DUKLA PRAHA – BENEŠOV 2:3

Hrál se zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním dominovali hostující hráči, kteří to do 26. minuty prokázali třemi góly. Nejprve zahodil velkou šanci Hašek, jenž nastřelil padajícího gólmana Steinbauera, aby vzápětí Přitasil zužitkoval přihrávku od Svobody. Hrotový útočník se mezi 24. – 26. minutou převtělil z nahrávače ve střelce a po nabídkách Vosáhla, když po centru a následně po rohovém kopu z dorážky skóroval. Před trefami Svobody i Dukla skórovala po střele Brabence. Do konce poločasu pokračoval ofenzivní fotbal, Dukelští třikrát ztroskotali na brankáři Kondelíkovi, na druhé straně Přitasil po pěkném průniku trefil tyč a Svoboda pohrdl hattrickem.

Po přestávce kralovali na hřišti domácí, byli pohyblivější a nebezpečnější, dobře kombinovali a díky paní Štěstěně inkasovali hosté jen jednou, když ze závaru zacílil přesně v 71. minutě Šahini. Další projektily z kopaček domácích hráčů se většinou nevešly mezi brankové tyče.

Branky: 24. a 26. Svoboda, 5. Přitasil – 16. Brabenec, 71. Šahini. Rozhodčí: Štefan. ŽK: Pešta, Přitasil – Brabenec. Poločas: 1:3.

Benešov: Kondelík – Pešta, Jírů, Vacek, Vosáhlo – Cettl, Hašek (78. Petrášek) – Přitasil, Balata, Vlasák (73. Janků) – Svoboda.