III. třída A

Václavice - Myslič 3:5, Krhanice - Týnec B 5:2, Zaječice - Nespeky B 1:2, Úročnice A - Čerčany 11:0, Neveklov - Bystřice 5:2, Soběhrdy - Ostředek 3:2, Netvořice – Chocerady B, hosté nepřijeli.

 1. Soběhrdy⋌ 3 3 0 0 10:4  9
2. Neveklov⋌ 3 2 1 0 13:9  7
3. Krhanice⋌ 3 2 1 0  9:5  7
4. Nespeky B⋌ 3 2 1 0  5:3  7
5. Týnec B⋌ 3 2 0 1 11:9  6
6. Myslič⋌ 3 1 1 1  9:8  4
7. Chocerady B⋌ 2 1 1 0  8:7  4
8. Úročnice ⋌ 3 1 0 2 14:5  3
9. Ostředek⋌ 3 1 0 2  8:6  3
10. Bystřice⋌ 3 1 0 2  4:9  3
11. Čerčany⋌ 3 1 0 2  6:18 3
12. Netvořice⋌ 2 0 1 1  5:6  1
13. Zaječice⋌ 3 0 0 3  4:10 0
14. Václavice⋌ 3 0 0 3  5:12 0

III. třída B

Velíš - Mezno 2:2, Bílkovice - Ratměřice 1:2, Postupice - Blaník Načeradec 4:1, Tichonice - Louňovice 3:3, Trhový Štěpánov B - SK Načeradec 1:7, Křivsoudov - Kondrac B 3:1, Jankov A - Dolní Kralovice 1:0.

 1. SK Načeradec⋌ 3 3 0 0 14:3  9
2. Jankov ⋌ 3 3 0 0 10:0  9
3. Ratměřice⋌ 3 3 0 0 11:2  9
4. Mezno⋌ 3 1 2 0  5:3  5
5. Postupice⋌ 3 1 1 1  7:5  4
6. Velíš⋌ 3 1 1 1  4:7  4
7. Tr. Štěpánov⋌ 3 1 1 1  5:10 4
8. Křivsoudov⋌ 3 1 0 2  5:7  3
9. Kondrac B⋌ 3 1 0 2  4:10 3
10. Bílkovice⋌ 3 0 2 1  2:3  2
11. Louňovice ⋌ 3 0 2 1  5:9  2
12. D. Kralovice⋌ 3 0 1 2  2:4  1
13. Bl. Načeradec⋌ 3 0 1 2  3:7  1
14. Tichonice⋌ 3 0 1 2  4:11 1

IV. třída A

Jankov B - Drachkov 6:1, Křečovice - Heřmaničky 8:5, Miličín - SK Přestavlky 7:0, Bukovany - Budenín 4:1, Jablonná - Poříčí B 6:5, Lešany - Pyšely 1:3.

 1. Pyšely⋌ 3 3 0 0 14:3  9
2. Jablonná ⋌ 2 2 0 0 12:7  6
3. Miličín⋌ 3 2 0 1 10:6  6
4. Bukovany⋌ 3 2 0 1  6:3  6
5. Poříčí B⋌ 3 2 0 1 10:9  6
6. SK Přestavlky⋌ 3 2 0 1  7:11 6
7. Pecerady⋌ 2 1 0 1  4:3  3
8. Jankov B⋌ 3 1 0 2 11:11 3
9. Lešany⋌ 3 1 0 2  8:9  3
10. Budenín⋌ 3 1 0 2  5:8  3
11. Křečovice⋌ 3 1 0 2 12:16 3
12. Heřmaničky⋌ 2 0 0 2  6:11 0
13. Drachkov⋌ 3 0 0 3  5:13 0

IV. třída B

Sokol Přestavlky B - Neveklov B 0:0, Miličín B - Soběhrdy B 2:2, Mezno B - Vrchotovy Janovice B 2:1, Václavice B - Olbramovice B 3:2, Bystřice B - Maršovice B 1:3, Úročnice B - Votice C 1:5.

 1. Votice C⋌ 3 3 0 0 21:4  9
2. Olbramovice B⋌ 3 2 0 1 11:4  6
3. Vr. Janovice B ⋌ 3 2 0 1  7:2  6
4. Sedlec–Prčice B⋌ 2 2 0 0  6:1  6
5. Maršovice B⋌ 2 2 0 0  6:2  6
6. Soběhrdy B⋌ 3 1 2 0  8:5  5
7. Neveklov B⋌ 3 1 1 1  4:3  4
8. Václavice B⋌ 3 1 0 2  5:11 3
9. Mezno B⋌ 3 1 0 2  3:11 3
10. Bystřice B⋌ 3 0 1 2  3:8  1
11. So. Přestavlky B⋌ 3 0 1 2  2:9  1
12. Miličín B⋌ 3 0 1 2  2:10 1
13. Úročnice B⋌ 2 0 0 2  2:10 0

IV. třída C

Popovice B - Nesperská Lhota B 3:4, Velíš B - Tichonice B 1:0, Louňovice B - Ostředek B 1:1, Divišov B - Chotýšany B 1:1, Zdislavice B - Ratměřice B 4:0, Čechtice B - Postupice B 1:1, Struhařov B - Pravonín B 2:3.

 1. Pravonín B⋌ 3 3 0 0 16:4  9
2. Chotýšany B⋌ 3 2 1 0 14:3  7
3. Struhařov B⋌ 3 2 0 1 10:5  6
4. Zdislavice B⋌ 3 2 0 1  8:3  6
5. Nesp. Lhota B⋌ 3 2 0 1  8:6  6
6. Divišov B⋌ 3 1 2 0  5:4  5
7. Postupice B⋌ 3 1 1 1  7:4  4
8. Ostředek B⋌ 3 1 1 1  4:7  4
9. Louňovice B⋌ 3 1 1 1  4:11 4
10. Popovice B⋌ 3 1 0 2  7:10 3
11. Velíš B⋌ 3 1 0 2  2:13 3
12. Čechtice B⋌ 3 0 1 2  3:7  1
13. Ratměřice B⋌ 3 0 1 2  3:8  1
14. Tichonice B⋌ 3 0 0 3  1:7  0

IV. třída D

D. Kralovice B - Miřetice B 4:1, Libež - Kamberk 2:1, Hulice - Keblov 3:1, Křivsoudov B - Nesperská Lhota A 1:1, Vracovice - Libouň 1:3, Čechtice A - Kladruby 2:0.

 1. Libouň⋌ 3 2 1 0 12:4  7
2. Libež⋌ 3 2 1 0 11:5  7
3. Radošovice⋌ 2 2 0 0 11:4  6
4. D. Kralovice B⋌ 2 2 0 0  5:1  6
5. Hulice⋌ 3 2 0 1  6:8  6
6. Křivsoudov B⋌ 2 1 1 0  9:2  4
7. Čechtice A⋌ 3 1 1 1  5:4  4
8. Vracovice⋌ 3 1 0 2  5:7  3
9. Keblov⋌ 3 1 0 2  6:12 3
10. Miřetice B⋌ 3 1 0 2  4:13 3
11. Nesp. Lhota A ⋌ 3 0 1 2  4:7  1
12. Kamberk⋌ 3 0 1 2  4:8  1
13. Kladruby⋌ 3 0 0 3  2:9  0

OP dorost

Sokol Přestavlky - Olbramovice 1:2, Dolní Kralovice - Pravonín 0:5, Struhařov - Čechtice 5:0, Úročnice - Benešov C 3:2, Vlašim B - Divišov 1:1.

 1. Struhařov⋌ 2 2 0 0 8:0 6
2. Pravonín⋌ 2 1 1 0 9:4 4
3. Vlašim B⋌ 2 1 1 0 4:1 4
4. Úročnice⋌ 2 1 1 0 4:3 4
5. Olbramovice⋌ 2 1 0 1 2:4 3
6. Divišov⋌ 2 0 2 0 2:2 2
7. So. Přestavlky⋌ 2 0 1 1 5:6 1
8. D. Kralovice⋌ 2 0 1 1 2:7 1
Čechtice⋌ 2 0 1 1 2:7 1
10. Benešov C⋌ 2 0 0 2 2:6 0

OS dorost

Bystřice - Heřmaničky 4:1, Radošovice - Chotýšany 0:3, Týnec B - Tichonice 4:5, Chocerady - Ratměřice 5:2.

 1. Chotýšany⋌ 2 2 0 0 12:0  6
2. Tichonice⋌ 2 2 0 0  8:4  6
3. Chocerady⋌ 1 1 0 0  5:2  3
4. Poříčí⋌ 1 1 0 0  3:2  3
5. Ratměřice⋌ 2 1 0 1  6:7  3
6. Bystřice⋌ 2 1 0 1  4:10 3
7. Týnec B⋌ 2 0 0 2  6:9  0
8. Heřmaničky⋌ 2 0 0 2  3:7  0
9. Radošovice⋌ 2 0 0 2  0:6  0

OP starší žáci

Poříčí - Úročnice 1:0, Bystřice - Křivsoudov 5:1, Miličín - Olbramovice 0:2, Teplýšovice - Postupice 11:0, Lešany - Vlašim B 2:0, Čechtice - Mezno 0:6.

 1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 15:0  6
2. Mezno⋌ 2 2 0 0 10:1  6
3. Olbramovice⋌ 2 2 0 0  5:1  6
4. Poříčí⋌ 2 2 0 0  3:0  6
5. Bystřice⋌ 2 1 0 1  6:4  3
6. Miličín⋌ 2 1 0 1  3:3  3
7. Úročnice⋌ 2 1 0 1  2:2  3
8. Lešany⋌ 2 1 0 1  3:4  3
9. Křivsoudov⋌ 2 0 0 2  1:7  0
10. Vlašim B⋌ 2 0 0 2  0:6  0
11. Čechtice⋌ 2 0 0 2  1:8  0
12. Postupice⋌ 2 0 0 2  1:14 0

OP starší žáci 5+1

Pravonín - Popovice 13:1, Maršovice - Heřmaničky 12:1, Tichonice - Trhový Štěpánov 19:0.

1. Tichonice⋌ 2 2 0 0 32:1  6
2. Pravonín⋌ 2 2 0 0 22:2  6
3. Maršovice⋌ 2 2 0 0 19:1  6
4. Heřmaničky⋌ 2 0 0 2  2:21 0
5. Popovice⋌ 2 0 0 2  2:26 0
6. Trh. Štěpánov⋌ 2 0 0 2  0:26 0

OP mladší žáci A 7+1

Sedlec-Prčice - Maršovice 9:0, Křečovice - Pyšely 3:20, Týnec - Neveklov 2:1, Soběhrdy - Kosova Hora 1:4.

 1. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0 14:2  6
2. Týnec⋌ 2 2 0 0  7:2  6
3. Pyšely⋌ 2 1 0 1 22:8  3
4. Neveklov⋌ 2 1 0 1  4:3  3
5. Kosova Hora⋌ 2 1 0 1  5:6  3
6. Maršovice⋌ 2 1 0 1  4:12 3
7. Vr. Janovice ⋌ 1 0 0 1  1:3  0
8. Soběhrdy ⋌ 2 0 0 2  4:8  0
9. Křečovice⋌ 1 0 0 1  3:20 0

OP mladší žáci B 7+1

Dolní Kralovice - Ratměřice 4:3, Benešov B - SK Načeradec 5:2, Velíš - Zdislavice 0:4, Kondrac - Bílkovice 2:5.

 1. Bílkovice⋌ 2 2 0 0 20:2  6
2. Benešov B⋌ 2 2 0 0 12:2  6
3. Chocerady⋌ 1 1 0 0  7:0  3
4. Teplýšovice⋌ 1 1 0 0  8:2  3
5. SK Načeradec⋌ 2 1 0 1 12:7  3
6. Zdislavice⋌ 2 1 0 1  4:7  3
7. D. Kralovice⋌ 2 1 0 1  6:13 3
8. Ratměřice⋌ 2 0 0 2  3:11 0
9. Kondrac⋌ 2 0 0 2  4:13 0
10. Velíš⋌ 2 0 0 2  0:19 0

OP starší přípravky

Vlašim A - Týnec 3:1, Votice - Benešov B 3:3.

1. Benešov A⋌ 1 1 0 0 8:1  3
2. Vlašim A⋌ 1 1 0 0 3:1  3
3. Týnec⋌ 2 1 0 1 7:7  3
4. Votice⋌ 2 0 1 1 7:9  1
5. Benešov B⋌ 2 0 1 1 4:11 1
6. Nespeky⋌ 0 0 0 0 0:0  0

OS starší přípravky A

Vlašim B - Úročnice 13:0, Bystřice - Křivsoudov 10:0, Nespeky B - Týnec B 4:3, Krhanice - Olbramovice 1:6, Benešov C - Myslič 10:0, Čechtice - Sedlec-Prčice 2:2.

 1. Benešov C⋌ 2 2 0 0 19:0  6
2. Vlašim B⋌ 2 2 0 0 15:1  6
3. Bystřice⋌ 2 2 0 0 15:2  6
4. Nespeky B⋌ 2 2 0 0  7:4  6
5. Čechtice⋌ 2 1 1 0  8:2  4
6. Olbramovice⋌ 2 1 0 1  7:4  3
7. Krhanice⋌ 2 0 1 1  3:8  1
8. Sedlec-Prčice⋌ 2 0 1 1  2:11 1
9. Myslič⋌ 2 0 1 1  2:12 1
10. Týnec ⋌ 2 0 0 2  5:9  0
11. Křivsoudov⋌ 2 0 0 2  1:12 0
12. Úročnice⋌ 2 0 0 2  0:19 0

OP starší přípravka A 5 + 1

Soběhrdy - Ostředek 10:1.

1. Maršovice⋌ 1 1 0 0 14:0  3
2. Mezno⋌ 1 1 0 0 13:1  3
3. Soběhrdy⋌ 2 1 0 1 10:15 3
4. Jankov⋌ 0 0 0 0  0:0  0
5. Ostředek⋌ 2 0 0 2  2:23 0

OP starší přípravka B 5+1

Pravonín - Postupice 1:4, Tichonice - Trhový Štěpánov 7:2.

1. Postupice⋌ 2 2 0 0 9:3 6
2. Tichonice⋌ 2 1 0 1 9:7 3
3. Miřetice⋌ 1 1 0 0 4:3 3
4. Pravonín⋌ 2 0 0 2 4:8 0
5. Trh. Štěpánov⋌ 1 0 0 1 2:7 0

OP mladší přípravka 7 + 1

Vlašim A - Teplýšovice 8:0, Nespeky A - Benešov 0:0.

1. Benešov⋌ 2 1 1 0 10:1  4
2. Vlašim A⋌ 1 1 0 0  8:0  3
3. Teplýšovice⋌ 2 1 0 1  3:9  3
4. Nespeky A⋌ 2 0 1 1  1:3  1
5. Vlašim B⋌ 1 0 0 1  1:10 0

OP mladší přípravka 5+1

Pecerady B - Pyšely 7:9, Lešany - Pecerady A 2:7. ⋌(sf)

1. Pyšely⋌ 2 2 0 0 22:9  6
2. Pecerady A⋌ 2 1 0 1 13:9  3
3. Pecerady B⋌ 2 1 0 1 14:15 3
4. Lešany⋌ 1 0 0 1  2:7  0
5. Netvořice⋌ 1 0 0 1  2:13 0