CHOTÝŠANY – VRCHOTOVY JANOVICE 1:4

Domácí, kteří se nemohou dostat z krize, vůbec nezachytili úvod zápasu a v 10. minutě prohrávali 0:2. Poločasový výsledek se zastavil na stavu 1:3.
Po přestávce se Chotýšany trochu zlepšily, ale na korekci výsledku jim nezbyly síly. Naopak hosté z brejku upravili na konečných 1:4.

Branky: Korecký – Němec 2, Rouš 2. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:3. Chotýšany: Šimánek – Jaroslav Sysel, Korecký, Šícha (80. Aleš Hanibal), Khandl – Josef Sysel, Filip, M. Říha, Vaňkát – Matoušek (70. Starosta), Povolný. Vrchotovy Janovice: Vávra – Suchan, Kadlec, Bureš, Szekér, Střihavka, Hrdlovič (85. Nerad), Procházka (60. Čedík), Rouš, Vrkoslav (75. Pichl), Němec.

SK NAČERADEC – JÍROVICE 2:0

Hned ve 2. minutě pádil sám na gólmana hostů veterán Zvára, ale těsně minul branku. Poté měli domácí sice mírnou převahu, ale Jírovice hrály výborně, hlavně v defenzívě a podnikaly rychlé protiútoky. Po jednom z nich nastřelil Kulda břevno.
I po přestávce byl vidět oboustranně pohledný fotbal s velkým nasazením. Domácí však postupem času převzali otěže zápasu do svých rukou a mezi 60. až 63. minutou se dostali do tří velice slibných šancí, ale výborného brankáře Ellschlögera nepřekonali. Až v 77. minutě, po ideální nahrávce Zváry, otevřel skóre Voženílek. Jírovičtí okamžitě zaveleli ke zteči, ale nevytvořili si vyloženou šanci. Naopak v 88. minutě zpečetil zaslouženou výhru Načeradce střídající Jeništa.

Branky: 77. Voženílek, 88. Jeništa. Rozhodčí: Svoboda. Diváci: 120. Poločas: 0:0. SK Načeradec: Císař – Smetana, Dražďák, Štamberg, Franc – Čáp, Urban, Pokorný, Suchopar – Voženílek, Zvára. Střídali: Novák, Jeništa, Kříž. Jírovice: Ellschlöger – Kořínek, Borkovec, Beneš, Sahula, Pokorný, Klepl, Kulda, Holeš, Mizera, Pazdera. Střídali: Svoboda, Stibůrek, Pěkný.

POPOVICE – DIVIŠOV 0:4

Divišov v souboji týmů z opačných konců tabulky, přijel jako favorit, ale v prvních 35 minutách domácí ukázali, že se chtějí o okresní přebor poprat. Byli první v soubojích, důrazní na míči a rychlými akcemi se dostávali k šancím, ale veškerá koncovka skončila mimo Hanušovy tyče. A tak přišlo potrestání, když se z první velké šance hostů prosadil hlavou Macháček po rohovém kopu. Ve 42. minutě přišla druhá rána pro domácí, když čerstvý otec Campodonico s velkou dávkou štěstí přehodil domácího Heřmánka.
Do druhé půle přidaly Popovice na ofenzívě a otevřely hru. Marná snaha o vstřelení kontaktního gólu se však nepovedla, a tak hosté Cacákem a Zámostným udeřili ještě dvakrát do otevřené obrany Popovic.

Branky: Macháček, Campodonico, Cacák, Zámostný. Rozhodčí: P. Balík. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Popovice: P. Heřmánek – Vl. Slepička, Hocek, Jakub Hovorka, Jiří Hovorka (75. D. Kropáček) – O. Zach, Borovec, M. Heřmánek, Žížala (80. T. Zach) – Matuška, Filip (70. F. Kropáček). Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Moravec, Jíša, Cacák, Vávra, Macháček, Vondrák, Lehán, Campodonico, Marek Hanuš. Střídali: Šmíd, Blažíček, Zámostný.

NEVEKLOV – MEZNO 7:1

Od úvodního hvizdu bylo vidět, že domácí chtějí navázat na kvalitní výkon z Jírovic a už v poločase se zdálo, že je osudu zápasu rozhodnuto. Domácí se dvakrát gólově prosadili (Hameta, Čichovský) a ještě několik šanci zůstalo nevyužito.
Po změně stran hosté úplně přestaly hrát a domácí jejich lehkovážnost potrestali pěti zásahy a ještě několik šancí neproměnili.

Branky: Hameta 2, Znamenáček 2, Čichovský, Rabiňák, Vitouš – Skopec. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 5:3. Diváci: 76. Poločas: 2:0. Neveklov: Magnus – Zimmel, Rabiňák, Semerád, Novák (60. Šiška) – Havránek, Znamenáček (85. Novotný), Bartůšek, Čichovský (70. J. Šmejkal) – Vitouš (65. P. Šmejkal), Hameta (75. Bočkay). Mezno: Babický – Lukáš Homola, Kulvajt, Barták, D. Homola, Kubec, Heráň, Helma, Šimák, Skopec, Prchlík. Střídali: Mazour, Doskočil, Mukhammetov.

DOLNÍ KRALOVICE – MARŠOVICE 0:2

Po několika náznacích šancí domácích se v 16. minutě ve středu hřiště uvolnil hostující R. Hašek, ideální nahrávkou vybídl ke skórování Žížalu a kanonýr přeboru nekompromisní střelou propálil gólmana. Z druhé branky se hosté radovali již v 25. minutě, kdy rychlou akci středem hřiště bravůrně zakončil po kolmici záložník Šach.
Ve druhém dějství se opět domácí snažili vycházet ze zajištěné obrany, přesto několikrát nedokázali rychlonohým a velice dobře technicky vybaveným hráčům Maršovic vzdorovat. Pár příležitostí hosté zahodili a další zneškodnil, jako již tradičně, vynikající brankář Doležal. Kralovičtí mohli vstřelit branku ve svém několikaminutovém tlaku, kdy hosty uzavřeli v jejich šestnáctce, ale dvě střely Bočka (druhá skončila na břevně) ani křížná rána Vrkoslava, nenašly gólové vyústění.

Branky: 16. Žížala, 25. Šach. Rozhodčí: Irion. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Dolní Kralovice: J. Doležal – Prchal, Mar. Dvořák (80. Jiří Marušák), Roháč – Hanousek, Vrkoslav, L. Jelínek (46. T. Jelínek), Malina, Vošický – Rudolf Šaman, Boček (73. Zubec). Maršovice: Pechač – Procházka, Řezníček, D. Zavadil, Šach, Šetina, R. Hašek, Laurich (92. M. Hašek), Hampešt, Zderadička (83. Bartoš), Žížala (84. J. Zavadil).

PŘESTAVLKY – JANKOV 2:1

V hodně tvrdém a bojovném utkání vydřeli domácí tři cenné body. Po vyrovnaném začátku otevřel skóre v 18. minutě Mastný po úniku – 1:0. Do půle mohli hosté vyrovnat, ale místo srovnání stavu přišlo ve 45. minutě, po zbytečném faulu na Sisla, vyloučení Balíka.
Po přestávce chtěli domácí z přesilovky vedení pojistit, ale Mastný po pěkné akci trefil hlavou jen tyč a dorážka Mikulandy šla vedle. A tak udeřilo na druhé straně v 63. minutě, kdy po centru na zadní tyči pohodlně vyrovnal hlavou Veselého. Vzápětí se situace opakovala, ale tentokrát brankář Toman hlavičku parádně chytil. V 72. minutě roh Kačírka šikovně tečoval hlavou na přední tyči Sisel a domácí se podruhé radovali. Hosté se i v deseti nadechli k závěrečnému náporu, ale krom čtyř rohových kopů, nic nevytěžili. Před koncem měl ještě velkou šanci domácí P. Mrázek, ale sólo zakončil do náruče gólmana.

Branky: 18. Mastný, 72. Sisel – 63. Veselý. Rozhodčí: Černý. ČK: Balík (J). Diváci: 65. Poločas: 1:0. Sokol Přestavlky: Toman – Sisel, Mikulanda, Kučera, Pantoflíček, Brambora (90.Bursík), Kačírek, P. Mrázek, M. Mrázek, Mastný (80. Velebil), Pohůnek. Jankov: Nerad – Hameršmíd, Čermák, Peroutka, Vrzal, Veselý, Říha, Čermák, Balík, Skála, Horčička. Střídali: Kratochvíl, Šimánek, Uhliar, Vosádka, Zajíc.

PRAVONÍN – STRUHAŘOV 2:4

Utkání začalo svižně a mužstva předváděla pohledný fotbal s řadou zajímavých situací. Domácí se dostali přeci jen k častějšímu a nebezpečnějšímu zakončení, které ovšem vyřešil dobře chytající brankář Pessr. Nestačil až na dorážku D. Vlasáka v 17. minutě. Následně se hrál vyrovnaný zápas s šancemi, ale bez gólového zakončení.
Začátek druhého poločasu vyšel domácím, když po trestném kolu T. Babického zvýšil L. Vlasák v pádu na 2:0. Hosté se však nevzdávali, zvýšili tempo, získávali převahu ve středu hřiště a začali domácí přehrávat. Ti jakoby ztráceli sílu a začaly kupit jednu chybu za druhou. V 58. minutě utekl podél pravé lajny O. Hroch a přesnou střelou k tyči snížil na 2:1. O chvíli později stejný hráč vymetl z trestného kopu z 20 metrů šibenici pravonínské branky. To už viditelně ztráceli domácí půdu pod nohama, Struhařovští na hřišti kralovali a výsledkem byl Zmekův gól na 2:3. Dílo hostů dokonal domácí obránce nešťastnou tečí do vlastní branky.

Branky: D. Vlasák, L. Vlasák – O. Hroch 2, V. Zmek, vlastní. Rozhodčí: Mikolášek. Poločas: 1:0. Pravonín: Doškář – Lejček, T. Babický, M. Hoch, Kodeda, D. Vlasák, Studnička, Javorský, L. Vlasák, Sibal, M. Babický. Střídali: P. Hoch, Zavadil, Ondrák. Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Zd. Pessr, Dudík, O. Hroch, O. Veselý, D. Sysel, V. Zmek, L. Sysel, J. Sysel, Straka. Střídali: J. Veselý, Červenka, Folprecht.

1. Maršovice⋌ 16 13 0  3 52:9  39
2. Divišov⋌ 16 12 1  3 46:13 37
3. Struhařov⋌ 16 10 3  3 40:20 33
4. Jankov⋌ 16  9 2  5 29:22 29
5. Jírovice⋌ 16  8 3  5 18:18 27
6. Sokol Přestavlky⋌ 16  7 2  7 26:33 23
7. Neveklov⋌ 16  6 4  6 37:32 22
8. Pravonín⋌ 16  7 1  8 43:44 22