III. třída A

Neveklov - Chocerady B 5:0, Netvořice - Myslič 3:1, Václavice - Týnec B 0:2, Krhanice - Nespeky B 6:0, Zaječice - Ostředek 0:0, Soběhrdy - Čerčany 1:0, Úročnice A - Bystřice 3:0.

1. Neveklov⋌ 15 12 2  1 49:19 38
2. Úročnice ⋌ 15 12 0  3 51:17 36
3. Krhanice⋌ 15 10 1  4 43:26 31
4. Soběhrdy⋌ 15  9 2  4 43:22 29
5. Ostředek⋌ 15  8 3  4 37:21 27
6. Týnec B⋌ 15  7 3  5 34:27 24
7. Netvořice⋌ 15  7 3  5 38:32 24
8. Bystřice⋌ 15  7 1  7 30:34 22
9. Nespeky B⋌ 15  6 3  6 25:39 21
10. Chocerady B⋌ 15  5 2  8 28:45 17
11. Zaječice⋌ 15  3 2 10 23:43 11
12. Myslič⋌ 15  3 1 11 32:54 10
13. Václavice⋌ 15  3 0 12 25:45  9
14. Čerčany⋌ 15  1 1 13 29:63  4

III. třída B

Tichonice - Kondrac B 2:1, Křivsoudov - Ratměřice 4:0, Bílkovice - Mezno 1:0, Velíš - Blaník Načeradec 3:1, SK Načeradec – Postupice 1:4, Trhový Štěpánov B - Dolní Kralovice 1:0, Jankov A - Louňovice A 1:2.

1. Ratměřice⋌ 15 11 2 2 44:25 35
2. Jankov A⋌ 15 10 1 4 38:19 31
3. Tichonice⋌ 15  7 3 5 24:30 24
4. Mezno⋌ 15  6 5 4 23:21 23
5. SK Načeradec⋌ 15  6 4 5 32:26 22
6. D. Kralovice⋌ 15  5 5 5 25:19 20
7. Bílkovice⋌ 15  5 5 5 17:26 20
8. Postupice⋌ 15  6 1 8 38:28 19
9. Kondrac B⋌ 15  5 4 6 28:32 19
10. Velíš⋌ 15  5 4 6 28:35 19
11. Křivsoudov⋌ 15  5 2 8 39:35 17
12. Louňovice ⋌ 15  4 5 6 28:34 17
13. Bl. Načeradec⋌ 15  3 4 8 21:30 13
14. Tr. Štěpánov B⋌ 15  3 3 9 19:44 12

IV. třída A

Pecerady - Heřmaničky 3:4, Křečovice - SK Přestavlky 2:2, Miličín - Pyšely 1:2, Lešany - Budenín 1:2, Bukovany - Drachkov 4:3, Jankov B - Poříčí B 2:5.

1. Pyšely⋌ 14 14 0  0 79:8  42
2. Miličín⋌ 14 11 1  2 51:18 34
3. Budenín⋌ 14  9 0  5 37:34 27
4. Bukovany⋌ 14  8 2  4 32:27 26
5. Poříčí B⋌ 14  8 1  5 43:33 25
6. SK Přestavlky⋌ 14  6 3  5 41:45 21
7. Jablonná ⋌ 13  6 3  4 38:45 21
8. Křečovice⋌ 14  6 1  7 45:46 19
9. Lešany⋌ 14  5 2  7 32:28 17
10. Jankov B⋌ 14  3 2  9 34:45 11
11. Heřmaničky⋌ 13  3 0 10 21:55  9
12. Drachkov⋌ 14  2 0 12 21:58  6
13. Pecerady⋌ 14  1 1 12 19:51  4

IV. třída B

Bystřice B - Neveklov B 1:0,Sokol Přestavlky B - Soběhrdy B 0:2, Miličín B - Olbramovice B 0:6, Václavice B - Vrchotovy Janovice B 2:2, Mezno B - Votice C 2:2, Úročnice B - Sedlec-Prčice B 0:0.

1. Votice C⋌ 14 11 2  1 76:28 35
2. Sedlec–Prčice B⋌ 14 10 3  1 42:16 33
3. Olbramovice B⋌ 14 10 1  3 58:20 31
4. Vr. Janovice B ⋌ 14  6 4  4 39:22 22
5. Soběhrdy B⋌ 14  6 3  5 31:32 21
6. Úročnice B⋌ 13  6 2  5 24:29 20
7. Mezno B⋌ 14  6 2  6 28:44 20
8. Maršovice B⋌ 13  6 1  6 34:40 19
9. Neveklov B⋌ 14  5 3  6 31:30 18
10. Václavice B⋌ 14  4 2  8 32:50 14
11. Bystřice B⋌ 14  3 3  8 16:38 12
12. So. Přestavlky B⋌ 14  1 4  9 25:40  7
13. Miličín B⋌ 14  0 2 12 12:59  2

IV. třída C

Zdislavice B - Nesperská Lhota B 1:1, Popovice B - Tichonice B 3:0, Velíš B - Pravonín B 1:7, Struhařov B - Postupice B 0:2, Čechtice B - Ostředek B 3:1, Louňovice B - Chotýšany B 1:2, Divišov B - Ratměřice B 4:1.

1. Nesp. Lhota B⋌ 15 12 2  1 73:18 38
2. Pravonín B⋌ 15 12 1  2 57:27 37
3. Struhařov B⋌ 15 10 1  4 36:21 31
4. Postupice B⋌ 15  9 3  3 42:24 30
5. Chotýšany B⋌ 15  8 4  3 51:29 28
6. Zdislavice B⋌ 15  8 4  3 38:20 28
7. Divišov B⋌ 15  7 3  5 37:28 24
8. Popovice B⋌ 15  6 2  7 29:37 20
9. Čechtice B⋌ 15  6 1  8 25:39 19
10. Ostředek B⋌ 15  3 2 10 29:58 11
11. Louňovice B⋌ 15  2 3 10 20:50  9
12. Velíš B⋌ 15  2 3 10 17:51  9
13. Ratměřice B⋌ 15  2 2 11 20:46  8
14. Tichonice B⋌ 15  2 1 12 17:43  7

IV. třída D

Vracovice - Nesperská Lhota 4:0, Křivsoudov B - Miřetice B 2:7, Radošovice - Kladruby 3:0, Čechtice A - Kamberk 2:2, Libež - Keblov 0:6, Hulice - Libouň, kontumačně 3:0.

1. Radošovice⋌ 14 11 1  2 44:17 34
2. Libež⋌ 14  9 4  1 38:25 31
3. Čechtice A⋌ 14  9 3  2 42:21 30
4. Keblov⋌ 14  9 0  5 45:32 27
5. Libouň⋌ 14  7 3  4 43:32 24
6. Hulice⋌ 14  6 3  5 26:27 21
7. D. Kralovice B⋌ 13  4 4  5 29:28 16
8. Vracovice⋌ 14  5 1  8 29:33 16
9. Kladruby⋌ 14  4 2  8 28:30 14
10. Miřetice B⋌ 14  4 1  9 28:49 13
11. Křivsoudov B⋌ 13  3 3  7 27:37 12
12. Kamberk⋌ 14  3 2  9 20:36 11
13. Nesp. Lhota A ⋌ 14  2 1 11 22:54  7