Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pyšelští starší žáci předvedli kanonádu na úkor Kondrace

Benešovsko – Přinášíme výsledky a tabulky okresních soutěží fotbalu od mužů po nejmenší.

31.10.2011 3
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

III. třída A

Myslič - Nespeky B 6:3, Týnec B - Chocerady B 2:2, Soběhrdy - Votice C 3:2, Úročnice - Zaječice 4:1, Sokol Přestavlky - Krhanice 5:3, Netvořice - Bystřice 2:1, Pyšely - Miličín 2:0.

 1. So. Přestavlky⋌  9 7 1 1 37:14 22
2. Netvořice⋌ 10 7 1 2 34:20 22
3. Votice C⋌ 10 6 2 2 28:19 20
4. Nespeky B⋌ 10 5 2 3 24:22 17
5. Soběhrdy ⋌ 10 4 3 3 21:18 15
6. Krhanice⋌ 10 4 3 3 20:20 15
7. Pyšely⋌ 10 4 2 4 22:38 14
8. Úročnice⋌ 10 4 1 5 19:22 13
9. Miličín⋌ 10 3 3 4 20:24 12
10. Myslič⋌ 10 3 2 5 20:27 11
11. Týnec B⋌ 10 3 1 6 34:27 10
12. Chocerady B⋌ 10 1 6 3 18:25  9
13. Bystřice⋌  9 2 2 5 14:21  8
14. Zaječice⋌ 10 0 3 7 16:30  3

III. třída B

Radošovice - Trhový Štěpánov B 4:2, Louňovice - Křivsoudov 0:5, SK Načeradec - Ratměřice 1:3, Postupice - Bílkovice 2:3, Kondrac B - Mezno 1:0, Nesperská Lhota - Dolní Kralovice 0:0, Tichonice - Velíš 4:1.

 1. Bílkovice⋌ 10 8 1 1 22:5  25
2. D. Kralovice⋌ 10 6 2 2 23:10 20
3. Kondrac B⋌ 10 6 2 2 17:9  20
4. Křivsoudov⋌ 10 6 1 3 28:12 19
5. Tichonice⋌ 10 5 2 3 18:9  17
6. Mezno⋌ 10 5 1 4 13:13 16
7. Velíš⋌ 10 4 2 4 11:15 14
8. Ratměřice⋌ 10 4 0 6 14:16 12
9. SK Načeradec⋌ 10 3 3 4 17:29 12
10. Radošovice⋌ 10 3 2 5 16:22 11
11. Postupice⋌ 10 2 4 4 13:15 10
12. Nesp. Lhota ⋌ 10 3 1 6 12:21 10
13. Louňovice⋌ 10 2 2 6 10:18  8
14. Tr. Štěpánov B⋌ 10 1 1 8  8:28  4

IV. třída A

Bystřice B - Václavice 0:1, Poříčí B - Lešany 1:6, Úročnice B - Heřmaničky A 9:0, Neveklov B - Jablonná 4:2, Čerčany - Pecerady 4:4, Křečovice - Bukovany 3:1.

 1. Václavice⋌ 10 8 0  2 32:18 24
2. Křečovice⋌ 10 6 2  2 29:18 20
3. Lešany⋌ 10 6 1  3 52:17 19
4. Poříčí B⋌ 10 5 1  4 37:23 16
5. Bukovany⋌ 10 5 1  4 30:24 16
6. Čerčany⋌ 10 5 1  4 39:41 16
7. Pecerady⋌ 10 4 3  3 21:26 15
8. Úročnice B⋌ 10 4 1  5 34:26 13
9. Neveklov B⋌ 10 3 2  5 17:27 11
10. Bystřice B⋌ 10 3 2  5 17:27 11
11. Jablonná⋌ 10 3 2  5 24:41 11
12. Heřmaničky A⋌ 10 0 0 10 11:55  0

IV. třída B

Sedlec-Prčice B - SK Přestavlky 0:3, Mezno B - Maršovice B 3:4, Olbramovice B - Vrchotovy Janovice B 3:0, Heřmaničky B - Jankov B 5:1, Ratměřice B - Drachkov 1:6, Budenín - Miličín B 9:0.

 1. SK Přestavlky⋌ 10 8 1 1 39:12 25
2. Sedlec-Prčice B⋌ 10 8 1 1 25:10 25
3. Olbramovice B⋌ 10 8 0 2 33:17 24
4. Drachkov⋌ 10 6 2 2 45:19 20
5. Vr. Janovice B ⋌ 10 6 0 4 33:21 18
6. Budenín⋌  9 5 0 4 35:22 15
7. Maršovice B⋌ 10 5 0 5 25:35 15
8. Miličín B⋌ 10 4 1 5 19:30 13
9. Mezno B⋌ 10 3 0 7 27:34  9
10. Heřmaničky B⋌  9 2 0 7 13:34  6
11. Ratměřice B⋌ 10 1 0 9 15:51  3
12. Jankov B⋌ 10 0 1 9 16:40  1

IV. třída C

Divišov B - Chotýšany B 0:5, Ostředek B - Popovice B 1:5, Čechtice A - Libež 1:2, Sokol Přestavlky B - Postupice B 2:3, Nesperská Lhota B - Soběhrdy B 1:4, Kladruby - Struhařov B 0:7.

 1. Čechtice A⋌ 10 7 1 2 32:15 22
2. Libež⋌ 10 7 0 3 28:30 21
3. Chotýšany B⋌ 10 6 2 2 42:21 20
4. Popovice B⋌ 10 6 2 2 32:21 20
5. Divišov B⋌ 10 5 2 3 37:22 17
6. Struhařov B⋌ 10 5 1 4 41:19 16
7. So. Přestavlky B⋌ 10 5 1 4 28:18 16
8. Soběhrdy B⋌ 10 4 2 4 22:22 14
9. Postupice B⋌ 10 4 2 4 24:34 14
10. Kladruby ⋌ 10 2 0 8 16:33  6
11. Ostředek B⋌ 10 1 1 8 16:35  4
12. Nesp. Lhota B ⋌ 10 1 0 9 12:60  3

IV. třída D

Dolní Kralovice B - Tichonice B 9:0, Louňovice B - Křivsoudov B 0:0, Čechtice B - Zdislavice B 2:7, Kamberk - Miřetice B 4:4, Pravonín B - Keblov 5:4, Vracovice - Libouň 8:1, Blaník Načeradec – Hulice nedohráno.

 1. Zdislavice B⋌ 10 9 0  1 49:19 27
2. Keblov⋌ 10 8 0  2 36:18 24
3. Pravonín B⋌ 10 7 2  1 42:24 23
4. Libouň⋌ 10 7 0  3 38:27 21
5. Bl. Načeradec⋌  9 6 0  3 29:14 18
6. Kamberk⋌ 10 5 3  2 28:18 18
7. Miřetice B⋌ 10 4 3  3 33:29 15
8. Hulice⋌  9 4 1  4 24:33 13
9. Vracovice⋌ 10 3 3  4 36:20 12
10. D. Kralovice B⋌ 10 3 1  6 21:16 10
11. Křivsoudov B⋌ 10 2 3  5 20:34  9
12. Louňovice B⋌ 10 1 3  6 10:30  6
13. Čechtice B⋌ 10 0 1  9 12:39  1
14. Tichonice B⋌ 10 0 0 10 12:69  0

OP dorost

Chocerady - Dolní Kralovice 6:1, Úročnice - Vlašim B 1:2, Pravonín - Divišov 1:0, Tichonice - Čechtice 0:3, Čerčany - Poříčí 1:3.

 1. Pravonín⋌ 9 8 0 1 25:4  24
2. Chocerady⋌ 9 7 1 1 48:12 22
3. Divišov⋌ 9 7 0 2 30:8  21
4. Vlašim B⋌ 9 5 1 3 30:29 16
5. Poříčí⋌ 9 3 2 4 17:15 11
6. Čechtice⋌ 9 3 2 4 14:14 11
7. D. Kralovice⋌ 9 2 4 3 20:24 10
8. Úročnice⋌ 9 2 1 6 17:33  7
9. Tichonice⋌ 9 2 1 6 17:42  7
10. Čerčany⋌ 9 0 0 9 21:58  0

OS dorost

Maršovice - Ratměřice 2:0, Olbramovice - Bystřice 5:0, Blaník Načeradec - Radošovice 7:0.

1. Olbramovice⋌ 10 6 2 2 36:18 20
2. Ratměřice⋌ 10 5 2 3 25:14 17
3. Radošovice⋌ 10 5 0 5 22:26 15
4. Bl. Načeradec⋌ 10 4 0 6 34:32 12
5. Bystřice⋌ 10 4 0 6 18:31 12
6. Maršovice⋌ 10 4 0 6 14:28 12

OP starší žáci

Čechtice - Bílkovice 6:4, Bystřice - Postupice 0:2, Křivsoudov - Teplýšovice 3:1, Trhový Štěpánov - Miličín 4:3, Sedlec-Prčice - Poříčí 6:0.

 1. Sedlec-Prčice⋌ 9 8 0 1 74:5  24
2. Postupice⋌ 9 7 0 2 33:12 21
3. Miličín⋌ 9 5 1 3 42:24 16
4. Křivsoudov⋌ 9 5 0 4 21:35 15
5. Poříčí ⋌ 9 4 2 3 10:14 14
6. Čechtice⋌ 9 4 0 5 21:37 12
7. Teplýšovice⋌ 9 3 1 5 13:28 10
8. Bystřice⋌ 9 3 1 5 12:28 10
9. Tr. Štěpánov⋌ 9 3 0 6 12:22  9
10. Bílkovice⋌ 9 0 1 8 10:43  1

OS starší žáci 6 + 1

Louňovice - Popovice 0:9, Lešany - Tichonice 7:2, Olbramovice - Vrchotovy Janovice 5:5, Neveklov - Úročnice 6:2, Maršovice - Vlašim B 0:8, Pyšely - Kondrac 22:1.

 1. Olbramovice⋌ 10 8 1  1 93:22  25
2. Pyšely⋌ 10 7 2  1 80:32  23
3. Lešany⋌ 10 7 1  2 41:20  22
4. Vr. Janovice ⋌ 10 6 2  2 41:24  20
5. Popovice⋌ 10 6 1  3 48:28  19
6. Neveklov⋌ 10 5 2  3 44:28  17
7. Vlašim B⋌ 10 5 0  5 59:27  15
8. Maršovice⋌ 10 3 1  6 20:30  10
9. Tichonice⋌ 10 3 0  7 39:43   9
10. Úročnice⋌ 10 2 1  7 27:64   7
11. Kondrac⋌ 10 2 1  7 24:74   7
12. Louňovice⋌ 10 0 0 10  4:128  0

OP mladší žáci 7 + 1

Benešov C - Sedlec-Prčice 2:5, Myslič - Dolní Kralovice 2:3, Vrchotovy Janovice - Krhanice 5:2, Velíš - Křečovice 7:0, Týnec - Chocerady 1:0.

 1. Sedlec-Prčice⋌ 9 8 1 0 68:7   25
2. Benešov C⋌ 9 7 1 1 68:16  22
3. Týnec⋌ 9 7 0 2 77:9   21
4. Chocerady⋌ 9 6 2 1 87:6   20
5. Vr. Janovice ⋌ 9 5 0 4 35:38  15
6. Velíš⋌ 9 3 1 5 22:48  10
7. Krhanice⋌ 9 2 2 5 35:63   8
8. D. Kralovice⋌ 9 2 1 6 21:36   7
9. Myslič⋌ 9 1 0 8  8:69   3
10. Křečovice⋌ 9 0 0 9  8:137  0

OS mladší žáci 5 + 1

1. Pravonín⋌ 7 6 1 0 47:20 19
2. Kosova Hora⋌ 7 5 1 1 64:26 16
3. Tr. Štěpánov⋌ 7 4 2 1 51:28 14
4. Zdislavice⋌ 7 4 0 3 47:22 12
5. Soběhrdy⋌ 7 3 1 3 48:35 10
6. Úročnice⋌ 7 2 0 5 23:61  6
7. Mezno⋌ 7 1 0 6 20:55  3
8. Ratměřice⋌ 7 0 1 6 20:73  1

OP starší přípravka 5 + 1

Týnec - Jírovice 0:15, Čechtice - Tichonice 5:4, Bystřice - Sedlec-Prčice 3:1, Benešov - Chotýšany 2:4, Nespeky - Vlašim 4:3.

 1. Jírovice⋌  9 8 0 1 97:17 24
2. Vlašim⋌ 10 7 0 3 65:23 21
3. Tichonice⋌  9 7 0 2 60:21 21
4. Týnec⋌  9 5 1 3 40:44 16
5. Bystřice⋌  9 4 3 2 36:28 15
6. Chotýšany⋌  9 4 1 4 26:35 13
7. Nespeky⋌  9 4 0 5 26:39 12
8. Teplýšovice⋌  9 2 1 6 19:58  7
9. Sedlec-Prčice⋌  9 2 0 7 22:48  6
10. Čechtice⋌  9 2 0 7 21:60  6
11. Benešov⋌  9 1 2 6 24:63  5

OS starší přípravky A 5 + 1

Soběhrdy - Týnec B 5:3, Olbramovice - Senohraby 16:1, Neveklov - Zaječice 4:6, Maršovice - Jankov 3:4, Nespeky B - Miličín 11:2.

 1. Olbramovice⋌ 9 9 0 0 94:7   27
2. Nespeky B⋌ 9 6 2 1 53:34  20
3. Soběhrdy⋌ 9 6 1 2 62:33  19
4. Týnec B⋌ 9 6 1 2 57:41  19
5. Senohraby⋌ 9 4 1 4 53:46  13
6. Jankov⋌ 9 4 0 5 37:38  12
7. Zaječice⋌ 9 3 2 4 35:30  11
8. Miličín⋌ 9 2 0 7 14:73   6
9. Maršovice⋌ 9 1 1 7 18:36   4
10. Neveklov⋌ 9 0 0 9 19:104  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Nesperská Lhota - Bílkovice 1:7, Ostředek - Tichonice B 5:9, Struhařov - Trhový Štěpánov 4:4, Křivsoudov - Miřetice 16:0, Zdislavice - Vlašim B 3:4, SK Načeradec - Kondrac 12:3.

 1. Křivsoudov⋌ 10 9 0 1 122:13 27
2. SK Načeradec⋌ 10 9 0 1  79:44 27
3. Vlašim B⋌ 10 8 1 1  58:28 25
4. Tr. Štěpánov⋌ 10 7 2 1  80:47 23
5. Bílkovice⋌ 10 5 1 4  47:36 16
6. Kondrac⋌ 10 4 0 6  52:55 12
7. Zdislavice⋌ 10 3 1 6  37:54 10
8. Tichonice ⋌ 10 3 1 6  46:72 10
9. Struhařov⋌ 10 2 2 6  30:55  8
10. Miřetice⋌ 10 2 1 7  30:85  7
11. Nesp. Lhota ⋌ 10 2 0 8  32:71  6
12. Ostředek⋌ 10 1 1 8  30:83  4

Autor: Pavel Šimáček

31.10.2011 VSTUP DO DISKUSE 3
SDÍLEJ:
Žďárský tenorista Jakub Pustina.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

ZŠ Krhanice a třídní učitelka Jana Vilémová
12

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze ZŠ Netvořice a ZŠ Krhanice

Týnec a stavební firma se viní ze šlendriánu

Týnec nad Sázavou – Vzájemné obviňování města Týnce a firmy Dakastav ze Starého Města na Uherskohradišťsku ze šlendriánu, stálo na začátku sporu investora přístavby školy a jejího zhotovitele.

Dopravu kolem Benešova blokuje nehoda

Benešov - Srážka dvou osobních aut poblíž benzinového čerpadla na silnici E55 u benešovské křižovatky na Červených Vršcích, komplikuje dnes, ve středu 18. října ranní dopravní špičku. Auta stojí podél Benešova ve směru od Tábora na Prahu.

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Benešov – Bourání pěti montovaných objektův areálu Táborských kasáren, které celých 10 let, co místo opustili vojáci, okupovali bezdomovci, začalo v pondělí. Kromě demolice má neoprávněnému pobytu bezdomovců v areálu zabránit i městem najatá ostraha.

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

Benešov /OBRAZEM/ – Dva nové sety akumulátorových operačních vrtaček a pil mají na ortopedickém oddělení v benešovské nemocnici. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení