Poříčí nad Sázavou – Úvaly 0:1 nedohráno

V odehrané pětačtyřicetiminutovce vládli na hřišti Úvalští vedeni Petrem Vrabcem, bývalým reprezentantem. Vytvořili si několik šancí, ale v gól proměnili jen jednu situaci, kterou jim připravil litevsko-australský brankář Alexandrow-Ridley, jehož Poříčí zkoušelo. Ten po těžké malé domů namazal míč synovi trenéra Vrabce, který se v koncovce nemýlil. V dalším průběhu ale gólman zaváhání několikrát napravil. Poříčí mělo jen náznaky brejků a neprosadilo se ani po standardních situacích. Hlavně pravá strana, kde světlo moc nesvítilo, nic neviděla, na což si hodně stěžoval Martin Jíša.

„Je mi líto, že jsme odehráli jen poločas a ještě za přítmí. Hlavně musí být naštvaní střídající hráči soupeře, kteří jeli na zápas zbytečně a náš Tomáš Říha, jenž odehrál jen deset minut,“ povzdechl si kouč Poříčí Pavel Šimáček a dodal: „Bylo vidět, že Úvaly jsou v přípravě dál a nám trvalo půlhodiny, než jsme chytili tempo. Měli jsme jen náznaky šancí a branku hostů pořádně neohrozili.“

Branka: 15. Vrabec. Rozhodčí: Velebil. Poříčí nad Sázavou: Alexandrow-Ridley – Žák, Peroutka, Vacek, Hašek (35. Říha) – Jírů, Verner – Jíša, Rejhon, J. Pohorský – Trpišovský.