VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky okresu

Benešovsko - Přinášíme fotbalové výsledky a tabulky okresních soutěží od mužů po nejmenší po víkendovém kole.

12.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Denik/ Pavel Šimáček

III. A třída

Václavice - Týnec B 2:5, Zaječice - Lešany 7:2, Soběhrdy - Bystřice 0:0, Krhanice - Chocerady B 9:0, Miličín - Nespeky B 2:1, Ostředek - Drachkov 7:2, Mezno - Sokol Přestavlky 1:1.

1. Týnec B⋌ 8 7 0 1 30:9  21
2. Soběhrdy⋌ 8 6 2 0 22:10 20
3. So. Přestavlky⋌ 8 6 1 1 25:6  19
4. Ostředek⋌ 8 4 3 1 22:10 15
5. Krhanice⋌ 8 5 0 3 25:15 15
6. Mezno⋌ 8 4 3 1 14:9  15
7. Zaječice⋌ 8 4 1 3 29:17 13
8. Bystřice⋌ 8 3 2 3 16:8  11
9. Miličín⋌ 8 3 1 4 21:18 10
10. Václavice⋌ 8 2 1 5 16:31  7
11. Drachkov⋌ 8 1 2 5 11:28  5
12. Chocerady B⋌ 8 1 1 6  7:32  4
13. Lešany⋌ 8 1 0 7  9:34  3
14. Nespeky B⋌ 8 0 1 7  7:27  1

III. B třída

Libež - Kondrac B 1:0, Tichonice - Ratměřice 1:1, Křivsoudov - Louňovice A 3:1, Dolní Kralovice - Velíš 0:2, Postupice - SK Načeradec 2:2, Nesperská Lhota - Bílkovice 0:4, Popovice - Jankov A 8:1.

1. SK Načeradec⋌ 8 5 3 0 26:15 18
2. Popovice⋌ 8 5 2 1 29:13 17
3. Křivsoudov⋌ 8 5 1 2 21:18 16
4. Libež⋌ 8 5 0 3 18:15 15
5. Bílkovice⋌ 8 4 2 2 15:13 14
6. Ratměřice⋌ 8 4 1 3 18:16 13
7. Postupice⋌ 8 3 2 3 24:20 11
8. Velíš⋌ 8 3 2 3 16:15 11
9. D. Kralovice⋌ 8 3 2 3 15:16 11
10. Kondrac B⋌ 8 3 0 5 17:20  9
11. Louňovice ⋌ 8 2 2 4 15:20  8
12. Tichonice⋌ 8 2 1 5 11:16  7
13. Nesp. Lhota ⋌ 8 2 0 6 16:27  6
14. Jankov ⋌ 8 0 2 6  8:25  2

IV. A třída

Václavice B - Jablonná 1:5, Bukovany - Soběhrdy B 0:1, Pecerady - Poříčí B 1:3, Maršovice B - Čerčany B 3:0, Netvořice - Úročnice B 4:0, Křečovice - Neveklov B 2:3.

1. Netvořice⋌ 8 7 1 0 40:4  22
2. Soběhrdy B⋌ 8 5 1 2 22:11 16
3. Pecerady⋌ 8 5 1 2 20:11 16
4. Maršovice B⋌ 8 4 2 2 21:20 14
5. Poříčí B⋌ 8 3 2 3 12:13 11
6. Čerčany B⋌ 8 3 2 3 11:15 11
7. Neveklov B⋌ 8 3 1 4 16:24 10
8. Bukovany⋌ 8 2 2 4 13:11  8
9. Václavice B⋌ 8 2 2 4 15:29  8
10. Křečovice⋌ 8 2 1 5 12:18  7
11. Úročnice B⋌ 8 2 1 5 10:24  7
12. Jablonná ⋌ 8 2 0 6 17:29  6

IV. B třída

Bystřice B - Heřmaničky 3:1, Ratměřice B - Budenín 0:3, Olbramovice B - Velíš B 6:1, Neustupov - Sedlec-Prčice B 2:3, Miličín B - Mezno B 3:1, SK Přestavlky - Jankov B 3:0.

