Struhařovským hráčům se ve vodě plavalo parádně

Struhařov - Nováček fotbalové I. B třídy ze Struhařova, hrající na spodku tabulky, si vyskočil na Zruč nad Sázavou, kterou na podmáčeném terénu smetl pěti góly.

15.11.2015

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

STRUHAŘOV – ZRUČ NAD SÁZAVOU 5:1

Struhařov předvedl na velmi těžkém podmáčeném terénu jeden z nejlepších výkonů a zaslouženě zvítězil. V 6. minutě přivedl domácí do vedení hlavou O. Veselý. Poté mohl zvýšit Zmek, ale z dobré pozice trefil pouze hostujícího gólmana. V 21. minutě nastřelili Zručští břevno. Následně si na druhé straně dvakrát vylámal Kocábek zuby Cudlínovi. V 39. minutě využili Brahimi špatné domácí rozehrávky a vyrovnal na 1:1. Těsně před koncem poločasu již ale do třetice Kocábek trefil síť a dostal opět domácí do vedení.

Chvíli po přestávce ranou z hranice pokutového území opět přesně zacílil Kocábek – 3:1. Ihned po rozehrání mohli hosté snížit, ale v koncovce byli nepřesní. A tak zase udeřilo na druhé straně, když se po centru Hrocha prosadil podruhé v zápase hlavou O. Veselý. Domácí si poté vytvořili ještě dobré příležitosti (Zmek, Veselý), ale jen D. Sysel z trestného kopu rozjásal fanoušky. A když hosté z ojedinělých protiútoků stav nezkorigovali, zůstal překvapivý výsledek 5:1.

Branky: 6. a 55. O. Veselý, 42. a 50. Kocábek, 70. D. Sysel – 39. Brahimi. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Struhařov: P. Pessr – Kůstka, J. Sysel, D. Sysel, Shapoval – Hroch, O. Veselý, Koblasa (82. M. Strnad), Zmek – Fürbacher (76. Frajták), Kocábek.

MICHAL ČERVENKA

Autor: Redakce

15.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
Bourání v Táborských kasárnách.
13

V Táborských kasárnách začalo tento týden bourání

Nové přístroje poslouží ortopedickému oddělení v benešovské nemocnici.
5

Na ortopedickém oddělení operují s novými přístroji

OBRAZEM: Při Hubertovské jízdě se rozloučili s jezdeckou sportovní sezónou

Benešov - Desátý ročník Hubertovské jízdy uspořádaly v sobotu 14. října žákyně čtvrtého ročníku Vyšší odborné školy a Střední zemědělské školy v Benešově. Tato tradiční akce symbolizuje každoroční rozloučení s jezdeckou sportovní sezonou. Akce se zúčastnili především ušlechtilí koně z pomněnické stáje.

Pozor! Tři pejsky hledají od pátku zoufalí majitelé

Jankov - Tři pejsci se ztratili v pátek 13. října v odpoledních hodinách majitelům u obce Pičín u Jankova. Jedná se o křížence jezevčíka tmavě hnědé až černé barvy.

Do nové školky na benešovském Spořilově už chodí děti

Benešov /FOTOGALERIE/ – Do měsíčního zkušebního provozu vstoupila v pondělí 16. října novostavba MŠ Úsměv na sídlišti Spořilov II. Dokončení montovaného objektu nabralo zpoždění kvůli bourání precizně postavených gruntů z poloviny sedmdesátých let minulého století.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.