Okresní přebor

 1. Votice B⋌ 14 12 1 1 49:14 37
2. Struhařov⋌ 14  7 4 3 24:19 25
3. Zdislavice⋌ 14  7 4 3 31:27 25
4. Miřetice⋌ 14  6 4 4 23:18 22
5. Divišov⋌ 14  6 3 5 38:29 21
6. Popovice⋌ 14  6 3 5 29:27 21
7. Olbramovice⋌ 14  6 2 6 28:20 20
8. Maršovice⋌ 14  6 2 6 25:23 20
9. Jírovice⋌ 14  5 5 4 26:28 20
10. So. Přestavlky⋌ 14  4 3 7 16:26 15
11. Tr. Štěpánov⋌ 14  5 0 9 25:52 15
12. Vr. Janovice⋌ 14  3 4 7 22:28 13
13. Teplýšovice B⋌ 14  3 2 9 22:33 11
14. Pravonín ⋌ 14  2 3 9 25:39  9

III. A třída

 1. Neveklov⋌ 14 11 2  1 44:19 35
2. Úročnice ⋌ 14 11 0  3 48:17 33
3. Krhanice⋌ 14  9 1  4 37:26 28
4. Soběhrdy⋌ 14  8 2  4 42:22 26
5. Ostředek⋌ 14  8 2  4 37:21 26
6. Bystřice⋌ 14  7 1  6 30:31 22
7. Týnec B⋌ 14  6 3  5 32:27 21
8. Netvořice⋌ 14  6 3  5 35:31 21
9. Nespeky B⋌ 14  6 3  5 25:33 21
10. Chocerady B⋌ 14  5 2  7 28:40 17
11. Myslič⋌ 14  3 1 10 31:51 10
12. Zaječice⋌ 14  3 1 10 23:43 10
13. Václavice⋌ 14  3 0 11 25:43  9
14. Čerčany⋌ 14  1 1 12 29:62  4

III. B třída

 1. Ratměřice⋌ 14 11 2 1 44:21 35
2. Jankov ⋌ 14 10 1 3 37:17 31
3. Mezno⋌ 14  6 5 3 23:20 23
4. SK Načeradec⋌ 14  6 4 4 31:22 22
5. Tichonice⋌ 14  6 3 5 22:29 21
6. D. Kralovice⋌ 14  5 5 4 25:18 20
7. Kondrac B⋌ 14  5 4 5 27:30 19
8. Bílkovice⋌ 14  4 5 5 16:26 17
9. Postupice⋌ 14  5 1 8 34:27 16
10. Velíš⋌ 14  4 4 6 25:34 16
11. Křivsoudov⋌ 14  4 2 8 35:35 14
12. Louňovice ⋌ 14  3 5 6 26:33 14
13. Bl. Načeradec⋌ 14  3 4 7 20:27 13
14. Tr. Štěpánov B⋌ 14  2 3 9 18:44  9

IV. A třída

 1. Pyšely⋌ 13 13 0  0 77:7  39
2. Miličín⋌ 13 11 1  1 50:16 34
3. Budenín⋌ 13  8 0  5 35:33 24
4. Bukovany⋌ 13  7 2  4 28:24 23
5. Poříčí B⋌ 13  7 1  5 38:31 22
6. Jablonná ⋌ 13  6 3  4 38:45 21
7. SK Přestavlky⋌ 13  6 2  5 39:43 20
8. Křečovice⋌ 13  6 0  7 43:44 18
9. Lešany⋌ 13  5 2  6 31:26 17
10. Jankov B⋌ 13  3 2  8 32:40 11
11. Heřmaničky⋌ 12  2 0 10 17:52  6
12. Drachkov⋌ 13  2 0 11 18:54  6
13. Pecerady⋌ 13  1 1 11 16:47  4

IV. B třída

1. Votice C⋌ 13 11 1  1 74:26 34
2. Sedlec–Prčice B⋌ 13 10 2  1 42:16 32
3. Olbramovice B⋌ 13  9 1  3 52:20 28
4. Vr. Janovice B ⋌ 13  6 3  4 37:20 21
5. Úročnice B⋌ 12  6 1  5 24:29 19
6. Maršovice B⋌ 13  6 1  6 34:40 19
7. Mezno B⋌ 13  6 1  6 26:42 19
8. Neveklov B⋌ 13  5 3  5 31:29 18
9. Soběhrdy B⋌ 13  5 3  5 29:32 18
10. Václavice B⋌ 13  4 1  8 30:48 13
11. Bystřice B⋌ 13  2 3  8 15:38  9
12. So. Přestavlky B⋌ 13  1 4  8 25:38  7
13. Miličín B⋌ 13  0 2 11 12:53  2

IV. C třída

 1. Nesp. Lhota B⋌ 14 12 1  1 72:17 37
2. Pravonín B⋌ 14 11 1  2 50:26 34
3. Struhařov B⋌ 14 10 1  3 36:19 31
4. Zdislavice B⋌ 14  8 3  3 37:19 27
5. Postupice B⋌ 14  8 3  3 40:24 27
6. Chotýšany B⋌ 14  7 4  3 49:28 25
7. Divišov B⋌ 14  6 3  5 33:27 21
8. Popovice B⋌ 14  5 2  7 26:37 17
9. Čechtice B⋌ 14  5 1  8 22:38 16
10. Ostředek B⋌ 14  3 2  9 28:55 11
11. Velíš B⋌ 14  2 3  9 16:44  9
12. Louňovice B⋌ 14  2 3  9 19:48  9
13. Ratměřice B⋌ 14  2 2 10 19:42  8
14. Tichonice B⋌ 14  2 1 11 17:40  7

IV. D třída

 1. Radošovice⋌ 13 10 1  2 41:17 31
2. Libež⋌ 13  9 4  0 38:19 31
3. Čechtice A⋌ 13  9 2  2 40:19 29
4. Libouň⋌ 13  7 3  3 43:29 24
5. Keblov⋌ 13  8 0  5 39:32 24
6. Hulice⋌ 13  5 3  5 23:27 18
7. D. Kralovice B⋌ 13  4 4  5 29:28 16
8. Kladruby⋌ 13  4 2  7 28:27 14
9. Vracovice⋌ 13  4 1  8 25:33 13
10. Křivsoudov B⋌ 12  3 3  6 25:30 12
11. Kamberk⋌ 13  3 1  9 18:34 10
12. Miřetice B⋌ 13  3 1  9 21:47 10
13. Nesp. Lhota A ⋌ 13  2 1 10 22:50  7

OP dorost

 1. Struhařov⋌ 9 7 0 2 23:10 21
2. Pravonín⋌ 9 6 1 2 27:11 19
3. Divišov⋌ 9 5 2 2 28:12 17
4. Vlašim B⋌ 9 4 3 2 16:9  15
5. Úročnice⋌ 9 4 1 4 13:16 13
6. D. Kralovice⋌ 9 4 1 4 17:27 13
7. So. Přestavlky⋌ 9 3 2 4 23:22 11
8. Olbramovice⋌ 9 3 0 6 11:22  9
9. Čechtice⋌ 9 2 2 5  6:15  8
10. Benešov C⋌9 1 0 8 13:33  3

OS dorost

 1. Chocerady⋌ 8 7 0 1 38:13 21
2. Chotýšany⋌ 8 6 0 2 47:12 18
3. Tichonice⋌ 8 6 0 2 24:15 18
4. Poříčí⋌ 8 4 1 3 12:15 13
5. Ratměřice⋌ 8 4 0 4 16:22 12
6. Radošovice⋌ 8 3 2 3  9:19 11
7. Týnec B⋌ 8 3 1 4 20:26 10
8. Bystřice⋌ 8 1 0 7  9:29  3
9. Heřmaničky⋌ 8 0 0 8 11:35  0

OP starší žáci 7 + 1

 1. Teplýšovice⋌ 11 10 1  0 54:9  31
2. Mezno⋌ 11 10 1  0 46:10 31
3. Olbramovice⋌ 11  9 0  2 38:24 27
4. Poříčí⋌ 11  7 0  4 28:13 21
5. Lešany⋌ 11  6 0  5 22:20 18
6. Miličín⋌ 11  5 0  6 21:20 15
7. Bystřice⋌ 11  5 0  6 16:28 15
8. Čechtice⋌ 11  3 1  7 19:30 10
9. Úročnice⋌ 11  3 0  8 11:26  9
10. Postupice⋌ 11  3 0  8 13:36  9
11. Vlašim B⋌ 11  2 1  8 18:31  7
12. Křivsoudov⋌ 11  1 0 10 12:51  3

OP starší žáci 5 + 1

1. Tichonice⋌ 10 10 0  0 98:15  30
2. Pravonín⋌ 10  8 0  2 79:28  24
3. Maršovice⋌ 10  6 0  4 81:25  18
4. Tr. Štěpánov⋌ 10  3 0  7 38:74   9
5. Heřmaničky⋌ 10  3 0  7 48:87   9
6. Popovice⋌ 10  0 0 10 13:128  0

OP mladší žáci A 7 + 1

 1. Týnec⋌ 8 8 0 0 64:8   24
2. Sedlec-Prčice⋌ 8 7 0 1 81:7   21
3. Pyšely⋌ 8 5 1 2 55:21  16
4. Neveklov⋌ 8 4 1 3 25:22  13
5. Vr. Janovice ⋌ 8 3 1 4 31:28  10
6. Maršovice⋌ 8 3 1 4 32:31  10
7. Kosova Hora⋌ 8 3 0 5 29:42   9
8. Soběhrdy ⋌ 8 1 0 7 16:34   3
9. Křečovice⋌ 8 0 0 8  5:145  0

OP mladší žáci B 7 + 1

 1. Benešov B⋌ 9 9 0 0 71:7  27
2. SK Načeradec⋌ 9 8 0 1 67:15 24
3. Bílkovice⋌ 9 6 0 3 53:21 18
4. Teplýšovice⋌ 9 5 1 3 34:16 16
5. Kondrac⋌ 9 5 0 4 27:29 15
6. Chocerady⋌ 9 4 0 5 33:26 12
7. Velíš⋌ 9 2 1 6 19:68  7
8. D. Kralovice⋌ 9 2 0 7 19:65  6
9. Zdislavice⋌ 9 1 1 7 10:38  4
10. Ratměřice⋌ 9 1 1 7 13:61  4

OP starší přípravka 7 + 1

1. Benešov A⋌ 10 10 0 0 81:10 30
2. Týnec⋌ 10  6 1 3 49:37 19
3. Vlašim A⋌ 10  5 2 3 35:32 17
4. Votice⋌ 10  3 2 5 41:41 11
5. Benešov B⋌ 10  1 2 7 25:53  5
6. Nespeky⋌ 10  1 1 8 17:75  4

OS starší přípravky A 7 + 1

 1. Benešov C⋌ 11 11 0  0 79:5  33
2. Bystřice⋌ 11  9 1  1 50:9  28
3. Vlašim B⋌ 11  8 0  3 51:16 24
4. Nespeky B⋌ 11  8 0  3 31:17 24
5. Čechtice⋌ 11  7 2  2 40:16 23
6. Sedlec-Prčice⋌ 11  5 2  4 35:27 17
7. Křivsoudov⋌ 11  4 1  6 18:30 13
8. Týnec ⋌ 11  3 2  6 20:39 11
9. Olbramovice⋌ 11  2 1  8 20:37  7
10. Myslič⋌ 11  2 1  8  9:55  7
11. Krhanice⋌ 11  1 1  9 18:50  4
12. Úročnice⋌ 11  0 1 10  9:79  1

OP starší přípravka A 5 + 1

1. Maršovice⋌ 8 8 0 0 93:3  24
2. Mezno⋌ 8 5 1 2 42:25 16
3. Soběhrdy⋌ 8 4 1 3 36:36 13
4. Jankov⋌ 8 1 0 7 16:56  3
5. Ostředek⋌ 8 1 0 7 11:78  3

OP starší přípravka B 5 + 1

1. Postupice⋌ 8 6 0 2 32:15 18
2. Tichonice⋌ 8 6 0 2 43:21 18
3. Tr. Štěpánov⋌ 8 5 0 3 31:28 15
4. Pravonín⋌ 8 2 0 6 17:29  6
5. Miřetice⋌ 8 1 0 7 18:48  3

OP mladší přípravka 7 + 1

1. Vlašim A⋌ 8 8 0 0 68:3  24
2. Benešov⋌ 8 5 1 2 24:12 16
3. Nespeky A⋌ 8 3 1 4 19:20 10
4. Teplýšovice⋌ 8 3 0 5 27:30  9
5. Vlašim B⋌ 8 0 0 8  4:77  0

OP mladší přípravka 5 + 1

1. Pecerady A⋌ 8 7 0 1 59:25 21
2. Lešany⋌ 8 4 0 4 32:43 12
3. Netvořice⋌ 8 3 1 4 32:48 10
4. Pecerady B⋌ 8 3 0 5 39:45  9
5. Pyšely⋌ 8 2 1 5 38:39  7