1. Sedlec–Prčice B⋌ 8 6 1 1 33:9  19
2. Budenín⋌ 8 6 1 1 34:13 19
3. Olbramovice⋌ 8 6 1 1 27:9  19
4. Miličín B⋌ 8 5 1 2 25:15 16
5. Mezno B⋌ 8 4 1 3 20:14 13
6. Bystřice B⋌ 8 4 0 4 15:15 12
7. Neustupov⋌ 8 3 0 5 19:19  9
8. Velíš B⋌ 8 2 1 5 16:24  7
9. Ratměřice B⋌ 8 2 1 5 11:27  7
10. Heřmaničky⋌ 8 2 0 6 12:25  6
11. SK Přestavlky⋌ 8 1 3 4  9:23  6
12. Jankov B⋌ 8 2 0 6  8:36  6

IV. C třída

Ostředek B - Postupice B 5:3, Struhařov B - Tichonice B 1:1, Teplýšovice C - Kladruby 4:0, Čechtice A - Divišov B 6:0, Chotýšany B - Popovice B 3:1, Nesperská Lhota B - Myslič 0:3.

1. Chotýšany B⋌ 8 7 0 1 22:8  21
2. Myslič⋌ 7 6 0 1 29:10 18
3. Čechtice A⋌ 8 5 1 2 28:10 16
4. Radošovice⋌ 7 5 0 2 24:10 15
5. Popovice B⋌ 7 4 2 1 23:13 14
6. Teplýšovice C⋌ 8 4 1 3 25:15 13
7. Kladruby⋌ 7 4 0 3 22:15 12
8. Struhařov B⋌ 8 3 1 4 10:11 10
9. Tichonice B⋌ 7 2 1 4 12:24  7
10. Ostředek B⋌ 7 2 0 5 15:30  6
11. Nesp. Lhota B⋌ 8 2 0 6 10:33  6
12. Divišov B⋌ 7 1 0 6 11:27  3
14. Postupice B ⋌ 7 0 0 7 12:37  0

IV. D třída

Hulice - Zdislavice B 2:2, Miřetice B - Kamberk 3:1, Křivsoudov B - Louňovice B 0:1, Čechtice B - Keblov 2:3, Trhový Štěpánov B - Pravonín B 3:1, Libouň - Vracovice 4:1, Blaník Načeradec - Dolní Kralovice B 4:3.

1. Libouň⋌ 8 7 1 0 31:8  22
2. Tr. Štěpánov B⋌ 8 7 0 1 36:8  21
3. Hulice⋌ 8 5 1 2 24:12 16
4. Zdislavice B⋌ 8 5 1 2 21:14 16
5. Bl. Načeradec⋌ 8 5 0 3 24:15 15
6. Keblov⋌ 8 5 0 3 25:18 15
7. D. Kralovice B⋌ 8 4 0 4 19:17 12
8. Křivsoudov B⋌ 8 4 0 4 13:22 12
9. Pravonín B⋌ 8 3 0 5 16:20  9
Miřetice B⋌ 8 3 0 5 16:20  9
11. Kamberk⋌ 8 2 2 4 11:18  8
12. Louňovice B⋌ 8 2 0 6  8:22  6
13. Vracovice⋌ 8 1 1 6  9:27  4
14. Čechtice B⋌ 8 0 0 8  7:39  0

OP dorost

Vrchotovy Janovice - Sokol Přestavlky 2:1, Neveklov - Pravonín 1:3, Benešov C - Lešany 12:0, Dolní Kralovice - Divišov 0:2, Čerčany - Čechtice 3:3.

1. Vr. Janovice ⋌ 7 7 0 0 32:6  21
2. Pravonín⋌ 8 5 2 1 17:8  17
3. Benešov C⋌ 7 4 2 1 32:6  14
4. Neveklov⋌ 7 4 1 2 19:13 13
5. Divišov⋌ 8 4 1 3 13:14 13
6. So. Přestavlky⋌ 7 4 0 3 17:11 12
7. Úročnice⋌ 7 2 3 2 14:14  9
8. Čerčany⋌ 7 2 2 3 19:26  8
9. Čechtice⋌ 7 1 3 3 11:15  6
10. D. Kralovice⋌ 7 0 0 7  5:34  0
12. Lešany⋌ 8 0 0 8 14:46  0

OS dorost

Radošovice - Chotýšany 0:13, Olbramovice - Vlašim B 3:4, Struhařov - Chocerady 2:1, Trhový Štěpánov - Kamberk 3:2.

1. Struhařov⋌ 7 6 0 1 27:7  18
2. Chocerady⋌ 6 4 0 2 28:8  12
3. Chotýšany⋌ 6 4 0 2 29:21 12
4. Vlašim B⋌ 6 4 0 2 20:13 12
5. Olbramovice⋌ 7 3 1 3 23:18 10
6. Ratměřice⋌ 6 2 1 3 11:17  7
7. Tr. Štěpánov⋌ 6 2 1 3 13:24  7
8. Kamberk⋌ 6 1 1 4 12:17  4
9. Radošovice⋌ 6 0 0 6  1:39  0

OP starší žáci A

Úročnice - Jablonná 1:3, Poříčí - Pyšely 5:0, Olbramovice - Teplýšovice 0:3, Dolní Kralovice - Ratměřice 4:0, Miličín - Lešany 2:2.

1. Teplýšovice⋌ 7 6 0 1 33:5  18
2. D. Kralovice⋌ 7 5 2 0 25:6  17
3. Poříčí ⋌ 7 4 3 0 13:3  15
4. Olbramovice⋌ 7 4 1 2 25:10 13
5. Pyšely⋌ 7 4 1 2 15:16 13
6. Ratměřice⋌ 7 2 2 3  6:12  8
7. Jablonná ⋌ 7 2 0 5 11:27  6
8. Miličín⋌ 7 1 2 4 10:21  5
9. Úročnice⋌ 7 0 2 5  8:21  2
10. Lešany⋌ 7 0 1 6  6:31  1

OS starší žáci

Popovice - Heřmaničky 5:1, Pravonín - Čechtice 6:4, Vlašim B - Křivsoudov 8:0, Maršovice - Tichonice 0:8, Krhanice - Bystřice 2:0.

1. Tichonice⋌ 7 7 0 0 49:2  21
2. Krhanice⋌ 7 6 1 0 37:5  19
3. Pravonín⋌ 7 5 1 1 41:17 16
4. Bystřice⋌ 7 5 0 2 20:16 15
5. Čechtice⋌ 7 3 0 4 24:17  9
6. Vlašim B⋌ 7 3 0 4 24:20  9
7. Maršovice⋌ 7 2 0 5 13:36  6
8. Popovice⋌ 7 1 1 5  9:31  4
9. Křivsoudov⋌ 7 1 1 5  8:41  4
10. Heřmaničky⋌ 7 0 0 7  2:42  0

OP mladší žáci 7+1

Poříčí - Sedlčany B 0:3, Soběhrdy - Vrchotovy Janovice 0:8, Neveklov - Bílkovice 1:11, Postupice - Mezno 3:4, Velíš - Teplýšovice 1:12, Zdislavice - Kondrac 2:6.

1. Bílkovice⋌ 9 9 0 0 88:6  27
2. Sedlčany B⋌ 8 8 0 0 65:8  24
3. Mezno⋌ 9 8 0 1 51:19 24
4. Postupice⋌ 8 7 0 1 80:12 21
5. Vrchotovy Janovice ⋌ 9 6 1 2 47:24 19
6. Teplýšovice⋌ 8 3 0 5 33:35  9
7. Kondrac⋌ 8 3 0 5 25:33  9
8. Poříčí ⋌ 8 2 2 4 22:17  8
9. Trhový Štěpánov⋌ 8 2 0 6 10:38  6
10. Soběhrdy ⋌ 8 2 0 6  6:64  6
11. Zdislavice⋌ 9 1 0 8 22:69  3
12. Velíš⋌ 8 1 0 7 10:99  3
13. Neveklov⋌ 8 0 1 7  9:44  1

OP přípravky

Votice - Týnec 1:2, Benešov A - Bílkovice 10:0, Teplýšovice - Benešov B 1:8, Vlašim A - Sedlec-Prčice 10:0, Vlašim B - SK Načeradec 1:5. Předehrávka: SK Načeradec - Bílkovice 3:0.

1. Benešov A⋌ 7 6 1 0 51:5  19
2. SK Načeradec⋌ 7 6 1 0 30:5  19
3. Vlašim A⋌ 7 5 0 2 51:9  15
4. Benešov B⋌ 6 4 0 2 37:10 12
5. Bílkovice⋌ 7 3 0 4 22:28  9
6. Teplýšovice⋌ 7 3 0 4 26:33  9
7. Sedlec-Prčice⋌ 6 3 0 3 18:25  9
8. Votice⋌ 6 2 0 4 15:26  6
9. Vlašim B⋌ 7 1 1 5 12:63  4
10. Týnec⋌ 6 1 0 5  6:30  3
11. Nespeky⋌ 6 0 1 5  3:37  1

OS přípravky A

Chocerady - Týnec B 0:6, Benešov C - Křivsoudov 7:4, Olbramovice - Pyšely 1:5, Kosova Hora - Struhařov 10:0, Krhanice - Bystřice 0:9, Úročnice - Čechtice 0:4.

1. Benešov C⋌ 7 6 1 0 46:15 19
2. Kosova Hora⋌ 7 5 0 2 51:7  15
3. Čechtice⋌ 7 5 0 2 20:7  15
4. Bystřice⋌ 7 4 2 1 26:14 14
5. Týnec ⋌ 7 4 1 2 22:8  13
6. Chocerady⋌ 7 4 0 3 17:23 12
7. Křivsoudov⋌ 7 3 1 3 34:20 10
8. Pyšely⋌ 7 3 1 3 22:18 10
9. Olbramovice⋌ 7 2 1 4 12:18  7
10. Úročnice⋌ 7 0 2 5  8:43  2
11. Struhařov⋌ 7 0 2 5  3:56  2
12. Krhanice⋌ 7 0 1 6  3:35  1

OP Přípravka 5 + 1

Kondrac - Trhový Štěpánov 3:2, Soběhrdy - Miřetice 10:6, Maršovice - Pravonín 4:2, Postupice - Tichonice B 11:2.

1. Maršovice⋌ 7 6 0 1 52:15 18
2. Postupice⋌ 6 5 0 1 54:11 15
3. Soběhrdy⋌ 7 4 0 3 40:39 12
4. Tichonice ⋌ 6 3 0 3 29:27  9
5. Tr. Štěpánov⋌ 6 3 0 3 14:20  9
6. Pravonín⋌ 6 2 0 4 27:23  6
7. Miřetice⋌ 6 2 0 4 25:43  6
8. Kondrac⋌ 6 2 0 4 23:59  6
9. Tichonice ⋌ 6 1 0 5 13:40  3

OP mladší přípravka

Nespeky B - Vlašim B 3:7, Sedlčany - Vlašim A 3:0, Pecerady A - Teplýšovice 8:0, Pecerady B - Benešov 0:14.

1. Sedlčany⋌ 6 6 0 0 52:2  18
2. Vlašim A⋌ 6 5 0 1 48:7  15
3. Benešov⋌ 7 5 0 2 43:12 15
4. Vlašim B⋌ 6 4 0 2 50:11 12
5. Pecerady A⋌ 6 4 0 2 31:10 12
6. Nespeky A⋌ 6 2 0 4  9:21  6
7. Pecerady B⋌ 6 1 0 5 13:66  3
8. Teplýšovice⋌ 7 1 0 6 13:72  3
9. Nespeky B⋌ 6 0 0 6  6:64  0

Autor: Pavel Šimáček

12.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Peníze. Ilustrační foto.

Doprava má v krajském rozpočtu pohltit skoro šestinu peněz

Rekonstruovaná škola T. G. Masaryka v Pyšelích.

V Pyšelích se děti už zase učí ve škole

Pachové ohradníky mají pomoci ochránit zvěř

Benešovsko - Divoké prase museli odstřelit strážníci minulou středu, 15. listopadu, na pokraji Sázavy u cyklistické stezky. Hrozilo, že by mohlo ohrozit obyvatele města. „Bylo apatické. Zjistili jsme, že mělo prostřelenou čelist,“ uvedl velitel sázavských strážníků Pavel Moravec.

KRÁTCE: Jarmark bude ve vánočním duchu

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Miřetice daly Zruči rychlý mat

Miřetice – Fotbalisté Miřetic zvládli poslední podzimní utkání I. B třídy, skupiny D, když díky parádnímu úvodu porazili Zruč nad Sázavou a přezimují tak na sedmém místě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT