VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové tabulky a výsledky

Benešovsko - Přinášíme výsledky a tabulky okresních fotbalových mužstev od mužů po nejmenší hráče.

3.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Ivan Vondrák

III. třída A

Sokol Přestavlky - Václavice 4:0, Chocerady B - Zaječice 2:2, Nespeky B - Soběhrdy 2:4, Miličín - Krhanice 0:1, Bystřice - Ostředek 4:0, Lešany - Mezno 2:1, Drachkov - Týnec B 2:3.

1. So. Přestavlky⋌ 19 15 1  3 58:13 46
2. Soběhrdy⋌ 19 12 4  3 46:22 40
3. Týnec B⋌ 19 12 2  5 52:28 38
4. Mezno⋌ 19 11 5  3 43:23 38
5. Zaječice⋌ 19  8 4  7 49:37 28
6. Bystřice⋌ 19  8 4  7 37:28 28
7. Krhanice⋌ 19  8 4  7 40:36 28
8. Václavice⋌ 19  8 3  8 36:46 27
9. Ostředek⋌ 19  6 4  9 41:43 22
10. Miličín⋌ 19  5 4 10 34:43 19
11. Nespeky B⋌ 19  6 1 12 34:51 19
12. Chocerady B ⋌ 19  5 3 11 25:57 18
13. Lešany⋌ 19  4 2 13 26:58 14
14. Drachkov⋌ 19  3 3 13 34:70 12

III. třída B

Jankov A - Libež 5:2, Velíš - Tichonice 4:1, SK Načeradec - Křivsoudov 4:3, Postupice - Dolní Kralovice 3:2, Louňovice A - Nesperská Lhota 2:1, Ratměřice - Popovice 3:4, Bílkovice - Kondrac B 0:0.

1. Popovice⋌ 19 12 4  3 66:30 40
2. SK Načeradec⋌ 19 10 5  4 41:32 35
3. Ratměřice⋌ 19 11 1  7 50:45 34
4. Křivsoudov⋌ 19  9 4  6 47:44 31
5. D. Kralovice⋌ 19  8 5  6 42:39 29
6. Bílkovice⋌ 19  8 5  6 39:37 29
7. Postupice⋌ 19  7 6  6 60:49 27
8. Kondrac B⋌ 19  7 4  8 30:33 25
9. Velíš⋌ 19  7 3  9 40:42 24
10. Louňovice ⋌ 19  6 5  8 34:41 23
11. Jankov ⋌ 19  6 3 10 41:53 21
12. Tichonice⋌ 19  5 5  9 34:38 20
13. Libež⋌ 19  6 2 11 39:49 20
14. Nesp. Lhota ⋌ 19  4 2 13 38:69 14

IV. třída A

Neveklov B - Václavice B 1:2, Čerčany B - Bukovany 5:1, Úročnice B - Pecerady 0:3, Netvořice - Maršovice B 2:0, Poříčí B - Křečovice 1:1, Soběhrdy B - Jablonná A 2:0.

1. Netvořice⋌ 15 14 1  0 68:9  43
2. Soběhrdy B⋌ 15  8 2  5 34:27 26
3. Maršovice B⋌ 15  7 3  5 44:36 24
4. Pecerady⋌ 15  7 3  5 33:27 24
5. Václavice B⋌ 15  7 3  5 33:45 24
6. Čerčany B⋌ 15  7 2  6 33:28 23
7. Neveklov B⋌ 15  6 2  7 27:31 20
8. Jablonná ⋌ 15  6 1  8 44:44 19
9. Poříčí B⋌ 15  4 4  7 23:35 16
10. Bukovany⋌ 15  4 3  8 26:38 15
11. Úročnice B⋌ 15  3 3  9 19:41 12
12. Křečovice⋌ 15  2 3 10 21:44  9

IV. třída B

Jankov B - Bystřice B 1:4, Sedlec-Prčice B - Ratměřice B 7:0, Mezno B - Olbramovice B 2:2, Miličín B - Neustupov 1:3, Velíš B - SK Přestavlky 0:4, Budenín - Heřmaničky 4:2.

1. Budenín⋌ 15 12 1  2 68:19 37
2. Sedlec–Prčice B⋌ 15 12 1  2 59:13 37
3. Olbramovice B⋌ 15 11 2  2 50:21 35
4. SK Přestavlky⋌ 15  6 4  5 32:29 22
5. Neustupov⋌ 15  7 0  8 38:37 21
6. Miličín B⋌ 15  6 1  8 32:40 19
7. Velíš B⋌ 15  6 1  8 31:39 19
8. Mezno B⋌ 15  5 2  8 28:34 17
9. Ratměřice B⋌ 15  5 2  8 20:45 17
10. Bystřice B⋌ 15  5 1  9 26:43 16
11. Jankov B⋌ 15  4 0 11 23:66 12
12. Heřmaničky⋌ 15  3 1 11 20:41 10

IV. třída C

Divišov B - Struhařov B 0:2, Popovice B - Teplýšovice C 4:0, Chotýšany B - Čechtice A 2:7, Kladruby - Nesperská Lhota B 6:0, Tichonice B - Radošovice 2:1, Myslič - Postupice B 7:0.

1. Myslič⋌ 16 14 0  2 68:18 42
2. Chotýšany B⋌ 17 14 0  3 48:26 42
3. Čechtice A⋌ 17 12 2  3 71:24 38
4. Radošovice⋌ 17 12 1  4 54:25 37
5. Popovice B⋌ 16  8 3  5 54:29 27
6. Kladruby⋌ 16  8 0  8 48:33 24
7. Teplýšovice C⋌ 17  7 1  9 37:37 22
8. Struhařov B⋌ 17  6 2  9 23:27 20
9. Nesp. Lhota B⋌ 17  5 3  9 27:54 18
10. Ostředek B⋌ 16  6 0 10 31:66 18
11. Tichonice B⋌ 16  4 2 10 22:57 14
12. Divišov B⋌ 17  3 0 14 29:63  9
13. Postupice B⋌ 17  1 2 14 34:87  5

IV. třída D

Dolní Kralovice B - Hulice 2:0, Keblov - Miřetice B 1:4, Pravonín B - Křivsoudov B 4:1, Trhový Štěpánov B - Čechtice B 5:2, Louňovice B - Libouň 1:2, Kamberk - Blaník Načeradec 0:0, Vracovice - Zdislavice B 3:4.

1. Tr. Štěpánov B⋌ 18 15 1  2 63:20 46
2. Bl. Načeradec⋌ 18 12 2  4 54:25 38
3. Zdislavice B⋌ 18 11 2  5 39:29 35
4. Keblov⋌ 18 11 1  6 61:37 34
5. Libouň⋌ 18 10 3  5 43:29 33
6. D. Kralovice B⋌ 18 10 1  7 42:29 31
7. Hulice⋌ 18  9 1  8 43:37 28
8. Pravonín B⋌ 18  9 1  8 39:38 28
9. Miřetice B⋌ 18  8 0 10 41:39 24
10. Kamberk⋌ 17  7 3  7 36:37 24
11. Křivsoudov B⋌ 18  5 1 12 25:50 16
12. Vracovice⋌ 18  4 2 12 24:58 14
13. Louňovice B⋌ 17  3 1 13 14:42 10
14. Čechtice B⋌ 18  1 1 16 16:70  4

OP dorost

Čechtice - Pravonín 2:1, Čechtice - Vrchotovy Janovice 0:0, Divišov - Neveklov 2:0, Úročnice - Benešov C 1:2, Lešany - Čerčany 4:3, Pravonín - Sokol Přestavlky 5:2.

1. Vr. Janovice ⋌ 14 12 2  0 51:12 38
2. Pravonín⋌ 14  9 2  3 41:17 29
3. Divišov⋌ 14  9 2  3 35:19 29
4. Neveklov⋌ 13  8 1  4 34:25 25
5. Benešov C⋌ 12  6 2  4 45:20 20
6. So. Přestavlky⋌ 14  6 2  6 37:36 20
7. Úročnice⋌ 14  4 4  6 26:33 16
8. Čechtice⋌ 14  4 4  6 23:33 16
9. Čerčany⋌ 13  3 2  8 36:52 11
10. Lešany⋌ 14  2 1 11 31:69  7
12. Dol. Kralovice⋌ 12  0 0 12 10:53  0

OS dorost

Radošovice - Struhařov 0:13, Chocerady - Ratměřice 7:0, Kamberk - Olbramovice 4:6, Trhový Štěpánov - Struhařov 0:3, Vlašim B - Chotýšany 4:0.

1. Struhařov⋌ 12 9 1  2 50:12 28
2. Vlašim B⋌ 11 8 1  2 41:21 25
3. Olbramovice⋌ 12 8 1  3 44:25 25
4. Chocerady⋌ 11 6 1  4 43:21 19
5. Chotýšany⋌ 12 5 3  4 41:38 18
6. Kamberk⋌ 11 4 2  5 47:26 14
7. Tr. Štěpánov⋌ 12 3 2  7 25:44 11
8. Ratměřice⋌ 12 2 3  7 20:38  9
9. Radošovice⋌ 11 0 0 11  2:88  0

OP starší žáci

Pyšely - Úročnice 0:1, Ratměřice - Poříčí 1:3, Lešany - Olbramovice 3:2, Miličín - Dolní Kralovice 0:3, Teplýšovice - Jablonná 6:1.

1. D. Kralovice⋌ 13 11 2  0 47:9  35
2. Teplýšovice⋌ 13 11 0  2 65:11 33
3. Poříčí ⋌ 13  9 3  1 32:8  30
4. Olbramovice⋌ 13  7 2  4 38:19 23
5. Pyšely⋌ 13  5 3  5 22:31 18
6. Ratměřice⋌ 13  3 3  7 14:39 12
7. Lešany⋌ 13  3 1  9 18:46 10
8. Jablonná ⋌ 13  3 0 10 16:43  9
9. Úročnice⋌ 13  2 2  9 13:35  8
10. Miličín⋌ 13  2 2  9 15:39  8

OS starší žáci

Čechtice - Popovice 8:0, Tichonice - Pravonín 5:2, Bystřice - Vlašim B 0:6, Krhanice - Maršovice 12:0, Křivsoudov - Heřmaničky 6:1.

1. Krhanice⋌ 13 12 1  0 78:7  37
2. Tichonice⋌ 12 10 1  1 69:5  31
3. Pravonín⋌ 13  9 1  3 74:30 28
4. Čechtice⋌ 12  8 0  4 51:18 24
5. Bystřice⋌ 13  7 1  5 42:26 22
6. Vlašim B⋌ 13  7 0  6 46:24 21
7. Křivsoudov⋌ 13  4 1  8 39:63 13
8. Maršovice⋌ 13  3 0 10 17:76  9
9. Popovice⋌ 13  1 1 11 10:85  4
10. Heřmaničky⋌ 13  0 0 13  5:97  0

OP mladší žáci 7+1

Bílkovice - Poříčí 2:4, Mezno - Soběhrdy 6:2, Postupice - Neveklov 1:1, Vrchotovy Janovice - Velíš 19:0, Sedlčany B - Zdislavice 10:0, Teplýšovice - Trhový Štěpánov 2:4.

1. Sedlčany B⋌ 16 15 1  0 127:16  46
2. Mezno⋌ 16 15 0  1  93:28  45
3. Bílkovice⋌ 16 13 0  3 119:21  39
4. Postupice⋌ 16 12 2  2 112:29  38
5. Vr. Janovice ⋌ 16 10 2  4  89:37  32
6. Poříčí ⋌ 16  6 3  7  48:35  21
7. Kondrac⋌ 15  6 1  8  56:57  19
8. Tr. Štěpánov⋌ 16  6 0 10  36:54  18
9. Teplýšovice⋌ 15  5 1  9  56:65  16
10. Soběhrdy ⋌ 15  3 0 12  15:106  9
11. Neveklov⋌ 15  2 2 11  14:74   8
12. Velíš⋌ 16  2 0 14  24:188  6
13. Zdislavice⋌ 16  1 0 15  32:111  3

OP přípravky

Nespeky - Sedlec-Prčice 1:5, Sedlec-Prčice - Benešov A 2:14, Vlašim B - Vlašim A 1:5, Bílkovice - Týnec 4:2.

1. Benešov A⋌ 13 12 1  0 102:9  37
2. SK Načeradec⋌ 12  9 2  1  44:10 29
3. Vlašim A⋌ 12  9 0  3  77:12 27
4. Benešov B⋌ 11  6 2  3  44:17 20
5. Sedlec-Prčice⋌ 12  6 1  5  42:46 19
6. Bílkovice⋌ 12  5 0  7  32:48 15
7. Votice⋌ 11  4 0  7  22:50 12
8. Týnec⋌ 13  2 1 10  17:68  7
9. Vlašim B⋌ 12  1 2  9  15:80  5
10. Nespeky⋌ 12  0 3  9   8:63  3

OS přípravky A

Čechtice - Chocerady 0:4, Struhařov - Benešov C 0:10, Bystřice - Olbramovice 5:0, Krhanice - Kosova Hora 0:3, Pyšely - Úročnice 4:0, Křivsoudov - Týnec B 5:4.

1. Benešov C⋌ 15 14 1  0 77:23  43
2. Kosova Hora⋌ 15 10 1  4 76:17  31
3. Chocerady⋌ 15 10 1  4 51:34  31
4. Pyšely⋌ 15  9 2  4 49:26  29
5. Čechtice⋌ 15  9 2  4 36:20  29
6. Bystřice⋌ 15  8 3  4 57:30  27
7. Křivsoudov⋌ 15  7 1  7 59:40  22
8. Týnec ⋌ 15  5 1  9 32:28  16
9. Olbramovice⋌ 15  3 3  9 17:40  12
10. Úročnice⋌ 15  3 3  9 22:72  12
11. Krhanice⋌ 15  1 2 12  8:60   5
12. Struhařov⋌ 15  0 2 13  7:101  2

OP Přípravka 5 + 1

Pravonín - Tichonice A 2:5, Tichonice B - Soběhrdy 4:7, Postupice - Maršovice 5:4, Miřetice - Trhový Štěpánov 1:11.

1. Postupice⋌ 11 10 0 1 83:20 30
2. Maršovice⋌ 12  8 0 4 72:29 24
3. Tichonice ⋌ 12  6 0 6 50:49 18
4. Tr. Štěpánov⋌ 10  6 0 4 30:29 18
5. Soběhrdy⋌ 12  6 0 6 52:59 18
6. Kondrac⋌ 11  6 0 5 58:78 18
7. Pravonín⋌ 11  3 0 8 46:38  9
8. Tichonice ⋌ 10  3 0 7 30:53  9
9. Miřetice⋌ 11  2 0 9 30:96  6

OP mladší přípravka

Vlašim A - Nespeky B 14:0, Benešov - Sedlčany 1:3, Nespeky A - Pecerady A 1:0, Teplýšovice - Vlašim B 0:11.

1. Sedlčany⋌ 11 11 0  0 111:7   33
2. Vlašim A⋌ 12 11 0  1 106:10  33
3. Vlašim B⋌ 11  7 1  3  71:21  22
4. Benešov⋌ 12  7 0  5  62:19  21
5. Pecerady A⋌ 11  6 1  4  51:22  19
6. Nespeky A⋌ 12  4 0  8  21:43  12
7. Pecerady B⋌ 11  3 0  8  25:107  9
8. Teplýšovice⋌ 12  1 1 10  16:122  4
9. Nespeky B⋌ 12  0 1 11  10:122  1

Autor: Pavel Šimáček

3.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

KP: Kutná Hora - Poříčí nad Sázavou 0:1.
3

Jíša parádní trefou vystřelil tři body Poříčí

Koncert vítězů. Vlašimský zámek rozezněl operní zpěv

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Operní zpěvy rozezněly ve čtvrtek 19. října zámek ve Vlašimi. Tenorista Jakub Pustina, zakladatel Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu, se během večera v zámecké síni představil společně s vítězi letošní soutěže.

OBRAZEM: Zámecký areál v Odlochovicích oživil tradiční výlov rybníka

Odlochovice - Výlov rybníka, rybí pochutiny i milá hudba přilákaly do zámeckého areálu v Odlochovicích mnoho příznivců. V sobotu 21. října si přítomní užili příjemný podzimní den.

Okresní víkendové fotbalové výsledky

Benešovsko - Okresní víkendové fotbalové výsledky a tabulky mužů. 

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení