III. A třída

Bystřice - Václavice 1:2, Ostředek - Zaječice 2:4, Mezno - Soběhrdy 1:0, Týnec B - Krhanice 3:1, Sokol Přestavlky - Miličín 5:0, Drachkov - Nespeky B 4:2, Lešany - Chocerady B 1:3.

1. Sokol Přestavlky⋌ 13 10 1  2 37:9  31
2. Mezno⋌ 13  8 4  1 26:15 28
3. Soběhrdy⋌ 13  8 3  2 28:15 27
4. Týnec B⋌ 13  8 1  4 37:21 25
5. Zaječice⋌ 13  7 2  4 42:25 23
6. Bystřice⋌ 13  6 3  4 28:16 21
7. Ostředek⋌ 13  5 3  5 32:23 18
8. Krhanice⋌ 13  5 3  5 29:22 18
9. Miličín⋌ 13  5 2  6 29:29 17
10. Václavice⋌ 13  4 2  7 25:40 14
11. Chocerady B⋌ 13  4 2  7 16:39 14
12. Drachkov⋌ 13  2 3  8 20:42  9
13. Nespeky B⋌ 13  2 1 10 19:39  7
14. Lešany⋌ 13  1 2 10 12:45  5

III. B třída

Louňovice - Libež 2:1, Nesperská Lhota - Tichonice 3:3, Popovice - Křivsoudov 4:2, Kondrac B - Dolní Kralovice 1:1, Jankov - Postupice 5:7, Bílkovice - SK Načeradec 2:1, Ratměřice - Velíš 3:2.

1. Popovice⋌ 13 8 2 3 48:22 26
2. Ratměřice⋌ 13 8 1 4 35:30 25
3. SK Načeradec⋌ 13 6 5 2 32:22 23
4. Dolní Kralovice⋌ 13 6 3 4 29:25 21
5. Velíš⋌ 13 6 3 4 30:27 21
6. Křivsoudov⋌ 13 6 3 4 33:32 21
7. Postupice⋌ 13 6 2 5 48:37 20
8. Bílkovice⋌ 13 5 4 4 24:27 19
9. Libež⋌ 13 6 0 7 27:26 18
10. Kondrac B⋌ 13 5 1 7 26:30 16
11. Tichonice⋌ 13 4 3 6 25:26 15
12. Louňovice ⋌ 13 4 3 6 26:31 15
13. Nesperská Lhota ⋌ 13 3 1 9 24:50 10
14. Jankov ⋌ 13 1 3 9 21:43  6

IV. A třída

1. Netvořice⋌ 11 10 1 0 54:7  31
2. Maršovice B⋌ 11  6 2 3 32:25 20
3. Pecerady⋌ 11  6 2 3 24:18 20
4. Soběhrdy B⋌ 11  5 2 4 25:22 17
5. Neveklov B⋌ 11  5 1 5 23:26 16
6. Čerčany B⋌ 11  4 2 5 19:20 14
7. Poříčí B⋌ 11  4 2 5 20:27 14
8. Jablonná ⋌ 11  4 1 6 35:37 13
9. Bukovany⋌ 11  3 3 5 20:22 12
10. Václavice B ⋌ 11  3 3 5 20:37 12
11. Úročnice B⋌ 11  3 2 6 16:31 11
12. Křečovice⋌ 11  2 1 8 15:31  7

IV. B třída

Budenín - Olbramovice B 5:1.

1. Sedlec–Prčice B⋌ 11 9 1 1 47:10 28
2. Budenín⋌ 11 8 1 2 43:16 25
3. Olbramovice B⋌ 11 8 1 2 39:18 25
4. Miličín B⋌ 11 6 1 4 29:26 19
5. Mezno B⋌ 11 5 1 5 25:23 16
6. Velíš B⋌ 11 4 1 6 24:28 13
7. SK Přestavlky⋌ 11 3 4 4 22:26 13
8. Bystřice B⋌ 11 4 1 6 20:26 13
9. Neustupov⋌ 11 4 0 7 28:31 12
10. Ratměřice B⋌ 11 3 2 6 13:35 11
11. Jankov B⋌ 11 3 0 8 19:53  9
12. Heřmaničky⋌ 11 2 1 8 14:31  7

IV. C třída

Kladruby - Ostředek B 1:2, Nesperská Lhota B - Struhařov B 2:2, Radošovice - Teplýšovice C 4:0, Postupice B - Čechtice A 6:6, Myslič - Popovice B 5:0, Tichonice B - Divišov B 2:1.

1. Chotýšany B⋌ 12 11 0  1 33:11 33
2. Myslič⋌ 12 10 0  2 43:17 30
3. Radošovice⋌ 12  9 1  2 43:13 28
4. Popovice B⋌ 12  7 2  3 49:23 23
5. Čechtice A⋌ 12  7 2  3 45:20 23
6. Teplýšovice C⋌ 12  6 1  5 32:22 19
7. Kladruby⋌ 12  5 0  7 31:31 15
8. Struhařov B⋌ 12  4 2  6 17:20 14
9. Nesperská Lhota B⋌ 12  4 2  6 22:37 14
10. Ostředek B⋌ 12  4 0  8 22:50 12
11. Tichonice B⋌ 12  3 1  8 16:43 10
12. Divišov B⋌ 12  2 0 10 22:48  6
13. Postupice B⋌ 12  0 1 11 24:64  1

IV. D třída

Louňovice B - Hulice 2:4, Libouň - Miřetice B 0:3, Blaník Načeradec - Křivsoudov B 3:0, Zdislavice B - Čechtice B 2:0, Dolní Kralovice B - Trhový Štěpánov B 0:1, Vracovice - Pravonín B 0:3, Kamberk - Keblov 4:3.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 13 11 0  2 48:15 33
2. Libouň⋌ 13  9 1  3 37:19 28
3. Zdislavice B⋌ 13  9 1  3 30:18 28
4. Keblov⋌ 13  9 0  4 49:27 27
5. Blaník Načeradec⋌ 13  9 0  4 40:21 27
6. Kamberk⋌ 13  6 2  5 27:27 20
7. Hulice⋌ 13  6 1  6 35:29 19
8. Dolní Kralovice B⋌ 13  6 1  6 30:26 19
9. Miřetice B⋌ 13  6 0  7 32:28 18
10. Pravonín B⋌ 13  6 0  7 27:30 18
11. Křivsoudov B⋌ 13  4 1  8 17:38 13
12. Louňovice B⋌ 13  3 0 10 13:37  9
13. Vracovice⋌ 13  2 2  9 13:41  8
14. Čechtice B⋌ 13  0 1 12  9:51  1

OP dorost

1. Vrchotovy Janovice ⋌ 10 9 1  0 44:10 28
2. Pravonín⋌ 10 7 2  1 26:11 23
3. Neveklov⋌ 10 6 1  3 28:21 19
4. Sokol Přestavlky⋌ 10 6 0  4 27:18 18
5. Benešov C⋌ 10 5 2  3 43:16 17
6. Divišov⋌ 10 5 2  3 17:15 17
7. Úročnice⋌ 10 3 3  4 18:25 12
8. Čerčany⋌ 10 3 2  5 29:38 11
9. Čechtice⋌ 10 2 3  5 18:27  9
10. Lešany⋌ 10 1 0  9 21:51  3
11. Dolní Kralovice⋌ 10 0 0 10  8:47  0

OS dorost

1. Struhařov⋌ 8 6 1 1 30:10 19
2. Vlašim B⋌ 8 6 1 1 31:18 19
3. Chotýšany⋌ 8 5 1 2 34:25 16
4. Olbramovice⋌ 8 4 1 3 26:19 13
5. Chocerady⋌ 8 4 0 4 30:16 12
6. Kamberk⋌ 8 3 1 4 38:17 10
7. Ratměřice⋌ 8 2 2 4 17:21  8
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 2 1 5 17:34  7
9. Radošovice⋌ 8 0 0 8  1:64  0

OP starší žáci

1. Dolní Kralovice⋌ 9 7 2 0 32:7  23
2. Teplýšovice⋌ 9 7 0 2 38:8  21
3. Poříčí ⋌ 9 6 3 0 21:4  21
4. Olbramovice⋌ 9 5 2 2 28:10 17
5. Pyšely⋌ 9 4 2 3 16:21 14
6. Miličín⋌ 9 2 2 5 14:26  8
7. Ratměřice⋌ 9 2 2 5  7:20  8
8. Jablonná ⋌ 9 2 0 7 11:33  6
9. Úročnice⋌ 9 1 2 6 11:27  5
10. Lešany⋌ 9 1 1 7 12:34  4

OS starší žáci

1. Krhanice⋌ 9 8 1 0 43:5  25
2. Tichonice⋌ 9 7 1 1 49:3  22
3. Pravonín⋌ 9 7 1 1 58:19 22
4. Bystřice⋌ 9 6 1 2 30:16 19
5. Čechtice⋌ 9 5 0 4 31:18 15
6. Vlašim B⋌ 9 4 0 5 31:22 12
7. Křivsoudov⋌ 9 2 1 6 17:47  7
8. Maršovice⋌ 9 2 0 7 14:50  6
9. Popovice⋌ 9 1 1 7  9:54  4
10. Heřmaničky⋌ 9 0 0 9  4:52  0

OP mladší žáci 7+1

1. Sedlčany B⋌ 12 11 1  0 93:13  34
2. Mezno⋌ 12 11 0  1 69:24  33
3. Bílkovice⋌ 12 10 0  2 99:15  30
4. Postupice⋌ 12  9 1  2 94:25  28
5. Vrchotovy Janovice ⋌ 12  7 1  4 62:34  22
6. Teplýšovice⋌ 12  5 1  6 52:47  16
7. Poříčí ⋌ 12  4 3  5 35:26  15
8. Kondrac⋌ 12  5 0  7 48:45  15
9. Trhový Štěpánov⋌ 12  5 0  7 30:40  15
10. Soběhrdy ⋌ 12  3 0  9 12:96   9
11. Velíš⋌ 12  2 0 10 22:139  6
12. Neveklov⋌ 12  1 1 10 11:67   4
13. Zdislavice⋌ 12  1 0 11 30:86   3

OP přípravka

1. Benešov A⋌ 9 8 1 0 81:4  25
2. SK Načeradec⋌ 9 7 2 0 31:5  23
3. Vlašim A⋌ 9 7 0 2 66:9  21
4. Sedlec-Prčice⋌ 9 5 1 3 34:26 16
5. Benešov B⋌ 9 4 2 3 34:16 14
6. Bílkovice⋌ 9 4 0 5 28:38 12
7. Votice⋌ 9 3 0 6 19:44  9
8. Týnec⋌ 9 1 1 7  8:54  4
9. Vlašim B⋌ 9 1 1 7 11:71  4
10. Nespeky⋌ 9 0 2 7  4:49  2

OS přípravka

1. Benešov C⋌ 11 10 1 0 57:20 31
2. Kosova Hora⋌ 11  8 1 2 64:11 25
3. Čechtice⋌ 11  7 1 3 29:14 22
4. Křivsoudov⋌ 11  6 1 4 49:24 19
5. Pyšely⋌ 11  6 1 4 40:24 19
6. Chocerady⋌ 11  6 1 4 35:28 19
7. Bystřice⋌ 11  5 3 3 37:25 18
8. Týnec ⋌ 11  4 1 6 25:17 13
9. Olbramovice⋌ 11  3 2 6 16:26 11
10. Úročnice⋌ 11  1 3 7 12:55  6
11. Krhanice⋌ 11  1 1 9  7:52  4
12. Struhařov⋌ 11  0 2 9  4:79  2

OP Přípravka 5 + 1

1. Postupice⋌ 8 7 0 1 69:13 21
2. Maršovice⋌ 8 7 0 1 60:16 21
3. Soběhrdy⋌ 8 5 0 3 45:39 15
4. Trhový Štěpánov⋌ 8 4 0 4 16:26 12
5. Tichonice A⋌ 8 3 0 5 34:37  9
6. Tichonice B⋌ 8 3 0 5 23:41  9
7. Kondrac⋌ 8 3 0 5 32:72  9
8. Pravonín⋌ 8 2 0 6 28:30  6
9. Miřetice⋌ 8 2 0 6 27:60  6

OP mladší přípravka

1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 79:4  24
2. Vlašim A⋌ 8 7 0 1 66:8  21
3. Benešov⋌ 8 6 0 2 46:12 18
4. Vlašim B⋌ 8 4 1 3 55:19 13
5. Pecerady A⋌ 8 4 1 3 33:18 13
6. Nespeky A⋌ 8 3 0 5 17:24  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 0 6 20:79  6
8. Teplýšovice⋌ 8 1 0 7 14:78  3
9. Nespeky B⋌ 8 0 0 8  6:94  0