VYBRAT REGION
Zavřít mapu

TABULKY A VÝSLEDKY OKRESU BENEŠOV

21.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv VLP

III. A třída
Struhařov B - Nespeky B 2:4, Chocerady B - Miličín 3:1, Soběhrdy - Netvořice 6:1, Čerčany - Týnec B 3:0, Lešany - Maršovice B 2:4, Přestavlky - Václavice 2:0, Krhanice - Jankov 0:3.


1. Čerčany  17 13 0  4 58:26 39
2. Chocerady  17 11 1  5 44:23 34
3. Nespeky B  17 10 3  4 34:19 33
4. Lešany  17 10 1  6 38:24 31
5. Soběhrdy   17  9 3  5 35:26 30
6. Krhanice  17  8 3  6 39:30 27
7. Přestavlky  17  8 1  8 37:30 25
8. Maršovice B  17  7 4  6 33:33 25
9. Týnec B  17  6 3  8 26:38 21
10. Miličín  17  5 5  7 24:29 20
11. Netvořice  17  6 1 10 27:47 19
12. Struhařov B  17  5 2 10 18:38 17
13. Václavice  17  3 2 12 20:40 11
14. Jankov  17  3 1 13 28:58 10

III. B třída
Dolní Kralovice - Libež 4:1, Miřetice B - Tichonice 0:0, Kondrac B - Heřmaničky 3:2, Křivsoudov - Bílkovice 0:1, Pravonín - Popovice 4:4, Bystřice - Velíš 1:0, Čechtice - Ratměřice 2:4. 


1. Bílkovice  17 11 1  5 32:20 34
2. Velíš  17 10 1  6 33:31 31
3. Ratměřice  17  9 3  5 49:34 30
4. D. Kralovice  17  9 3  5 40:25 30
5. Heřmaničky   17  7 5  5 36:26 26
6. Tichonice  17  7 5  5 33:27 26
7. Křivsoudov  17  7 4  6 45:39 25
8. Pravonín  17  6 6  5 45:36 24
9. Čechtice  17  6 4  7 33:39 22
10. Popovice   17  6 2  9 39:43 20
11. Kondrac B  17  5 3  9 37:46 18
12. Libež  17  4 6  7 28:37 18
13. Bystřice  17  4 3 10 23:44 15
14. Miřetice B  17  3 4 10 20:46 13


IV. A třída
Úročnice B - Bystřice B 2:1, Pecerady - Bukovany 0:1, Václavice B - Neveklov B 1:4, Čerčany B - Jablonná A 2:5, Křečovice - Postupice A 1:8, Drachkov - Zaječice 2:3.)


1. Postupice  13 12 0  1 78:17 36
2. Jablonná A 13  9 2  2 56:22 29
3. Pecerady  13  6 4  3 23:13 22
4. Drachkov  13  6 2  5 25:23 20
5. Bukovany  13  5 4  4 30:34 19
6. Zaječice  13  5 2  6 35:34 17
7. Čerčany B  13  5 2  6 30:35 17
8. Neveklov B  13  4 3  6 16:19 15
9. Bystřice B  13  5 0  8 27:36 15
10. Křečovice  13  3 4  6 24:39 13
11. Úročnice B  13  3 2  8 27:48 11
12. Václavice B 13  2 1 10 17:68 7


IV. B třída
Sedlec-Prčice B - Libouň 2:4, Budenín - Miličín B 2:0, Ratměřice B - Heřmaničky B 3:3, Louňovice A - SK Přestavlky 3:0, Olbramovice B - Kamberk 4:1, Neustupov - Velíš B 3:1, Mezno B - Jankov B 0:0.


