III. třída A

Václavice - Soběhrdy 1:1, Zaječice - Krhanice 2:2, Ostředek - Miličín 3:3, Mezno - Nespeky B 2:4, Týnec B - Chocerady B 3:0, Sokol Přestavlky - Bystřice 5:0, Drachkov - Lešany 6:9.

1. So. Přestavlky⋌ 16 12 1  3 46:12 37
2. Soběhrdy⋌ 16 10 4  2 37:17 34
3. Mezno⋌ 16  9 5  2 35:21 32
4. Týnec B⋌ 16 10 1  5 45:24 31
5. Zaječice⋌ 16  7 3  6 44:32 24
6. Bystřice⋌ 16  7 3  6 32:23 24
7. Krhanice⋌ 16  6 4  6 35:31 22
8. Václavice⋌ 16  6 3  7 28:41 21
9. Ostředek⋌ 16  5 4  7 36:32 19
10. Miličín⋌ 16  5 4  7 33:36 19
11. Chocerady B ⋌ 16  5 2  9 21:49 17
12. Nespeky B⋌ 16  4 1 11 25:44 13
13. Drachkov⋌ 16  3 3 10 32:57 12
14. Lešany⋌ 16  3 2 11 22:52 11

III. třída B

Libež - Křivsoudov 1:1, Tichonice - D. Kralovice 0:0, Nesperská Lhota - Postupice 3:3, Popovice - SK Načeradec 2:0, Kondrac B - Velíš 1:0, Jankov - Louňovice A 3:2, Bílkovice - Ratměřice 6:1.

1. Popovice⋌ 16 10 3  3 58:26 33
2. Ratměřice⋌ 16 10 1  5 43:38 31
3. Křivsoudov⋌ 16  8 4  4 41:37 28
4. SK Načeradec⋌ 16  7 5  4 33:27 26
5. D. Kralovice⋌ 16  7 4  5 34:31 25
6. Bílkovice⋌ 16  7 4  5 33:31 25
7. Postupice⋌ 16  6 5  5 54:43 23
8. Velíš⋌ 16  6 3  7 34:34 21
9. Kondrac B⋌ 16  6 2  8 27:31 20
10. Tichonice⋌ 16  5 4  7 30:30 19
11. Libež⋌ 16  6 1  9 32:35 19
12. Louňovice ⋌ 16  5 3  8 30:38 18
13. Jankov ⋌ 16  4 3  9 30:47 15
14. Nesperská Lhota⋌ 16  3 2 11 32:63 11

IV. třída A

Václavice B - Pecerady 4:3, Bukovany - Maršovice B 3:7, Křečovice - Netvořice 1:6, Jablonná – Úročnice B 4:1, Neveklov B - Čerčany B 1:0, Soběhrdy B - Poříčí B 4:1.

1. Netvořice⋌ 12 11 1 0 60:8  34
2. Maršovice B ⋌ 12  7 2 3 39:28 23
3. Soběhrdy B⋌ 12  6 2 4 29:23 20
4. Pecerady⋌ 12  6 2 4 27:22 20
5. Neveklov B⋌ 12  6 1 5 24:26 19
6. Jablonná ⋌ 12  5 1 6 39:38 16
7. Václavice B⋌ 12  4 3 5 24:40 15
8. Čerčany B⋌ 12  4 2 6 19:21 14
9. Poříčí B⋌ 12  4 2 6 21:31 14
10. Bukovany⋌ 12  3 3 6 23:29 12
11. Úročnice B⋌ 12  3 2 7 17:35 11
12. Křečovice⋌ 12  2 1 9 16:37  7

IV. třída B

Bystřice B - Olbramovice B 0:2, Ratměřice B – Neustupov 1:2, SK Přestavlky - Miličín B 4:1, Heřmaničky - Mezno B 4:0, Jankov B - Sedlec-Prčice B 2:1, Budenín - Velíš B 6:1.

1. Sedlec–Prčice B⋌ 12 9 1 2 48:12 28
2. Budenín⋌ 12 9 1 2 49:17 28
3. Olbramovice B⋌ 12 9 1 2 41:18 28
4. Miličín B⋌ 12 6 1 5 30:30 19
5. SK Přestavlky⋌ 12 4 4 4 26:27 16
6. Mezno B⋌ 12 5 1 6 25:27 16
7. Neustupov⋌ 12 5 0 7 30:32 15
8. Bystřice B⋌ 12 4 1 7 20:28 13
9. Velíš B⋌ 12 4 1 7 25:34 13
10. Jankov B⋌ 12 4 0 8 21:54 12
11. Ratměřice B⋌ 12 3 2 7 14:37 11
12. Heřmaničky⋌ 12 3 1 8 18:31 10

IV. třída C

Ostředek B - Teplýšovice C 5:0, Struhařov B - Čechtice A 0:2, Nesperská Lhota B - Chotýšany B 0:5, Radošovice - Popovice B 4:0, Postupice B - Divišov B 2:3, Myslič - Tichonice B 6:0.

1. Chotýšany B ⋌ 13 12 0  1 38:11 36
2. Myslič⋌ 13 11 0  2 49:17 33
3. Radošovice⋌ 13 10 1  2 47:13 31
4. Čechtice A⋌ 13  8 2  3 47:20 26
5. Popovice B⋌ 13  7 2  4 49:27 23
6. Teplýšovice C⋌ 13  6 1  6 32:27 19
7. Kladruby⋌ 12  5 0  7 31:31 15
8. Ostředek B⋌ 13  5 0  8 27:50 15
9. Struhařov B⋌ 13  4 2  7 17:22 14
10. Nesper. Lhota⋌ 13  4 2  7 22:42 14
11. Tichonice B ⋌ 13  3 1  9 16:49 10
12. Divišov B⋌ 13  3 0 10 25:50  9
13. Postupice B⋌ 13  0 1 12 26:67  1

IV. třída D

Hulice - Křivsoudov B 1:0, Miřetice B - Čechtice B 1:0, Libouň - Trhový Štěpánov B 1:1, Blaník Načeradec - Pravonín B 2:2, Zdislavice B - Keblov 2:4, Dolní Kralovice B - Louňovice B 2:0, Vracovice - Kamberk 5:4.

1. Tr. Štěpánov B⋌ 14 11 1  2 49:16 34
2. Keblov⋌ 14 10 0  4 53:29 30
3. Libouň⋌ 14  9 2  3 38:20 29
4. Blaník Načeradec⋌ 14  9 1  4 42:23 28
5. Zdislavice B⋌ 14  9 1  4 32:22 28
6. Hulice⋌ 14  7 1  6 36:29 22
7. D. Kralovice B⋌ 14  7 1  6 32:26 22
8. Miřetice B⋌ 14  7 0  7 33:28 21
9. Kamberk⋌ 14  6 2  6 31:32 20
10. Pravonín B⋌ 14  6 1  7 29:32 19
11. Křivsoudov B⋌ 14  4 1  9 17:39 13
12. Vracovice⋌ 14  3 2  9 18:45 11
13. Louňovice B⋌ 14  3 0 11 13:39  9
14. Čechtice B⋌ 14  0 1 13  9:52  1

OP dorost

Vrchotovy Janovice - Benešov C 3:0, Neveklov - Dolní Kralovice 4:1, Sokol Přestavlky - Úročnice 2:2, Čechtice - Divišov 1:4, Pravonín - Lešany 8:0.

1. Vrchotovy Janovice⋌ 11 10 1  0 47:10 31
2. Pravonín⋌ 11  8 2  1 34:11 26
3. Neveklov⋌ 11  7 1  3 32:22 22
4. Divišov⋌ 11  6 2  3 21:16 20
5. Sokol Přestavlky⋌ 11  6 1  4 29:20 19
6. Benešov C⋌ 11  5 2  4 43:19 17
7. Úročnice⋌ 11  3 4  4 20:27 13
8. Čerčany⋌ 10  3 2  5 29:38 11
9. Čechtice⋌ 11  2 3  6 19:31  9
10. Lešany⋌ 11  1 0 10 21:59  3
11. Dolní Kralovice⋌ 11  0 0 11  9:51  0

OS dorost

Radošovice - Olbramovice 0:6, Ratměřice - Struhařov 0:4, Chotýšany - Trhový Štěpánov 2:2, Vlašim B - Chocerady 1:2.

1. Struhařov⋌ 9 7 1 1 34:10 22
2. Vlašim B⋌ 9 6 1 2 32:20 19
3. Chotýšany⋌ 9 5 2 2 36:27 17
4. Olbramovice⋌ 9 5 1 3 32:19 16
5. Chocerady⋌ 9 5 0 4 32:17 15
6. Kamberk⋌ 8 3 1 4 38:17 10
7. Ratměřice⋌ 9 2 2 5 17:25  8
8. Trhový Štěpánov⋌ 9 2 2 5 19:36  8
9. Radošovice⋌ 9 0 0 9  1:70  0

OP starší žáci

Úročnice - Olbramovice 1:2, Poříčí - Dolní Kralovice 0:3, Jablonná - Miličín 4:1, Pyšely - Lešany 4:2, Teplýšovice - Ratměřice 13:2.

1. Dolní Kralovice⋌ 10 8 2 0 35:7  26
2. Teplýšovice⋌ 10 8 0 2 51:10 24
3. Poříčí ⋌ 10 6 3 1 21:7  21
4. Olbramovice⋌ 10 6 2 2 30:11 20
5. Pyšely⋌ 10 5 2 3 20:23 17
6. Jablonná ⋌ 10 3 0 7 15:34  9
7. Miličín⋌ 10 2 2 6 15:30  8
8. Ratměřice⋌ 10 2 2 6  9:33  8
9. Úročnice⋌ 10 1 2 7 12:29  5
10. Lešany⋌ 10 1 1 8 14:38  4

OS starší žáci

Popovice - Vlašim B 0:5, Pravonín - Maršovice 9:1, Heřmaničky - Krhanice 0:18, Čechtice - Bystřice 1:0, Křivsoudov - Tichonice 0:4.

1. Krhanice⋌ 10 9 1  0 61:5  28
2. Tichonice⋌ 10 8 1  1 53:3  25
3. Pravonín⋌ 10 8 1  1 67:20 25
4. Bystřice⋌ 10 6 1  3 30:17 19
5. Čechtice⋌ 10 6 0  4 32:18 18
6. Vlašim B⋌ 10 5 0  5 36:22 15
7. Křivsoudov⋌ 10 2 1  7 17:51  7
8. Maršovice⋌ 10 2 0  8 15:59  6
9. Popovice⋌ 10 1 1  8  9:59  4
10. Heřmaničky⋌ 10 0 0 10  4:70  0

OP mladší žáci 7+1

Poříčí - Neveklov 6:0, Velíš - Postupice 0:11, Zdislavice - Mezno 1:4, Trhový Štěpánov - Bílkovice 0:3, Kondrac - Vrchotovy Janovice 2:2, Teplýšovice - Sedlčany B 1:8.

1. Sedlčany B⋌ 13 12 1  0 101:14  37
2. Mezno⋌ 13 12 0  1  73:25  36
3. Bílkovice⋌ 13 11 0  2 102:15  33
4. Postupice⋌ 13 10 1  2 105:25  31
5. Vrch. Janovice ⋌ 13  7 2  4  64:36  23
6. Poříčí ⋌ 13  5 3  5  41:26  18
7. Kondrac⋌ 13  5 1  7  50:47  16
8. Teplýšovice⋌ 13  5 1  7  53:55  16
9. Trhový Štěpánov⋌ 13  5 0  8  30:43  15
10. Soběhrdy ⋌ 12  3 0  9  12:96   9
11. Velíš⋌ 13  2 0 11  22:150  6
12. Neveklov⋌ 13  1 1 11  11:73   4
13. Zdislavice⋌ 13  1 0 12  31:90   3

OP přípravky

Benešov A - Vlašim A 2:0, Nespeky - Vlašim B 1:1, Týnec - SK Načeradec 1:4, Bílkovice - Benešov B 0:5.

1. Benešov A⋌ 10 9 1 0 83:4  28
2. SK Načeradec⋌ 10 8 2 0 35:6  26
3. Vlašim A⋌ 10 7 0 3 66:11 21
4. Benešov B⋌ 10 5 2 3 39:16 17
5. Sedlec-Prčice⋌  9 5 1 3 34:26 16
6. Bílkovice⋌ 10 4 0 6 28:43 12
7. Votice⋌  9 3 0 6 19:44  9
8. Vlašim B⋌ 10 1 2 7 12:72  5
9. Týnec⋌ 10 1 1 8  9:58  4
10. Nespeky⋌ 10 0 3 7  5:50  3

OS přípravky

Chocerady - Olbramovice 2:1, Benešov C - Kosova Hora 4:1, Úročnice - Krhanice 3:1, Týnec B - Bystřice 1:4, Čechtice - Struhařov 4:0, Křivsoudov - Pyšely 0:2.

1. Benešov C⋌ 12 11 1  0 61:21 34
2. Kosova Hora⋌ 12  8 1  3 65:15 25
3. Čechtice⋌ 12  8 1  3 33:14 25
4. Pyšely⋌ 12  7 1  4 42:24 22
5. Chocerady⋌ 12  7 1  4 37:29 22
6. Bystřice⋌ 12  6 3  3 41:26 21
7. Křivsoudov⋌ 12  6 1  5 49:26 19
8. Týnec ⋌ 12  4 1  7 26:21 13
9. Olbramovice⋌ 12  3 2  7 17:28 11
10. Úročnice⋌ 12  2 3  7 15:56  9
11. Krhanice⋌ 12  1 1 10  8:55  4
12. Struhařov⋌ 12  0 2 10  4:83  2

OP Přípravka 5+1

Kondrac - Soběhrdy 10:0, Miřetice -P ravonín 0:14.

1. Postupice⋌ 8 7 0 1 69:13 21
2. Maršovice⋌ 8 7 0 1 60:16 21
3. Soběhrdy⋌ 9 5 0 4 45:49 15
4. Trh. Štěpánov⋌ 8 4 0 4 16:26 12
5. Kondrac⋌ 9 4 0 5 42:72 12
6. Pravonín⋌ 9 3 0 6 42:30  9
7. Tichonice ⋌ 8 3 0 5 34:37  9
8. Tichonice ⋌ 8 3 0 5 23:41  9
9. Miřetice⋌ 9 2 0 7 27:74  6

OP mladší přípravka

Nespeky B - Pecerady A 1:10, Sedlčany - Pecerady B 19:1, Vlašim A - Nespeky A 6:1, Teplýšovice - Benešov 0:13.

1. Sedlčany⋌ 9 9 0 0 98:5   27
2. Vlašim A⋌ 9 8 0 1 72:9   24
3. Benešov⋌ 9 7 0 2 59:12  21
4. Pecerady A⋌ 9 5 1 3 43:19  16
5. Vlašim B⋌ 8 4 1 3 55:19  13
6. Nespeky A⋌ 9 3 0 6 18:30   9
7. Pecerady B⋌ 9 2 0 7 21:98   6
8. Teplýšovice⋌ 9 1 0 8 14:91   3
9. Nespeky B⋌ 9 0 0 9  7:104  0