4 3  6 41:45 15
11. Křivsoudov B⋌ 13  3 4  6 24:43 13
12. Louňovice B⋌ 13  2 3  8 17:39  9
13. Čechtice B⋌ 13  1 1 11 20:46  4
14. Tichonice B⋌ 13  0 0 13 17:85  0

OP dorost

 1. Pravonín⋌ 9 8 0 1 25:4  24
2. Chocerady⋌ 9 7 1 1 48:12 22
3. Divišov⋌ 9 7 0 2 30:8  21
4. Vlašim B⋌ 9 5 1 3 30:29 16
5. Poříčí⋌ 9 3 2 4 19:15 11
6. Čechtice⋌ 9 3 2 4 14:14 11
7. D. Kralovice⋌ 9 2 4 3 20:24 10
8. Úročnice⋌ 9 2 1 6 17:33  7
9. Tichonice⋌ 9 2 1 6 17:42  7
10. Čerčany⋌ 9 0 0 9 21:60  0

OS dorost

1. Olbramovice⋌ 10 6 2 2 36:18 20
2. Ratměřice⋌ 10 5 2 3 25:14 17
3. Radošovice⋌ 10 5 0 5 22:26 15
4. Bl. Načeradec⋌ 10 4 0 6 34:32 12
5. Bystřice⋌ 10 4 0 6 18:31 12
6. Maršovice⋌ 10 4 0 6 14:28 12

OP starší žáci

 1. Sedlec-Prčice⋌ 9 8 0 1 74:5  24
2. Postupice⋌ 9 7 0 2 33:12 21
3. Miličín⋌ 9 5 1 3 42:24 16
4. Křivsoudov⋌ 9 5 0 4 21:35 15
5. Poříčí ⋌ 9 4 2 3 10:14 14
6. Čechtice⋌ 9 4 0 5 21:37 12
7. Teplýšovice⋌ 9 3 1 5 13:28 10
8. Bystřice⋌ 9 3 1 5 12:28 10
9. Tr. Štěpánov⋌ 9 3 0 6 12:22  9
10. Bílkovice⋌ 9 0 1 8 10:43  1

OS starší žáci 6 + 1

 1. Olbramovice⋌ 11 8 1  2 95:26  25
2. Lešany⋌ 11 8 1  2 46:20  25
3. Pyšely⋌ 11 7 2  2 86:39  23
4. Vr. Janovice ⋌ 11 7 2  2 51:25  23
5. Popovice⋌ 11 6 1  4 48:33  19
6. Vlašim B⋌ 11 6 0  5 64:33  18
7. Neveklov⋌ 11 5 2  4 45:36  17
8. Tichonice⋌ 11 4 0  7 43:45  12
9. Maršovice⋌ 11 3 2  6 24:34  11
10. Kondrac⋌ 11 3 1  7 33:76  10
11. Úročnice⋌ 11 2 2  7 31:68   8
12. Louňovice⋌ 11 0 0 11  6:137  0

OP mladší žáci 7 + 1

 1. Sedlec-Prčice⋌ 9 8 1 0 68:7   25
2. Benešov C⋌ 9 7 1 1 68:16  22
3. Týnec⋌ 9 7 0 2 77:9   21
4. Chocerady⋌ 9 6 2 1 87:6   20
5. Vr. Janovice ⋌ 9 5 0 4 35:38  15
6. Velíš⋌ 9 3 1 5 22:48  10
7. Krhanice⋌ 9 2 2 5 35:63   8
8. D. Kralovice⋌ 9 2 1 6 21:36   7
9. Myslič⋌ 9 1 0 8  8:69   3
10. Křečovice⋌ 9 0 0 9  8:137  0

OS mladší žáci 5 + 1

1. Pravonín⋌ 7 6 1 0 47:20 19
2. Kosova Hora⋌ 7 5 1 1 64:26 16
3. Tr. Štěpánov⋌ 7 4 2 1 51:28 14
4. Zdislavice⋌ 7 4 0 3 57:22 12
5. Soběhrdy⋌ 7 3 1 3 48:35 10
6. Úročnice⋌ 7 2 0 5 23:71  6
7. Mezno⋌ 7 1 0 6 20:55  3
8. Ratměřice⋌ 7 0 1 6 20:73  1

OP starší přípravka 5 + 1

 1. Jírovice⋌ 10 9 0 1 115:21 27
2. Tichonice⋌ 10 7 1 2  62:23 22
3. Vlašim⋌ 10 7 0 3  65:23 21
4. Týnec⋌ 10 6 1 3  47:49 19
5. Bystřice⋌ 10 4 4 2  38:30 16
6. Chotýšany⋌ 10 4 2 4  30:39 14
7. Nespeky⋌ 10 4 1 5  30:43 13
8. Sedlec-Prčice⋌ 10 2 1 7  27:53  7
9. Teplýšovice⋌ 10 2 1 7  24:65  7
10. Benešov⋌ 10 1 3 6  29:68  6
11. Čechtice⋌ 10 2 0 8  25:78  6

OS starší přípravky A 5 + 1

 1. Olbramovice⋌ 9 9 0 0 94:7   27
2. Nespeky B⋌ 9 6 2 1 53:34  20
3. Soběhrdy⋌ 9 6 1 2 62:33  19
4. Týnec B⋌ 9 6 1 2 57:41  19
5. Senohraby⋌ 9 4 1 4 53:46  13
6. Jankov⋌ 9 4 0 5 37:38  12
7. Zaječice⋌ 9 3 2 4 35:30  11
8. Miličín⋌ 9 2 0 7 14:73   6
9. Maršovice⋌ 9 1 1 7 18:36   4
10. Neveklov⋌ 9 0 0 9 19:104  0

OS starší přípravky B 5 + 1

 1. Křivsoudov⋌ 11 10 0 1 131:15 30
2. SK Načeradec⋌ 11 10 0 1  85:47 30
3. Vlašim B⋌ 11  8 1 2  61:34 25
4. Tr. Štěpánov⋌ 11  7 2 2  82:56 23
5. Bílkovice⋌ 11  6 1 4  60:36 19
6. Zdislavice⋌ 11  4 1 6  44:55 13
7. Tichonice ⋌ 11  4 1 6  53:72 13
8. Kondrac⋌ 11  4 0 7  52:57 12
9. Nesp. Lhota ⋌ 11  3 0 8  34:71  9
10. Struhařov⋌ 11  2 2 7  30:62  8
11. Miřetice⋌ 11  2 1 8  31:92  7
12. Ostředek⋌ 11  1 1 9  30:96  4