III. A třída

Soběhrdy - Chocerady B 3:3, Ostředek - Myslič 3:2, Čerčany - Netvořice 2:5, Bystřice -Václavice 2:1, Neveklov - Krhanice 2:1, Úročnice - Zaječice 3:0, Nespeky B - Týnec B 1:0.

1. Úročnice ⋌ 11 9 0 2 38:13 27
2. Soběhrdy⋌ 11 8 2 1 41:16 26
3. Neveklov⋌ 11 8 2 1 37:18 26
4. Krhanice⋌ 11 7 1 3 31:21 22
5. Ostředek⋌ 11 6 2 3 29:14 20
6. Týnec B⋌ 11 5 2 4 26:21 17
7. Bystřice⋌ 11 5 1 5 25:29 16
8. Nespeky B⋌ 11 4 3 4 16:26 15
9. Netvořice⋌ 11 4 2 5 25:27 14
10. Chocerady B ⋌ 11 4 2 5 22:28 14
11. Myslič⋌ 11 2 1 8 24:40  7
12. Zaječice⋌ 11 2 1 8 19:35  7
13. Václavice⋌ 11 2 0 9 15:32  6
14. Čerčany⋌ 11 1 1 9 21:49  4

III. B třída

Dolní Kralovice - Křivsoudov 1:1, Louňovice - Bílkovice 0:0, Tichonice - Velíš 2:2, Blaník Načeradec - Mezno 2:2, Trhový Štěpánov B - Kondrac B 1:3, SK Načeradec - Ratměřice 0:1, Jankov A - Postupice 2:0.

1. Ratměřice⋌ 11 10 0 1 37:15 30
2. Jankov A⋌ 11  8 1 2 28:9  25
3. Mezno⋌ 11  5 3 3 18:16 18
4. Kondrac B⋌ 11  5 2 4 19:20 17
5. Postupice⋌ 11  5 1 5 30:18 16
6. SK Načeradec⋌ 11  4 3 4 23:18 15
7. D. Kralovice⋌ 11  3 5 3 19:14 14
8. Bl. Načeradec⋌ 11  3 4 4 17:18 13
9. Velíš⋌ 11  3 4 4 19:26 13
10. Tichonice⋌ 11  3 3 5 15:26 12
11. Křivsoudov⋌ 11  3 2 6 26:27 11
12. Bílkovice⋌ 11  2 4 5 13:26 10
13. Tr. Štěpánov B⋌ 11  2 3 6 15:33  9
14. Louňovice ⋌ 11  1 5 5 16:29  8

IV. A třída

Jankov B - Lešany 2:2, Budenín - Heřmaničky 4:1, Drachkov - Pecerady 4:1, Poříčí B - Křečovice 3:5, Jablonná - Miličín A 1:3, Pyšely - SK Přestavlky 11:1.

1. Pyšely⋌ 10 10 0 0 57:5  30
2. Miličín A⋌ 10  8 1 1 41:13 25
3. Bukovany⋌ 10  6 1 3 21:19 19
4. Jablonná ⋌ 10  6 1 3 34:35 19
5. Budenín⋌ 10  6 0 4 27:27 18
6. SK Přestavlky⋌ 11  5 2 4 30:40 17
7. Poříčí B⋌ 10  5 1 4 32:26 16
8. Křečovice⋌ 10  5 0 5 35:33 15
9. Lešany⋌ 10  4 2 4 23:21 14
10. Jankov B⋌ 11  3 1 7 29:34 10
11. Pecerady⋌ 10  1 1 8 15:32  4
12. Heřmaničky⋌ 10  1 0 9 13:41  3
13. Drachkov⋌ 10  1 0 9 14:45  3

IV. B třída

Mezno B - Maršovice B 6:2, Vrchotovy Janovice B - Neveklov B 4:0, Votice C - Bystřice B 6:2, Sedlec-Prčice B - Sokol Přestavlky B 0:0, Úročnice B - Václavice B 2:1, Olbramovice B - Soběhrdy B 6:0.

1. Votice C⋌ 10 8 1 1 52:20 25
2. Sedlec–Prčice B⋌ 10 7 2 1 29:14 23
3. Olbramovice B⋌ 10 7 0 3 39:17 21
4. Mezno B⋌ 11 6 1 4 24:33 19
5. Maršovice B⋌ 10 5 1 4 29:33 16
6. Soběhrdy B⋌ 10 4 3 3 24:25 15
7. Vr. Janovice B ⋌ 10 4 2 4 21:16 14
8. Václavice B ⋌ 11 4 1 6 27:34 13
9. Úročnice B⋌ 10 4 1 5 20:28 13
10. Neveklov B⋌ 10 3 2 5 24:26 11
11. Bystřice B⋌ 10 2 3 5 13:24  9
12. So. Přestavlky B⋌ 10 1 3 6 18:27  6
13. Miličín B⋌ 10 0 2 8 11:34  2

IV. C třída

Louňovice B - Nesperská Lhota B 1:7, Zdislavice B - Struhařov B 4:0, Divišov B-Čechtice B 5:0, Ostředek B - Tichonice B 3:1, Chotýšany B - Popovice B 7:0, Ratměřice B - Velíš B 1:0, Postupice B - Pravonín B 5:0.

1. Nesp. Lhota B⋌ 11 10 0 1 59:15 30
2. Pravonín B⋌ 11  9 0 2 43:23 27
3. Struhařov B⋌ 11  8 0 3 27:16 24
4. Zdislavice B⋌ 11  6 3 2 27:12 21
5. Postupice B⋌ 11  6 3 2 33:19 21
6. Chotýšany B⋌ 11  6 2 3 44:24 20
7. Divišov B⋌ 11  5 3 3 26:19 18
8. Popovice B⋌ 11  3 2 6 20:34 11
9. Čechtice B⋌ 11  3 1 7 14:32 10
10. Louňovice B⋌ 11  2 3 6 14:34  9
11. Velíš B⋌ 11  2 2 7 12:33  8
12. Ostředek B⋌ 11  2 2 7 21:45  8
13. Tichonice B⋌ 11  2 1 8 16:28  7
14. Ratměřice B⋌ 11  1 2 8 15:37  5

IV. D třída

Libež - Nesperská Lhota 5:0, Kamberk - Miřetice B 1:4, Hulice - Čechtice A 1:3, Keblov - Křivsoudov B 3:1, Libouň - Dolní Kralovice B 4:4, Vracovice - Radošovice 1:3.

1. Radošovice⋌ 10 8 1 1 34:12 25
2. Libež⋌ 10 7 3 0 28:13 24
3. Libouň⋌ 10 7 2 1 36:18 23
4. Čechtice A⋌ 10 6 2 2 30:14 20
5. Keblov⋌ 10 6 0 4 30:29 18
6. D. Kralovice B⋌ 10 3 4 3 23:19 13
7. Vracovice⋌ 10 4 1 5 19:22 13
8. Hulice⋌ 10 3 3 4 13:20 12
9. Kamberk⋌ 10 3 1 6 15:24 10
10. Miřetice B⋌ 11 3 1 7 19:41 10
11. Křivsoudov B⋌ 10 2 2 6 19:26  8
12. Kladruby⋌ 10 2 1 7 18:21  7
13. Nesp. Lhota A ⋌ 11 1 1 9 19:44  4

OP dorost

1. Struhařov⋌ 9 7 0 2 23:10 21
2. Pravonín⋌ 9 6 1 2 27:11 19
3. Divišov⋌ 9 5 2 2 28:12 17
4. Vlašim B⋌ 9 4 3 2 16:9  15
5. Úročnice⋌ 9 4 1 4 13:16 13
6. D. Kralovice⋌ 9 4 1 4 17:27 13
7. So. Přestavlky⋌ 9 3 2 4 23:22 11
8. Olbramovice⋌ 9 3 0 6 11:22  9
9. Čechtice⋌ 9 2 2 5  6:15  8
10. Benešov C⋌9 1 0 8 13:33  3

OS dorost

1. Chocerady⋌ 8 7 0 1 38:13 21
2. Chotýšany⋌ 8 6 0 2 47:12 18
3. Tichonice⋌ 8 6 0 2 24:15 18
4. Poříčí⋌ 8 4 1 3 12:15 13
5. Ratměřice⋌ 8 4 0 4 16:22 12
6. Radošovice⋌ 8 3 2 3  9:19 11
7. Týnec B⋌ 8 3 1 4 20:26 10
8. Bystřice⋌ 8 1 0 7  9:29  3
9. Heřmaničky⋌ 8 0 0 8 11:35  0

OP starší žáci 7 + 1

Lešany - Úročnice 1:2, Olbramovice - Křivsoudov 6:5, Postupice - Poříčí 0:4, Vlašim B - Bystřice 2:3, Mezno - Miličín 5:1, Čechtice - Teplýšovice 0:2.

1. Teplýšovice⋌ 11 10 1  0 54:9  31
2. Mezno⋌ 11 10 1  0 46:10 31
3. Olbramovice⋌ 11  9 0  2 38:24 27
4. Poříčí⋌ 11  7 0  4 28:13 21
5. Lešany⋌ 11  6 0  5 22:20 18
6. Miličín⋌ 11  5 0  6 21:20 15
7. Bystřice⋌ 11  5 0  6 16:28 15
8. Čechtice⋌ 11  3 1  7 19:30 10
9. Úročnice⋌ 11  3 0  8 11:26  9
10. Postupice⋌ 11  3 0  8 13:36  9
11. Vlašim B⋌ 11  2 1  8 18:31  7
12. Křivsoudov⋌ 11  1 0 10 12:51  3

