III. A třída

Václavice - Ostředek 1:0, Zaječice - Mezno 1:3, Soběhrdy -Týnec B 3:0, Krhanice - Sokol Přestavlky 0:1, Miličín - Drachkov 3:2, Nespeky B - Lešany 3:0, Chocerady B - Bystřice 2:4.

 1. Sokol Přestavlky⋌ 12 9 1 2 32:9  28
2. Soběhrdy⋌ 12 8 3 1 28:14 27
3. Mezno⋌ 12 7 4 1 25:15 25
4. Týnec B⋌ 12 7 1 4 34:20 22
5. Bystřice⋌ 12 6 3 3 27:14 21
6. Zaječice⋌ 12 6 2 4 38:23 20
7. Ostředek⋌ 12 5 3 4 30:19 18
8. Krhanice⋌ 12 5 3 4 28:19 18
9. Miličín⋌ 12 5 2 5 29:24 17
10. Václavice⋌ 12 3 2 7 23:39 11
11. Chocerady B⋌ 12 3 2 7 13:38 11
12. Nespeky B⋌ 12 2 1 9 17:35  7
13. Drachkov⋌ 12 1 3 8 16:40  6
14. Lešany⋌ 12 1 2 9 11:42  5

III. B třída B

Libež - Nesperská Lhota 7:1, Tichonice - Popovice 4:1, Křivsoudov - Kondrac B 5:2, Dolní Kralovice - Jankov A 4:1, Postupice - Bílkovice 4:2, SK Načeradec - Ratměřice 1:2, Velíš - Louňovice A 4:3.

 1. Popovice⋌ 12 7 2 3 44:20 23
2. SK Načeradec⋌ 12 6 5 1 31:20 23
3. Ratměřice⋌ 12 7 1 4 32:28 22
4. Velíš⋌ 12 6 3 3 28:24 21
5. Křivsoudov⋌ 12 6 3 3 31:28 21
6. Dolní Kralovice⋌ 12 6 2 4 28:24 20
7. Libež⋌ 12 6 0 6 26:24 18
8. Postupice⋌ 12 5 2 5 41:32 17
9. Bílkovice⋌ 12 4 4 4 22:26 16
10. Kondrac B⋌ 12 5 0 7 25:29 15
11. Tichonice⋌ 12 4 2 6 22:23 14
12. Louňovice ⋌ 12 3 3 6 24:30 12
13. Nesperská Lhota ⋌ 12 3 0 9 21:47  9
14. Jankov ⋌ 12 1 3 8 16:36  6

IV. A třída

 1. Netvořice⋌ 11 10 1 0 54:7  31
2. Maršovice B⋌ 11  6 2 3 32:25 20
3. Pecerady⋌ 11  6 2 3 24:18 20
4. Soběhrdy B⋌ 11  5 2 4 25:22 17
5. Neveklov B⋌ 11  5 1 5 23:26 16
6. Čerčany B⋌ 11  4 2 5 19:20 14
7. Poříčí B⋌ 11  4 2 5 20:27 14
8. Jablonná ⋌ 11  4 1 6 35:37 13
9. Bukovany⋌ 11  3 3 5 20:22 12
10. Václavice B ⋌ 11  3 3 5 20:37 12
11. Úročnice B⋌ 11  3 2 6 16:31 11
12. Křečovice⋌ 11  2 1 8 15:31  7

IV. B třída B

Mezno B - Bystřice B 5:3, Jankov B - Ratměřice B 1:2. Zápas Budenín – Olbramovice B byl odložen z důvodů tragického úmrtí olbramovického hráče.

 1. Sedlec–Prčice B⋌ 11 9 1 1 47:10 28
2. Olbramovice B⋌ 10 8 1 1 38:13 25
3. Budenín⋌ 10 7 1 2 38:15 22
4. Miličín B⋌ 11 6 1 4 29:26 19
5. Mezno B⋌ 11 5 1 5 25:23 16
6. Velíš B⋌ 11 4 1 6 24:28 13
7. SK Přestavlky⋌ 11 3 4 4 22:26 13
8. Bystřice B⋌ 11 4 1 6 20:26 13
9. Neustupov⋌ 11 4 0 7 28:31 12
10. Ratměřice B⋌ 11 3 2 6 13:35 11
11. Jankov B⋌ 11 3 0 8 19:53  9
12. Heřmaničky⋌ 11 2 1 8 14:31  7

IV. C třída

Ostředek B - Nesperská Lhota B 1:6, Struhařov B - Radošovice 0:2, Teplýšovice C - Postupice B 2:1, Chotýšany B - Myslič 4:2, Popovice B - Tichonice B 5:0, Divišov B - Kladruby 7:3.

 1. Chotýšany B ⋌ 12 11 0  1 33:11 33
2. Myslič⋌ 11  9 0  2 38:17 27
3. Radošovice⋌ 11  8 1  2 39:13 25
4. Popovice B⋌ 11  7 2  2 49:18 23
5. Čechtice A⋌ 11  7 1  3 39:14 22
6. Teplýšovice C⋌ 11  6 1  4 32:18 19
7. Kladruby⋌ 11  5 0  6 30:29 15
8. Struhařov B ⋌ 11  4 1  6 15:18 13
9. Nesperská Lhota B⋌ 11  4 1  6 20:35 13
10. Ostředek B⋌ 11  3 0  8 20:49  9
11. Tichonice B⋌ 11  2 1  8 14:42  7
12. Divišov B⋌ 11  2 0  9 21:46  6
13. Postupice ⋌ 11  0 0 11 18:58  0

IV. D třída

Hulice - Libouň 1:2, Miřetice B - Blaník Načeradec 2:3, Křivsoudov B - Zdislavice B 0:3, Čechtice B - Dolní Kralovice B 1:1, Trhový Štěpánov B - Vracovice 5:0, Pravonín B - Kamberk 0:2, Keblov - Louňovice B 6:0.

 1. Trhový Štěpánov B⋌ 12 10 0  2 47:15 30
2. Libouň⋌ 12  9 1  2 37:16 28
3. Keblov⋌ 12  9 0  3 46:23 27
4. Zdislavice B⋌ 12  8 1  3 28:18 25
5. Blaník Načeradec⋌ 12  8 0  4 37:21 24
6. Dolní Kralovice B⋌ 12  6 1  5 30:25 19
7. Kamberk⋌ 12  5 2  5 23:24 17
8. Hulice⋌ 12  5 1  6 31:27 16
9. Miřetice B⋌ 12  5 0  7 29:28 15
10. Pravonín B⋌ 12  5 0  7 24:30 15
11. Křivsoudov B⋌  12  4 1  7 17:35 13
12. Louňovice B ⋌ 12  3 0  9 11:33  9
13. Vracovice⋌ 12  2 2  8 13:38  8
14. Čechtice B⋌ 12  0 1 11  9:49  1

OP dorost

Úročnice - Vrchotovy Janovice 0:5, Čechtice - Neveklov 2:4, Pravonín - Benešov C 4:2, Lešany - Dolní Kralovice 4:1, Sokol Přestavlky - Čerčany 2:4.

 1. Vrchotovy Janovice ⋌ 10 9 1  0 44:10 28
2. Pravonín⋌ 10 7 2  1 26:11 23
3. Neveklov⋌ 10 6 1  3 28:21 19
4. So. Přestavlky⋌ 10 6 0  4 27:18 18
5. Benešov C⋌ 10 5 2  3 43:16 17
6. Divišov⋌ 10 5 2  3 17:15 17
7. Úročnice⋌ 10 3 3  4 18:25 12
8. Čerčany⋌ 10 3 2  5 29:38 11
9. Čechtice⋌ 10 2 3  5 18:27  9
10. Lešany⋌ 10 1 0  9 21:51  3
11. Dolní Kralovice⋌ 10 0 0 10  8:47  0

OS dorost

1. Struhařov⋌ 8 6 1 1 30:10 19
2. Vlašim B⋌ 8 5 1 2 30:20 16
3. Chotýšany⋌ 8 5 1 2 34:25 16
4. Chocerady⋌ 8 5 0 3 31:14 15
5. Ratměřice⋌ 8 3 2 3 19:20 11
6. Kamberk⋌ 8 3 1 4 38:17 10
7. Olbramovice⋌ 8 3 1 4 24:20 10
8. Trhový Štěpánov⋌ 8 2 1 5 17:34  7
9. Radošovice⋌ 8 0 0 8  1:64  0

OP starší žáci

 1. Dolní Kralovice⋌ 9 7 2 0 32:7  23
2. Teplýšovice⋌ 9 7 0 2 38:8  21
3. Poříčí ⋌ 9 6 3 0 21:4  21
4. Olbramovice⋌ 9 5 2 2 28:10 17
5. Pyšely⋌ 9 4 2 3 16:21 14
6. Miličín⋌ 9 2 2 5 14:26  8
7. Ratměřice⋌ 9 2 2 5  7:20  8
8. Jablonná ⋌ 9 2 0 7 11:33  6
9. Úročnice⋌ 9 1 2 6 11:27  5
10. Lešany⋌ 9 1 1 7 12:34  4

OS starší žáci

 1. Krhanice⋌ 9 8 1 0 43:5  25
2. Tichonice⋌ 9 7 1 1 49:3  22
3. Pravonín⋌ 9 7 1 1 58:19 22
4. Bystřice⋌ 9 6 1 2 30:16 19
5. Čechtice⋌ 9 5 0 4 31:18 15
6. Vlašim B⋌ 9 4 0 5 31:22 12
7. Křivsoudov⋌ 9 2 1 6 17:47  7
8. Maršovice⋌ 9 2 0 7 14:50  6
9. Popovice⋌ 9 1 1 7  9:54  4
10. Heřmaničky⋌ 9 0 0 9  4:52  0

OP mladší žáci 7+1

Sedlčany B - Soběhrdy 13:0, Vrchotovy Janovice - Neveklov 11:1, Bílkovice - Postupice 8:1, Kondrac - Velíš 14:2, Trhový Štěpánov - Zdislavice 4:1.

 1. Sedlčany B⋌ 12 11 1  0 93:13  34
2. Mezno⋌ 12 11 0  1 69:24  33
3. Bílkovice⋌ 12 10 0  2 99:15  30
4. Postupice⋌ 12  9 1  2 94:25  28
5. Vrch. Janovice ⋌ 12  7 1  4 62:34  22
6. Teplýšovice⋌ 12  5 1  6 52:47  16
7. Poříčí ⋌ 12  4 3  5 35:26  15
8. Kondrac⋌ 12  5 0  7 48:45  15
9. Tr.hový Štěpánov⋌ 12  5 0  7 30:40  15
10. Soběhrdy ⋌ 12  3 0  9 12:96   9
11. Velíš⋌ 12  2 0 10 22:139  6
12. Neveklov⋌ 12  1 1 10 11:67   4
13. Zdislavice⋌ 12  1 0 11 30:86   3

OP přípravka

SK Načeradec - Votice 3:0, Sedlec-Prčice - Vlašim B 8:1, Týnec - Nespeky 1:1.

 1. Benešov A⋌ 9 8 1 0 81:4  25
2. SK Načeradec⋌ 9 7 2 0 31:5  23
3. Vlašim A⋌ 9 7 0 2 66:9  21
4. Sedlec-Prčice⋌ 9 5 1 3 34:26 16
5. Benešov B⋌ 9 4 2 3 34:16 14
6. Bílkovice⋌ 9 4 0 5 28:38 12
7. Votice⋌ 9 3 0 6 19:44  9
8. Týnec⋌ 9 1 1 7  8:54  4
9. Vlašim B⋌ 9 1 1 7 11:71  4
10. Nespeky⋌ 9 0 2 7  4:49  2

OS přípravka

Bystřice - Chocerady 3:3, Čechtice - Benešov C 1:3, Křivsoudov - Olbramovice 5:1, Pyšely - Kosova Hora 1:5, Struhařov - Krhanice 0:3, Týnec B - Úročnice 1:2.

 1. Benešov C⋌ 11 10 1 0 57:20 31
2. Kosova Hora⋌ 11  8 1 2 64:11 25
3. Čechtice⋌ 11  7 1 3 29:14 22
4. Křivsoudov⋌ 11  6 1 4 49:24 19
5. Pyšely⋌ 11  6 1 4 40:24 19
6. Chocerady⋌ 11  6 1 4 35:28 19
7. Bystřice⋌ 11  5 3 3 37:25 18
8. Týnec ⋌ 11  4 1 6 25:17 13
9. Olbramovice⋌ 11  3 2 6 16:26 11
10. Úročnice⋌ 11  1 3 7 12:55  6
11. Krhanice⋌ 11  1 1 9  7:52  4
12. Struhařov⋌ 11  0 2 9  4:79  2

OP Přípravka 5 + 1

 1. Postupice⋌ 8 7 0 1 69:13 21
2. Maršovice⋌ 8 7 0 1 60:16 21
3. Soběhrdy⋌ 8 5 0 3 45:39 15
4. Trhový Štěpánov⋌ 8 4 0 4 16:26 12
5. Tichonice A⋌ 8 3 0 5 34:37  9
6. Tichonice B⋌ 8 3 0 5 23:41  9
7. Kondrac⋌ 8 3 0 5 32:72  9
8. Pravonín⋌ 8 2 0 6 28:30  6
9. Miřetice⋌ 8 2 0 6 27:60  6

OP mladší přípravka

 1. Sedlčany⋌ 8 8 0 0 79:4  24
2. Vlašim A⋌ 8 7 0 1 66:8  21
3. Benešov⋌ 8 6 0 2 46:12 18
4. Vlašim B⋌ 8 4 1 3 55:19 13
5. Pecerady A⋌ 8 4 1 3 33:18 13
6. Nespeky A⋌ 8 3 0 5 17:24  9
7. Pecerady B⋌ 8 2 0 6 20:79  6
8. Teplýšovice⋌ 8 1 0 7 14:78  3
9. Nespeky B⋌ 8 0 0 8  6:94  0