III. A třída


Maršovice B - Nespeky B 2:0, Jankov - Miličín 0:4, Struhařov B - Netvořice 4:2, Krhanice - Soběhrdy 0:2, Přestavlky - Chocerady B 6:4, Lešany - Čerčany 1:2, Václavice - Týnec B 2:0. 


1. Čerčany 23 18 0  5 85:33 54
2. Soběhrdy  23 12 6  5 43:29 42
3. Lešany  23 12 4  7 55:32 40
4. Chocerady B  23 12 4  7 52:36 40
5. Krhanice  23 12 3  8 52:36 39
6. Nespeky B  23 11 5  7 41:31 38
7. Přestavlky  23 10 2 11 52:43 32
8. Maršovice B  23  9 5  9 40:42 32
9. Miličín  23  8 6  9 41:43 30
10. Týnec B  23  9 3 11 36:47 30
11. Václavice  23  8 3 12 34:45 27
12. Struhařov B 23  7 3 13 25:52 24
13. Netvořice  23  6 1 16 31:77 19
14. Jankov  23  4 1 18 32:73 13


III. B třída


Popovice - Libež 6:0, Ratměřice - Tichonice 1:0, Dolní Kralovice - Heřmaničky 3:0, Čechtice - Kondrac B 0:0, Bystřice - Miřetice B 6:0, Pravonín - Křivsoudov 2:0, Velíš - Bílkovice 3:1. 


1. Bílkovice  23 15 2  6 46:27 47
2. Dolní Kralovice  23 12 4  7 50:35 40
3. Ratměřice  23 11 6  6 63:46 39
4. Velíš  23 12 3  8 44:43 39
5. Pravonín  23 10 6  7 61:43 36
6. Popovice  23 10 3 10 63:53 33
7. Tichonice  23  9 6  8 44:40 33
8. Heřmaničky  23  9 5  9 45:43 32
9. Křivsoudov  23  9 4 10 59:50 31
10. Libež   23  7 7  9 42:54 28
11. Čechtice 23  7 6 10 45:55 27
12. Kondrac B  23  7 4 12 46:58 25
13. Bystřice  23  6 4 13 36:55 22
14. Miřetice B  23  5 4 14 26:68 19


IV. A třída

Jablonná A - Bystřice B  6:0, Zaječice - Bukovany  5:6, Úročnice B - Pecerady  1:6, Drachkov - Václavice B  9:1, Křečovice - Čerčany B  1:2, Postupice A - Neveklov B 10:0.


1. Postupice A 19 16 1  2 120:26 49
2. Jablonná A 19 12 4  3  75:36 40
3. Pecerady  19 11 4  4  47:21 37
4. Drachkov  19 10 2  7  50:38 32
5. Bukovany  19  9 4  6  50:50 31
6. Čerčany B  19  9 3  7  50:47 30
7. Zaječice  19  7 3  9  57:56 24
8. Neveklov B  19  5 5  9  25:43 20
9. Úročnice B  19  5 3 11  41:69 18
10. Křečovice  19  4 4 11  32:54 16
11. Bystřice B  19  5 1 13  33:71 16
12. Václavice B  19  3 2 14  24:93 11


IV. B třída

Kamberk - Libouň 1:2, Jankov B - Miličín B 1:4, Sedlec-Prčice B - Heřmaničky 4:3, Mezno B - Ratměřice B 0:3, Neustupov - Budenín 0:1, Olbramovice B - Louňovice A 3:3, Velíš B - SK Přestavlky 3:1.


1. Libouň  23 21 1  1 108:21 64
2. Louňovice A 23 17 2  4  71:39 53
3. Budenín  23 14 3  6  57:31 45
4. Olbramovice B  23 14 2  7  75:47 44
5. SK Přestavlky  23 13 2  8  73:41 41
6. Sedlec-Prčice B  23 11 7  5  66:40 40
7. Neustupov  23 11 4  8  63:64 37
8. Kamberk  23  8 5 10  39:44 29
9. Ratměřice B  23  6 3 14  40:62 21
10. Velíš B  23  6 2 15  38:67 20
11. Heřmaničky B  23  6 2 15  38:83 20
12. Mezno B  23  5 4 14  31:58 19
13. Miličín B  23  5 2 16  35:67 17
14. Jankov B  23  3 3 17  27:97 12


IV. C třída

Popovice B - Chotýšany B 0:3, Divišov B - Myslič 5:0, Nesperská Lhota - Ostředek B 3:1, Tichonice B - Postupice B 2:2, Jablonná B - Teplýšovice C 2:8, Radošovice - Poříčí B 1:1.


1. Chotýšany B  19 17 2  0 69: 21 53
2. Radošovice  19 13 2  4 65: 34 41
3. Divišov B  19 11 3  5 56: 29 36
4. Teplýšovice C  19 10 2  7 54: 38 32
5. Nesperská Lhota  19  9 1  9 63: 41 28
6. Poříčí B  19  8 3  8 65: 52 27
7. Postupice B  19  6 6  7 50: 39 24
8. Popovice B 19  6 5  8 40: 44 23
9. Myslič  19  7 2 10 43: 54 23
10. Ostředek B  19  7 1 11 40: 60 22
11. Tichonice B  19  4 4 11 43: 65 16
12. Jablonná B  19  0 1 18 13:124  1


IV. D třída

Louňovice B - Keblov 1:2, Kladruby - Dolní Kralovice B 5:4, Vracovice - Hulice 2:3, Čechtice B - Trhový Štěpánov 0:9, Zdislavice B - Křivsoudov B 1:1, Načeradec - Pravonín B 2:2.


1. Kladruby 19 14 1  4 56:34 43
2. Pravonín B  19 12 5  2 59:22 41
3. Načeradec  19 10 7  2 47:23 37
4. Trhový Štěpánov  19 11 2  6 55:27 35
5. Keblov  19  9 3  7 30:30 30
6. Zdislavice  19  7 4  8 34:33 25
7. Dolní Kralovice B  19  7 3  9 37:38 24
8. Hulice  19  6 5  8 40:38 23
9. Vracovice  19  6 2 11 37:45 20
10. Louňovice B  19  5 1 13 30:55 16
11. Křivsoudov B  19  4 4 11 24:64 16
12. Čechtice B  19  3 3 13 19:59 12


OP dorost

Neveklov - Čechtice  5:2, Divišov - Postupice 11:1, Nesperská Lhota - Trhový Štěpánov  3:2, Bystřice - Lešany 5:1, Teplýšovice - Benešov C 4:2, Neveklov - Zdislavice  3:2.


1. Teplýšovice  19 17 0  2  85:21 51
2. Benešov C  19 15 3  1 103:25 48
3. Nes. Lhota  19 13 0  6  74:43 39
4. Tr. Štěpánov  19 12 0  7  54:51 36
5. Divišov  19 11 2  6  64:39 35
6. Neveklov  19  7 3  9  53:52 24
7. Lešany  19  6 3 10  36:63 21
8. Bystřice  19  6 2 11  37:62 20
9. Zdislavice  19  6 1 12  43:51 19
10. Čechtice  18  5 2 11  52:63 17
11. Postupice  19  4 3 12  35:89 15
12. Maršovice  18  1 1 16  16:93  4


OS dorost

Kamberk - Mezno  2:0, Libež - Bukovany 1:7, Načeradec - Jankov 2:2, Struhařov - Vrchotovy Janovice 2:1, Přestavlky - Netvořice 15:0.


1. Přestavlky  17 14 1  2 108:29 43
2. Mezno  17 14 1  2  69:24 43
3. Jankov  17  8 5  4  36:25 29
4. Bukovany  17  9 1  7  50:42 28
5. Kamberk  17  8 2  7  35:45 26
6. Načeradec  17  5 4  8  46:42 19
7. Struhařov  17  5 3  9  28:46 18
8. Libež  17  5 3  9  38:59 18
9. Vrch. Janovice  17  5 1 11  38:54 16
10. Netvořice  17  1 1 15  10:92  4


OP starší žáci A

Teplýšovice - Bystřice 3:0, Jablonná - Křečovice 5:1, Úročnice - Chocerady 2:0, Neveklov - Benešov 1:5.


1. Benešov  15 14 1  0 99: 11 43
2. Teplýšovice  16 14 0  2 86: 18 42
3. Lešany 15 10 1  4 44: 22 31
4. Úročnice 15  9 0  6 50: 32 27
5. Chocerady  15  5 4  6 56: 45 19
6. Neveklov  15  4 2  9 24: 58 14
7. Jablonná  15  3 3  9 30: 50 12
8. Bystřice 15  2 1 12 25:104  7
9. Křečovice 15  1 0 14 17: 91  3


OP starší žáci B

Popovice - Miličín 2:5, Vrchotovy Janovice - Heřmaničky 2:4, Ratměřice - Kamberk 3:2, Drachkov - Budenín 4:0, Olbramovice - Maršovice 3:2.


1. Drachkov  17 14 2  1 78:15 44
2. Kamberk  17 13 1  3 98:17 40
3. Ratměřice  17 13 1  3 61:12 40
4. Miličín  17  8 2  7 44:35 26
5. Olbramovice  17  8 1  8 50:54 25
6. Vrch. Janovice  17  7 1  9 51:45 22
7. Heřmaničky  17  7 1  9 37:60 22
8. Popovice  17  5 1 11 44:88 16
9. Budenín 17  3 0 14 15:81  9
10. Maršovice  17  2 0 15 17:88  6


OP starší žáci C

Pravonín - Čechtice 13:0, Trhový Štěpánov - Tichonice 7:2, Radošovice - Divišov 0:3, Dolní Kralovice - Vlašim B  2:2.


1. Pravonín  15 14 1  0 109:  6 43
2. Tr. Štěpánov  15 11 2  2  71: 14 35
3. Dolní Kralovice  16 10 1  5  43: 25 31
4. Vlašim B  15  9 3  3  68: 34 30
5. Divišov  15  6 2  7  33: 29 20
6. Čechtice  15  6 1  8  22: 44 19
7. Tichonice  15  3 0 12  26: 55  9
8. Radošovice  15  3 0 12  19: 59  9
9. Chotýšany  15  1 0 14  13:138  3


OP mladší žáci

Teplýšovice - Poříčí 3:1, Zdislavice - Úročnice 4:3, Krhanice - Načeradec 4:0, Sedlčany B - Benešov B 12:0, Lešany - Pyšely 3:6. 


1. Teplýšovice  18 14 0  4 75:30 42
2. Sedlčany B  17 13 0  4 66:21 39
3. Benešov B  17 12 2  3 43:24 38
4. Poříčí  17  9 2  6 41:33 29
5. Zdislavice  18  9 2  7 48:42 29
6. Pyšely  17  9 2  6 64:34 29
7. Krhanice  17  8 0  9 37:41 24
8. Struhařov  17  5 4  8 34:30 19
9. Úročnice  17  5 2 10 32:42 17
10. Lešany  18  1 2 15 14:87  5
11. Načeradec  17  2 0 15 19:89  6


OP přípravka

Divišov - Vlašim 0:16, Poříčí - Čerčany 0:0, Votice - Benešov A 1:1, Pyšely - Teplýšovice 14:0, Benešov B - Týnec 2:5.


1. Vlašim  17 14 2  1  92: 15 44
2. Pyšely  18 13 2  3  98: 35 41
3. Mezno  17 13 0  4 103: 28 39
4. Týnec  18 12 3  3  73: 37 39
5. Čerčany  17  9 3  5  57: 30 30
6. Benešov A 17  7 4  6  70: 42 25
7. Divišov  17  6 0 11  57: 81 18
8. Votice  18  4 3 11  52: 61 15
9. Benešov B   17  3 3 11  23: 81 12
10. Poříčí  17  2 3 12  17: 96  9
11. Teplýšovice  17  0 1 16  15:151  1

OS přípravka A

Čerčany B - Sedlec-Prčice 2:3, Úročnice - Soběhrdy 6:0, Bystřice - Benešov C  0:10, Olbramovice - Maršovice 1:2, Vrchotovy Janovice - Mezno B 1:7.


1. Mezno B  18 15 2  1 109: 12 47
2. Benešov C  17 13 1  3  80: 20 40
3. Maršovice  17 13 1  3  61: 17 40
4. Sedlec-Prčice  17 12 0  5  80: 31 36
5. Olbramovice  18 11 1  6  78: 30 34
6. Kosova Hora  17 10 1  6  66: 42 31
7. Vrchotovy Janovice  17  6 0 11  31: 57 18
8. Čerčany B  17  4 0 13  30: 74 12
9. Úročnice  17  4 0 13  22: 91 12
10. Soběhrdy  17  3 0 14  22:107  9
11. Bystřice  18  1 0 17  10:108  3

OS přípravka B

Bílkovice - Čechtice 11:0, Načeradec - Vlašim B  4:3, Tichonice - Kondrac  6:1, Postupice - Chocerady 11:0, Trhový Štěpánov - Zdislavice  4:6.


1. Bílkovice  17 16 0  1 154: 19 48
2. Vlašim B  17 16 0  1 123: 13 48
3. Tichonice  18 11 1  6  82: 49 34
4. Načeradec  17  8 4  5  57: 62 28
5. Křivsoudov  17  8 2  7  58: 59 26
6. Zdislavice  17  6 7  4  53: 43 25
7. Postupice  18  5 4  9  51: 59 19
8. Kondrac  17  5 4  8  28: 46 19
9. Trhový Štěpánov  17  5 2 10  35: 76 17
10. Čechtice  18  3 0 15  25: 78  9
11. Chocerady  17  0 0 17   4:166  0

OP mladší přípravka

Dohrávky: Sedlčany - Vlašim  5:2, Úročnice - Vlašim B  4:5. 17. kolo: Pecerady - Týnec  0:2, Benešov - Úročnice 17:0, Poříčí - Vlašim  0:6, Teplýšovice - Sedlčany  3:4.


1. Sedlčany  17 15 1  1 123: 19 46
2. Vlašim  17 14 0  3 151: 24 42
3. Benešov  17 12 1  4 120: 35 37
4. Teplýšovice  17 11 1  5  79: 26 34
5. Čerčany  16  8 3  5  67: 30 27
6. Poříčí  17  6 2  9  40: 62 20
7. Vlašim B 16  4 3  9  27: 84 15
8. Pecerady  17  4 2 11  30: 74 14
9. Týnec  17  3 1 13  28:120 10
10. Úročnice  17  0 0 17  11:202  0