KONDRAC - SUCHDOL 0:6

Utkání v Kondraci začalo pro domácí nejhůře jak mohlo. Hosté odcentrovali ze strany, Houdek nedokázal odkopnout míč a hostující hráč měl snadnou úlohu – 0:1. Kdo čekal nápor domácích, byl zklamán. Hosté byli lepším mužstvem, více se nabízeli a měli častěji míč na kopačkách. V 15. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení, opět po centru ze strany a přesné hlavičce – 0:2. Aby byla pro domácí pohroma dokonána, ve 40. minutě se k hlavičce opět po standardní situaci dostal hostující hráč a hosté šli do šaten s luxusním náskokem.

Ve druhém poločase se domácí sice snažili o zkorigování, ale hosté byli stále lepším mužstvem a Kondraci mnoho nedovolovali. Naopak své vedení ještě třikrát zvýraznili a v samém závěru několikrát musel domácí od ještě větší pohromy zachraňovat Císař. Kondračtí si tak připsali krutou, ale zaslouženou porážku s výborným soupeřem.

Trenér Kondrace Jiří Janouš ml. byl zklamán. „Odehráli jsme hrozné utkání s hrůzným výsledkem. Soupeř byl ve všech činnostech lepší. Museli jsme se sice obejít bez Linharta, Vítovského i nemocného Kubína, přesto mě výkon více než zklamal. Hráče neustále upozorňujeme, že bez tréninku se krajská soutěž hrát nedá, přesto si to většina z nich k srdci nebere. Proto nám musel soupeř ze Suchdola ukázat, že tomu tak opravdu je a nedal nám absolutně žádnou šanci."

Poločas: 0:3.

Kondrac: Císař – Houdek, Mleziva, M. Kubín, Pohorský – Pavlíček, Pavelka (58. Skalický), Petrů, Sedláček (63. Karmazín) – Kučera, Záklasník.