1. Libouň  17 17 0  0 87:12 51
2. Louňovice A 17 13 0  4 53:30 39
3. Budenín  17 11 3  3 44:20 36
4. Olbramovice B  17 11 1  5 54:31 34
5. Neustupov  17 10 1  6 45:43 31
6. SK Přestavlky  17  9 1  7 51:33 28
7. Sedlec-Prčice B  17  7 5  5 45:31 26
8. Kamberk  17  5 3  9 25:35 18
9. Ratměřice B  17  5 2 10 30:39 17
10. Mezno B  17  4 4  9 25:43 16
11. Heřmaničky B  17  4 2 11 20:60 14
12. Miličín B   17  4 1 12 25:45 13
13. Velíš B  17  3 2 12 27:52 11
14. Jankov B  17  2 3 12 19:76  9


IV. C třída
Nesperská Lhota - Chotýšany B 2:3, Ostředek B - Myslič 5:4, Postupice B - Poříčí B 2:2, Teplýšovice C - Popovice B 1:2, Jablonná B - Radošovice 1:5, Tichonice B - Divišov B 1:3.


1. Chotýšany B  13 12 1  0 48:15 37
2. Radošovice  13 11 0  2 49:24 33
3. Divišov B  13  7 2  4 42:22 23
4. Teplýšovice C  13  7 1  5 39:25 22
5. Poříčí B  13  6 1  6 52:37 19
6. Nesp. Lhota  13  6 0  7 39:26 18
7. Postupice B  13  5 3  5 32:31 18
8. Popovice B  13  5 2  6 35:31 17
9. Ostředek B  13  5 1  7 30:44 16
10. Myslič  13  5 0  8 27:41 15
11. Tichonice B  13  3 1  9 27:45 10
12. Jablonná B  13  0 0 13  9:88  0

IV. D třída
Vracovice - Keblov 2:2, Hulice - Dolní Kralovice B 5:1, Trhový Štěpánov - Pravonín B 1:3, Křivsoudov B - Louňovice B 3:3, Zdislavice B - Načeradec 3:0, Čechtice B - Kladruby 0:3.


1. Kladruby  13 11 0 2 36:16 33
2. Načeradec  13  8 4 1 36:17 28
3. Pravonín B  13  8 3 2 35:17 27
4. Zdislavice B  13  7 2 4 29:20 23
5. Trh. Štěpánov  13  6 2 5 34:22 20
6. Dol. Kralovice B 13  4 3 6 23:28 15
7. Vracovice  13  4 2 7 27:30 14
8. Keblov  13  4 2 7 15:26 14
9. Hulice  13  3 4 6 24:30 13
10. Křivsoudov B  13  3 3 7 20:42 12
11. Čechtice B  13  3 2 8 16:32 11
12. Louňovice B  13  3 1 9 21:36 10


OP dorost
Nesperská Lhota - Čechtice 3:1, Trhový Štěpánov - Postupice 5:1, Lešany - Zdislavice 2:1, Benešov C - Maršovice 12:0, Teplýšovice - Neveklov 3:0, Bystřice - Divišov  0:0.


1. Benešov C  13 10 3  0 64:12 33
2. Teplýšovice  13 11 0  2 44:16 33
3. Trh. Štěpánov 13  9 0  4 37:31 27
4. Nesp. Lhota  13  8 0  5 51:32 24
5. Divišov  13  6 1  6 34:31 19
6. Zdislavice  13  6 0  7 35:25 18
7. Lešany 13  5 3  5 27:35 18
8. Čechtice  13  5 1  7 41:41 16
9. Bystřice  13  4 1  8 21:45 13
10. Neveklov  13  3 3  7 32:38 12
11. Postupice  13  2 3  8 21:47  9
12. Maršovice  13  1 1 11 13:67  4

OS dorost
Struhařov - Mezno 1:2, Jankov - Bukovany 1:2, Vrchotovy Janovice - Kamberk 3:1, Netvořice - Libež 2:4, Přestavlky - Načeradec 7:1.


1. Mezno  11 10 0 1 41:14 30
2. Přestavlky  11  9 1 1 64:14 28
3. Jankov  11  7 2 2 29:16 23
4. Načeradec  11  4 2 5 33:27 14
5. Bukovany  11  4 1 6 25:30 13
6. Libež  11  4 1 6 22:34 13
7. Kamberk  11  4 1 6 19:32 13
8. Vrch. Janovice 11  4 0 7 26:40 12
9. Struhařov  11  3 1 7 21:36 10
10. Netvořice  11  1 1 9 10:47  4

OP starší žáci A

Úročnice - Bystřice 11:0, Chocerady - Teplýšovice 0:2, Benešov - Lešany 3:1, Neveklov - Jablonná 1:1.

1. Benešov  10 9 1 0 64: 6 28
2. Teplýšovice 10 9 0 1 61:12 27
3. Lešany  10 6 1 3 21:15 19
4. Úročnice  10 6 0 4 38:23 18
5. Neveklov  10 3 2 5 19:24 11
6. Chocerady  10 2 4 4 23:31 10
7. Jablonná  10 1 3 6 13:39  6
8. Bystřice   9 1 1 7 13:60  4
9. Křečovice   9 1 0 8 10:52  3

OP starší žáci B
Drachkov - Miličín 6:0, Kamberk - Heřmaničky 7:0, Budenín - Popovice 2:0, Maršovice - Vrchotovy Janovice 0:4, Olbramovice - Ratměřice 1:2.


1. Drachkov  11 10 1 0 61: 9 31
2. Kamberk  11  9 1 1 71: 9 28
3. Ratměřice  11  9 1 1 51: 5 28
4. Miličín  11  5 2 4 32:19 17
5. Vrch. Janovice  11  5 1 5 37:29 16
6. Olbramovice  11  4 1 6 33:33 13
7. Popovice  11  3 0 8 24:68  9
8. Heřmaničky  11  2 1 8 18:50  7
9. Maršovice  11  2 0 9  9:60  6
10. Budenín  11  2 0 9  7:61  6


OP starší žáci C
Dolní Kralovice - Čechtice 2:0, Divišov - Tichonice 2:0, Vlašim B - Pravonín 0:11, Chotýšany - Radošovice 0:3 .

 1. Pravonín   10 9 1 0 65: 3 28
2. Dolní Kralovice  10 7 0 3 29:12 21
3. Trhový Štěpánov  9 6 2 1 38: 7 20
4. Vlašim B  10 5 2 3 43:28 17
5. Čechtice  10 5 1 4 18:22 16
6. Divišov  10 4 2 4 23:18 14
7. Radošovice   9 2 0 7 14:39  6
8. Tichonice  10 1 0 9 16:39  3
9. Chotýšany  10 1 0 9 12:90  3

OP mladší žáci

Struhařov - Poříčí 2:3, Načeradec - Pyšely 1:4, Benešov B - Teplýšovice 1:2, Sedlčany B - Lešany 2:0, Krhanice - Zdislavice 1:2.


1. Sedlčany B  12 10 0  2 43:15 30
2. Benešov B  12  9 1  2 31:10 28
3. Teplýšovice  12  9 0  3 57:22 27
4. Pyšely  11  7 1  3 49:15 22
5. Poříčí  12  6 1  5 31:27 19
6. Zdislavice  12  6 1  5 25:31 19
7. Struhařov  12  5 1  6 30:23 16
8. Krhanice  12  4 0  8 22:34 12
9. Úročnice  11  3 2  6 20:29 11
10. Lešany  12  1 1 10  8:56  4
11. Načeradec  12  1 0 11 16:70  3

OP přípravka

Čerčany - Vlašim 0:0, Benešov A - Týnec 1:1, Teplýšovice - Mezno 1:6, Pyšely - Benešov B 6:0, Votice - Divišov 4:1.


1. Mezno  12 10 0  2 66:18 30
2. Pyšely  12  9 2  1 61:21 29
3. Vlašim  11  8 2  1 52: 9 26
4. Týnec  12  7 2  3 49:29 23
5. Čerčany  12  7 2  3 40:20 23
6. Benešov A 12  5 3  4 52:33 18
7. Votice  12  4 1  7 43:39 13
8. Divišov  12  4 0  8 47:52 12
9. Poříčí  11  2 1  8 14:68  7
10. Benešov B  12  1 2  9 13:64  5
11. Teplýšovice 12  0 1 11 14:98  1


OS přípravka A

Soběhrdy - Sedlec-Prčice 1:6, Benešov C - Mezno B 2:1, Maršovice - Kosova Hora 4:0, Olbramovice - Vrchotovy Janovice 6:0, Bystřice - Čerčany B 2:4.


1. Mezno B  12 10 1  1 66: 8 31
2. Maršovice  12 10 1  1 54: 6 31
3. Olbramovice  12 10 0  2 67:13 30
4. Benešov C  12  9 1  2 51:15 28
5. Sedlec-Prčice 11  7 0  4 44:25 21
6. Kosova Hora  12  5 1  6 38:40 16
7. Vrch.Janovice 12  4 0  8 21:40 12
8. Čerčany B  12  3 0  9 22:54  9
9. Úročnice  11  2 0  9 13:53  6
10. Soběhrdy  12  2 0 10 14:77  6
11. Bystřice  12  1 0 11  6:65  3


OS přípravka B

Tichonice - Čechtice 9:1, Kondrac - Vlašim B 0:7, Chocerady - Zdislavice 0:11, Křivsoudov - Bílkovice 3:9, Postupice - Načeradec 1:7.


1. Vlašim B  12 12 0  0  80:  5 36
2. Bílkovice  12 11 0  1 113: 18 33
3. Tichonice  12  8 1  3  56: 25 25
4. Zdislavice  12  4 5  3  39: 28 17
5. Křivsoudov  12  5 2  5  33: 41 17
6. Načeradec  11  4 3  4  32: 43 15
7. Tr. Štěpánov 11  4 1  6  24: 42 13
8. Kondrac  12  3 4  5  18: 36 13
9. Postupice  12  3 2  7  35: 49 11
10. Čechtice  12  2 0 10  10: 45  6
11. Chocerady  12  0 0 12   3:111  0


OP mladší přípravka
Poříčí - Týnec 5:1, Čerčany - Úročnice 13:0, Vlašim - Pecerady 7:3, Sedlčany - Benešov 6:4, Teplýšovice - Vlašim B 6:0. ⋌(sim,sf)


1. Vlašim  11 10 0  1 101: 12 30
2. Sedlčany  11  9 1  1  86: 12 28
3. Teplýšovice  11  8 0  3  44: 12 24
4. Čerčany  11  6 2  3  47: 20 20
5. Benešov  11  6 1  4  61: 33 19
6. Poříčí  11  5 0  6  29: 41 15
7. Pecerady  11  4 0  7  28: 49 12
8. Vlašim B  11  3 0  8  17: 60  9
9. Týnec  11  2 0  9  23: 76  6
10. Úročnice  11  0 0 11   4:125  0

Autor: Pavel Šimáček

21.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Havárie autobusu prověřila elektronický přenos informací i obrazu se zvukem.
18

Havárie autobusu prověřila elektronický přenos informací i obrazu se zvukem

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Střední Čechy – Minulostí jsou předpoklady, že na úterní jednání středočeských zastupitelů nebude mít vliv aktuální krize v koalici vládnoucí kraji.

Předškoláci z Divišova oslavili Den stromů

Divišov - Den stromů slaví příznivci v České republice 20. října. Proto ani předškoláci z Divišova nelenili a k tomuto slavnostnímu dnu se připojili.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

Pochoutky z larev i cvrčků nabídne Hmyzí festival

Vlašim – Velký Hmyzí festival se bude konat v sobotu 28. října v prostorách vlašimské paraZOO v Podblanickém ekocentru. Celý den již od 9 hodin bude připravený bohatý program, jehož součástí bude především osvěta v pojídání hmyzu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT