III. A třída

Jankov - Nespeky B 0:3, Lešany - Miličín 2:2, Čerčany - Netvořice 7:0, Chocerady B - Soběhrdy 0:0, Přestavlky - Týnec B 1:3, Krhanice - Maršovice B 3:1, Struhařov B - Václavice 0:3.


1. Čerčany 19 15 0  4 72:28 45
2. Chocerady B  19 12 2  5 45:23 38
3. Nespeky B 19 11 3  5 37:21 36
4. Lešany  19 11 2  6 43:26 35
5. Soběhrdy 19 10 4  5 37:26 34
6. Krhanice 19  9 3  7 42:32 30
7. Maršovice B  19  8 4  7 35:36 28
8. Přestavlky  19  8 1 10 38:34 25
9. Týnec B 19  7 3  9 29:42 24
10. Miličín  19  5 6  8 28:38 21
11. Struhařov  19  6 2 11 19:41 20
12. Netvořice  19  6 1 12 27:55 19
13. Václavice 19  5 2 12 24:40 17
14. Jankov  19  3 1 15 28:62 10


III. B třída

Ratměřice - Libež 2:2, Pravonín - Tichonice 4:2, Křivsoudov - Heřmaničky 2:0, Miřetice B - Kondrac B 2:1, Bystřice - Bílkovice 0:1, Čechtice - Popovice 3:5, Dolní Kralovice - Velíš 3:1.


1. Bílkovice 19 13 1  5 34:20 40
2. Ratměřice 19 10 4  5 56:36 34
3. Dolní Kralovice 19 10 3  6 43:31 33
4. Velíš 19 10 2  7 36:36 32
5. Heřmaničky 19  8 5  6 40:29 29
6. Tichonice  19  8 5  6 38:32 29
7. Křivsoudov  19  8 4  7 48:42 28
8. Pravonín  19  7 6  6 49:39 27
9. Popovice  19  8 2  9 50:47 26
10. Čechtice  19  6 5  8 38:46 23
11. Libež  19  5 7  7 33:41 22
12. Kondrac B  19  5 3 11 40:51 18
13. Miřetice B  19  4 4 11 23:51 16
14. Bystřice  19  4 3 12 24:51 15

IV. A třída

Zaječice - Bystřice B 7:0, Čerčany B - Bukovany 4:2, Václavice B - Pecerady 1:5, Křečovice - Neveklov B 4:0, Drachkov - Jablonná A 6:1, Úročnice B - Postupice A 4:3.


1. Postupice A 15 13 0  2 85:22 39
2. Jablonná A 15 10 2  3 61:30 32
3. Pecerady 15  8 4  3 30:15 28
4. Zaječice  15  7 2  6 47:34 23
5. Drachkov  15  7 2  6 32:28 23
6. Bukovany  15  6 4  5 37:39 22
7. Čerčany B  15  6 3  6 36:39 21
8. Neveklov B  15  4 4  7 18:25 16
9. Křečovice  15  4 4  7 30:43 16
10. Bystřice B  15  5 0 10 28:45 15
11. Úročnice B  15  4 2  9 31:56 14
12. Václavice B  15  2 1 12 19:78  7


IV. B třída

Jankov B - Libouň 3:2, Olbramovice B - Miličín B 6:1, Louňovice A - Heřmaničky B 5:2, Budenín - Ratměřice B 6:0, Neustupov - SK Přestavlky 2:7, Mezno B - Kamberk 0:1, Sedlec-Prčice B - Velíš B 5:0. 


1. Libouň  19 18 0  1 94:17 54
2. Louňovice A 19 15 0  4 62:33 45
3. Budenín  19 13 3  3 53:20 42
4. Olbramovice B  19 12 1  6 61:37 37
5. SK Přestavlky  19 11 1  7 63:36 34
6. Sedlec-Prčice B  19  9 5  5 52:32 32
7. Neustupov  19 10 2  7 51:54 32
8. Kamberk  19  6 4  9 30:39 22
9. Ratměřice B  19  5 2 12 32:50 17
10. Mezno B  19  4 4 11 27:47 16
11. Velíš B  19  4 2 13 30:59 14
12. Heřmaničky  19  4 2 13 22:68 14
13. Miličín B  19  4 1 14 27:55 13
14. Jankov B  19  3 3 13 23:80 12


IV. C třída

Divišov B - Chotýšany B 1:3, Teplýšovice C - Myslič 2:1, Postupice B - Ostředek B 0:1, Jablonná B - Poříčí B 2:4, Tichonice B - Popovice B 2:2, Nesperská Lhota - Radošovice 2:4.


1. Chotýšany B  15 14 1  0 56:17 43
2. Radošovice  15 13 0  2 60:27 39
3. Divišov B  15  8 2  5 46:27 26
4. Poříčí B  15  8 1  6 59:40 25
5. Teplýšovice C  15  8 1  6 42:29 25
6. Popovice B  15  5 4  6 37:33 19
7. Postupice B  15  5 4  6 32:32 19
8. Ostředek B  15  6 1  8 32:49 19
9. Nesperská Lhota  15  6 0  9 43:33 18
10. Myslič  15  5 1  9 28:43 16
11. Tichonice B  15  3 2 10 30:54 11
12. Jablonná B  15  0 1 14 11:92  1


IV. D třída

Kladruby - Keblov 0:3, Křivsoudov B - Dolní Kralovice B 2:1, Trhový Štěpánov B - Hulice 2:1, Zdislavice B - Pravonín B 0:2, Čechtice B - Louňovice B 2:3, Vracovice - Načeradec 1:0.


1. Kladruby  15 12 0 3 40:22 36
2. Pravonín B  15 10 3 2 44:18 33
3. Načeradec  15  8 5 2 36:18 29
4. Trhový Štěpánov⋌ 15  8 2 5 38:24 26
5. Zdislavice B  15  7 2 6 30:25 23
6. Keblov  15  6 2 7 20:27 20
7. Vracovice  15  5 2 8 31:34 17
8. Louňovice B  15  5 1 9 27:39 16
9. Dolní Kralovice B  15  4 3 8 25:32 15
10. Křivsoudov B  15  4 3 8 23:50 15
11. Hulice  15  3 4 8 26:34 13
12. Čechtice B  15  3 3 9 18:35 12


OP dorost

Divišov - Čechtice 3:3, Benešov C - Postupice B 11:1, Lešany - Trhový Štěpánov 1:3, Teplýšovice - Zdislavice  9:1, Bystřice - Maršovice  4:0, Nesperská Lhota - Neveklov 5:1.


1. Benešov C  15 12 3  0 80:13 39
2. Teplýšovice  15 13 0  2 58:18 39
3. Trhový Štěpánov  15 11 0  4 44:33 33
4. Nesperská Lhota  15  9 0  6 56:36 27
5. Divišov 15  7 2  6 40:34 23
6. Zdislavice  15  6 0  9 36:39 18
7. Lešany  15  5 3  7 31:42 18
8. Čechtice  15  5 2  8 45:48 17
9. Bystřice  15  5 1  9 27:49 16
10. Neveklov  15  4 3  8 37:45 15
11. Postupice  15  3 3  9 26:61 12
12. Maršovice  15  1 1 13 14:76  4


OS dorost

Načeradec - Mezno 3:4, Netvořice - Bukovany 0:4, Vrchotovy Janovice - Jankov 0:0, Přestavlky - Kamberk 9:1, Struhařov - Libež 2:2.


1. Mezno  13 11 1  1 46:18 34
2. Přestavlky  13 10 1  2 75:22 31
3. Jankov  13  7 4  2 30:17 25
4. Bukovany  13  6 1  6 34:31 19
5. Libež  13  5 2  6 31:38 17
6. Kamberk  13  5 1  7 25:41 16
7. Načeradec  13  4 3  6 37:32 15
8. Vrchotovy Janovice  13  4 1  8 27:45 13
9. Struhařov  13  3 3  7 24:39 12
10. Netvořice  13  1 1 11 10:56  4


OP starší žáci A

Jablonná - Bystřice 7:0, Chocerady - Křečovice 8:3, Neveklov - Teplýšovice 1:10, Úročnice - Lešany 1:3.


1. Benešov  11 10 1  0 66: 7 31
2. Teplýšovice  12 10 0  2 72:15 30
3. Lešany  12  8 1  3 30:16 25
4. Úročnice  12  7 0  5 42:28 21
5. Chocerady  11  3 4  4 31:34 13
6. Neveklov  12  3 2  7 20:40 11
7. Jablonná  12  2 3  7 22:42  9
8. Bystřice  11  2 1  8 25:67  7
9. Křečovice  11  1 0 10 13:72  3


OP starší žáci B

Ratměřice - Miličín 1:0, Maršovice - Heřmaničky 1:5, Budenín - Kamberk 0:3, Olbramovice - Popovice 5:4, Drachkov - Vrchotovy Janovice 2:1.


1. Kamberk  13 11 1  1 79:10 34
2. Drachkov  13 11 1  1 63:11 34
3. Ratměřice  13 11 1  1 53: 5 34
4. Olbramovice  13  6 1  6 42:39 19
5. Miličín  13  5 2  6 33:25 17
6. Vrchotovy Janovice  13  5 1  7 40:35 16
7. Heřmaničky  13  4 1  8 27:53 13
8. Popovice  13  4 0  9 35:74 12
9. Budenín  13  2 0 11  9:68  6
10. Maršovice  13  2 0 11 11:72  6

OP starší žáci C

Radošovice - Čechtice 1:0, Vlašim B - Divišov 4:0, Chotýšany - Pravonín 0:14, Dolní Kralovice - Trhový Štěpánov 0:1.


1. Pravonín  11 10 1  0 79:  3 31
2. Trhový Štěpánov  11  8 2  1 52:  7 26
3. Dolní Kralovice  12  8 0  4 34: 14 24
4. Vlašim B  12  7 2  3 51: 31 23
5. Čechtice  12  6 1  5 22: 24 19
6. Divišov  12  4 2  6 24: 26 14
7. Radošovice  11  3 0  8 16: 44  9
8. Tichonice  11  1 0 10 19: 43  3
9. Chotýšany  12  1 0 11 12:117  3


OP mladší žáci

Zdislavice - Poříčí 1:2, Benešov B - Úročnice 3:0, Sedlčany B - Pyšely 7:1, Krhanice - Teplýšovice 1:4, Struhařov - Lešany 1:1.


1. Benešov B  14 11 1  2 36:11 34
2. Teplýšovice  14 11 0  3 63:24 33
3. Sedlčany B  14 11 0  3 51:18 33
4. Pyšely  13  7 1  5 51:24 22
5. Poříčí  13  7 1  5 33:28 22
6. Zdislavice  14  6 2  6 27:34 20
7. Struhařov  14  5 3  6 32:25 18
8. Krhanice  14  5 0  9 26:38 15
9. Úročnice  13  4 2  7 26:33 14
10. Lešany  14  1 2 11  9:60  5
11. Načeradec  13  1 0 12 17:76  3


OS mladší žáci – turnajově
Neveklov – Pravonín 0:2, Čechtice – Miřetice 1:3, Pravonín – Miřetice 1:2, Neveklov – Čechtice 2:5, Čechtice – Pravonín 1:7, Miřetice – Neveklov 8:1.


OP přípravka
Teplýšovice - Vlašim 0:11, Benešov A - Čerčany 2:1, Pyšely - Týnec 3:4, Votice - Mezno 1:8, Poříčí - Benešov B 0:2.


1. Mezno  14 11 0  3 76: 26 33
2. Vlašim  13 10 2  1 65: 10 32
3. Pyšely  14 10 2  2 71: 27 32
4. Týnec  14  9 2  3 60: 32 29
5. Čerčany  13  7 2  4 41: 22 23
6. Benešov A 14  6 3  5 55: 36 21
7. Divišov  13  5 0  8 52: 55 15
8. Votice  14  4 2  8 46: 49 14
9. Benešov B   14  2 3  9 17: 66  9
10. Poříčí  13  2 1 10 17: 75  7
11. Teplýšovice⋌ 14  0 1 13 14:116  1


OS přípravka A

Maršovice - Sedlec-Prčice 0:4, Benešov C - Soběhrdy 13:0, Olbramovice - Mezno B 1:1, Bystřice - Kosova Hora  0:2, Úročnice - Vrchotovy Janovice 0:7.


1. Mezno B  14 11 2  1 71:10 35
2. Benešov C  14 11 1  2 67:17 34
3. Olbramovice  14 10 1  3 69:22 31
4. Maršovice  14 10 1  3 55:14 31
5. Sedlec-Prčice  13  8 0  5 50:28 24
6. Kosova Hora  14  7 1  6 48:41 22
7. Vrchotovy Janovice  14  6 0  8 29:40 18
8. Čerčany B  13  3 0 10 24:57  9
9. Úročnice  13  3 0 10 16:62  9
10. Soběhrdy  13  2 0 11 14:90  6
11. Bystřice  14  1 0 13  6:68  3


OS přípravka B

Načeradec - Čechtice 6:2, Křivsoudov - Vlašim B 1:12, Chocerady - Kondrac 1:5, Postupice - Bílkovice 0:4, Tichonice - Trhový Štěpánov 7:1.


1. Vlašim B  14 14 0  0 109:  6 42
2. Bílkovice  13 12 0  1 117: 18 36
3. Tichonice  14  9 1  4  68: 32 28
4. Načeradec  13  6 3  4  44: 50 21
5. Zdislavice  13  5 5  3  43: 30 20
6. Kondrac  14  5 4  5  27: 37 19
7. Křivsoudov  14  5 2  7  36: 57 17
8. Trhový Štěpánov  13  4 2  7  26: 50 14
9. Postupice  14  3 3  8  36: 54 12
10. Čechtice  14  2 0 12  12: 55  6
11. Chocerady  14  0 0 14   4:133  0


OP mladší přípravka

Vlašim B - Týnec 3:3, Sedlčany - Úročnice 10:1, Teplýšovice - Pecerady 10:0, Poříčí - Benešov  1:5. ⋌(sf)


1. Sedlčany 13 11 1  1 103: 13 34
2. Vlašim  12 11 0  1 125: 12 33
3. Teplýšovice  13  9 0  4  54: 18 27
4. Benešov  13  8 1  4  72: 34 25
5. Čerčany  12  7 2  3  55: 20 23
6. Poříčí  13  5 1  7  30: 46 16
7. Pecerady  13  4 0  9  28: 66 12
8. Vlašim B  13  3 2  8  20: 63 11
9. Týnec  13  2 1 10  26: 87  7
10. Úročnice  13  0 0 13   5:159  0