STRUHAŘOV – DIVIŠOV 2:2

V prvním poločase byl nebezpečnější Divišov a ujal se vedení pěknou hlavičkou L. Svobody po centru nestárnoucího Bejbla.

Ihned po změně stran chyboval brankář Divišova Burda v rozehrávce a dva hráči Struhařova si s ním poradili, když zakončoval Fürbacher. Do vedení ale šel opět druhý celek skupiny D, když po faulu na Pekárka proměnil penaltu L. Svoboda. Na pozici dvougólového střelce se dostal o chvíli později i na druhé straně Fürbacher, když srovnal stav střelou k tyči z šestnáctky. Stejný hráč mohl dokonat v 71. minutě hattrick, ale po faulu Hronka a O. Veselého mu Burda míč z penalty vyrazil. Vzápětí měli dvě velké šance Struhařovští po rohových kopech, které i se štěstím obrana Divišova s brankářem ustála. Zápas se následně propadl do průměru, hráči začali být nervózní a stav se již do konce nezměnil.

Branky: 47. a 61. Fürbacher – 34. a 57. (z PK) L. Svoboda. Rozhodčí: Šíma. Poločas: 0:1.

Struhařov: P. Pessr – Kaucký, O. Hroch, D. Sysel, J. Sysel – Koblasa, Zmek, Kůstka, Frajták – Kocábek, Fürbacher. Střídali: J. Veselý, O. Veselý, Kojan, M. Strnad.

Divišov: Šimáček – Lehán, Hronek, Cacák, L. Janovský – Campodonico, Bejbl, Macháček, Šmíd – Marek Hanuš, Zd. Pekárek. Střídali: Burda, L. Svoboda.