PRŮHONICE – STRUHAŘOV 2:3

Utkání o záchranu přineslo ofenzivní fotbal s mnoha šancemi. Avšak v první půli vládli gólmani a nepřesná koncovka hráčů. U hostů netrefili brankové zařízení Koblasa, Kocábek, hlavičkující Veselý, střelu J. Sysla zastavila tyč, Kocábek po kličce brankáři trefil obránce stojícího na brankové čáře a Hanibala po trestném kopu vychytal brankář. Domácí akce zpacifikoval P. Pessr.

Ihned po příchodu z kabin otevřel skóre Pospíšil po pěkné akci D. Sysla s Kocábkem. Následně stejná dvojice nedotáhla do konce přečíslení dva na jednoho. A tak domácí v 74. minutě po rohu a třetí dorážce vyrovnali. Jenže o chvíli později si domácí po ataku Kocábka vstřelili vlastní gól, aby Kocábek po brejku upravil na 1:3. Poté Veselý a Koblasa neproměnili sóla, domácí v 87. snížili, ale vyrovnat se jim nepodařilo, a tak hosté vybojovali cenné vítězství za záchranou.

„Pokračovali jsme ve zlepšeném výkonu z minulých utkání a zaslouženě vyhráli. Kdyby jsme byli v koncovce důraznější a ne tak laxní, dali jsme dali více gólů a nemuselo být z utkání drama," poznamenal po zápase trenér Struhařova Vladimír Pohůnek.

Branky Struhařova: 46. Pospíšil, 77. vlastní, 81. Kocábek. Poločas: 0:0.

Struhařov: P. Pessr – J. Sysel, Hanibal, Dudík, Kremina – Koblasa, Pospíšil, Zmek (46. Z. Pessr), Veselý – D. Sysel (75. L. Sysel), Kocábek.