OP starší žáci 5 + 1

1. Tichonice⋌ 10 10 0  0 98:15  30
2. Pravonín⋌ 10  8 0  2 79:28  24
3. Maršovice⋌ 10  6 0  4 81:25  18
4. Tr. Štěpánov⋌ 10  3 0  7 38:74   9
5. Heřmaničky⋌ 10  3 0  7 48:87   9
6. Popovice⋌ 10  0 0 10 13:128  0

OP mladší žáci A 7 + 1

 1. Týnec⋌ 8 8 0 0 64:8   24
2. Sedlec-Prčice⋌ 8 7 0 1 81:7   21
3. Pyšely⋌ 8 5 1 2 55:21  16
4. Neveklov⋌ 8 4 1 3 25:22  13
5. Vr. Janovice ⋌ 8 3 1 4 31:28  10
6. Maršovice⋌ 8 3 1 4 32:31  10
7. Kosova Hora⋌ 8 3 0 5 29:42   9
8. Soběhrdy ⋌ 8 1 0 7 16:34   3
9. Křečovice⋌ 8 0 0 8  5:145  0

OP mladší žáci B 7 + 1

1. Benešov B⋌ 9 9 0 0 71:7  27
2. SK Načeradec⋌ 9 8 0 1 67:15 24
3. Bílkovice⋌ 9 6 0 3 53:21 18
4. Teplýšovice⋌ 9 5 1 3 34:16 16
5. Kondrac⋌ 9 5 0 4 27:29 15
6. Chocerady⋌ 9 4 0 5 33:26 12
7. Velíš⋌ 9 2 1 6 19:68  7
8. D. Kralovice⋌ 9 2 0 7 19:65  6
9. Zdislavice⋌ 9 1 1 7 10:38  4
10. Ratměřice⋌ 9 1 1 7 13:61  4

OP starší přípravka 7 + 1

Dohrávka: Týnec - Benešov A 1:4.

1. Benešov A⋌ 10 10 0 0 81:10 30
2. Týnec⋌ 10  6 1 3 49:37 19
3. Vlašim A⋌ 10  5 2 3 35:32 17
4. Votice⋌ 10  3 2 5 41:41 11
5. Benešov B⋌ 10  1 2 7 25:53  5
6. Nespeky⋌ 10  1 1 8 17:75  4

OS starší přípravky A 7 + 1

Benešov C - Úročnice 14:1, Týnec B - Křivsoudov 0:0, Olbramovice - Vlašim B 1:9, Myslič - Bystřice 0:5, Sedlec-Prčice - Nespeky B 0:2, Čechtice - Krhanice 6:2.

1. Benešov C⋌ 11 11 0  0 79:5  33
2. Bystřice⋌ 11  9 1  1 50:9  28
3. Vlašim B⋌ 11  8 0  3 51:16 24
4. Nespeky B⋌ 11  8 0  3 31:17 24
5. Čechtice⋌ 11  7 2  2 40:16 23
6. Sedlec-Prčice⋌ 11  5 2  4 35:27 17
7. Křivsoudov⋌ 11  4 1  6 18:30 13
8. Týnec ⋌ 11  3 2  6 20:39 11
9. Olbramovice⋌ 11  2 1  8 20:37  7
10. Myslič⋌ 11  2 1  8  9:55  7
11. Krhanice⋌ 11  1 1  9 18:50  4
12. Úročnice⋌ 11  0 1 10  9:79  1

OP starší přípravka A 5 + 1

1. Maršovice⋌ 8 8 0 0 93:3  24
2. Mezno⋌ 8 5 1 2 42:25 16
3. Soběhrdy⋌ 8 4 1 3 36:36 13
4. Jankov⋌ 8 1 0 7 16:56  3
5. Ostředek⋌ 8 1 0 7 11:78  3

OP starší přípravka B 5 + 1

1. Postupice⋌ 8 6 0 2 32:15 18
2. Tichonice⋌ 8 6 0 2 43:21 18
3. Tr. Štěpánov⋌ 8 5 0 3 31:28 15
4. Pravonín⋌ 8 2 0 6 17:29  6
5. Miřetice⋌ 8 1 0 7 18:48  3

OP mladší přípravka 7 + 1

1. Vlašim A⋌ 8 8 0 0 68:3  24
2. Benešov⋌ 8 5 1 2 24:12 16
3. Nespeky A⋌ 8 3 1 4 19:20 10
4. Teplýšovice⋌ 8 3 0 5 27:30  9
5. Vlašim B⋌ 8 0 0 8  4:77  0

OP mladší přípravka 5 + 1

1. Pecerady A⋌ 8 7 0 1 59:25 21
2. Lešany⋌ 8 4 0 4 32:43 12
3. Netvořice⋌ 8 3 1 4 32:48 10
4. Pecerady B⋌ 8 3 0 5 39:45  9
5. Pyšely⋌ 8 2 1 5 38:39  7