Sedlec-Prčice – Týnec nad Sázavou 1:3 (0:2).

Okresní derby začali lépe hosté, ale dvě šance O. Stejskala skóre nezměnily. To se povedlo o chvíli později Šejstalovi po spolupráci se Smolíkem – 0:1 .Ve 37. minutě Kolář našel před brankou Kalfase a bylo to 0:2. Po přestávce domácí přidali a snížili Luzumem na 1:2. Favorizovanější hosté ale v 78. minutě předvedli pěknou akci, když míč od Vavreka dostal k Šejstalovi a doputoval ke Křížovi, jenž  upravil na konečných 1:3.

Branky: Luzum – Šejstal, Kalfas, Kříž. Rozhodčí: Šimáček.

Sedlec-Prčice:Jankovský – Křížek (35. Rataj), Hudák, P. Kabíček - Švagr (45. Šmejkal), J. Pištěk, J. Kabíček, Seidel - Luzum,  Kotva, Lagron.

Týnec nad Sázavou: Koukol –  Brhel, Vajgl, L. Havel, Souček – Khamulyak, Kalfas, Smolík, Kolář – O. Stejskal, Šejstal. Střídali: Kříž, Vavrek.

Teplýšovice – Uhlířské Janovice 2:5 (0:0).

Domácí měli velkou marodku, kdy jim chybělo pět hráčů základní sestavy, a podle toho se vyvíjelo i celé utkání. Teplýšovičtí stačili vzdorovat pouze první poločas, ve druhém pouze korigovali výsledek.

Branky: A. Černý 2 – Marek, Jelínek, Lopour, Randlíszek, Dudek. Rozhodčí: Milan Macháček.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Kamenský, T. Hanka, Stěhule, Beneš, Hruška, Holešovský, Průcha, Stařecký. Střídali: Matoušek, D. Hanka.

Votice – Králův Dvůr 0:5 (0:3).

Krok se soupeřem drželi domácí jen do první branky ve 22. minutě. Poté si již hosté na hřišti dělali, co chtěli.

Branky: Souček 3, Hrudka, Vavřina. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 1:1.

Votice: Zimmermann – Bursík, Váňa (71. Klos), Kytler (54. Bouček), Mojčík, Bradáč, Kramný (65. Holub), Procházka, Slunečko, Bauer, Bednář.

Daleké Dušníky – Struhařov 1:6 (0:4).

Hosté si v čele se Žížalou s chutí zastříleli.

Branky: Žížala 3, Hasenkopf, Zmek, Folprecht.

Struhařov: Veselý – Josef Sysel, Urban, Josef Sysel II., Tichovský, Strnad, Folprecht, Hroch, Zmek, Žížala, Hasenkopf. Střídali: Vu Hong Anh, Jaroslav Sysel.