STRUHAŘOV – ZRUČ NAD SÁZAVOU 6:0

Záchranářský souboj jasně ovládl Struhařov. V prvním poločase moc vzruchu před oběma brankami nebylo, přesto domácí získali dvoubrankové vedení. Nejprve se Pospíšil nejlépe orientoval v závaru před zručskou brankou a poté střelec gólu vyzval dloubáčkem Hrocha ke skórování a ten nabídkou nepohrdl.

V úvodu druhé půle orazítkovali hosté tyč, aby na druhé straně hlavičkoval přesně Hroch po centru Kocábka. Hosté, ač prohrávali o tři branky, tak se snažili snížit, ale nebylo jim přáno, když střelu vykopl Hanibal z brankové čáry a Loudu vychytal P. Pessr. Naopak domácí byli do děravé hostující obrany úspěšnější. Nejdříve hlavičkoval Dudík do břevna, aby Folprecht dorazil míč do prázdné branky po nabídce Hrocha. V závěru se ještě trefil Kremina po kolmici J. Sysla a účet zápasu podtrhl Pospíšil po průniku Hrocha.

Branky: 16. a 88. Pospíšil, 30. a 56. Hroch, 64. Folprecht, 86. Kremina. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Struhařov: P. Pessr – J. Sysel, Dudík, Zd. Pessr, Hanibal – Hroch, Zmek, Pospíšil, Koblasa – Kocábek, Folprecht. Střídal: Kremina.