ZRUČ NAD SÁZAVOU – STRUHAŘOV 4:0

Po celý zápas měli domácí převahu, kterou během čtvrthodiny přetavili ve dva góly – z penalty Zemanem a lobem Havla. Následně mohl snížit Michálek, když zachytil špatnou rozehrávku a po sóle obešel i brankáře, ale z úhlu netrefil branku.

Ve druhé půli se hosté trochu zvedli, ale nepodařilo se jim snížit. Naopak v 55. minutě hlavou Viktora po rozehraném rohu přidal třetí gól Zruče. Poté pohrdl snížením Folprecht, aby v 74. minutě uzavřel Kovář na konečných 4:0.

„Nezachytili jsme začátek a dostali dva góly. V první půli jsme nepůsobili dobrým dojmem a měli jen jednu šanci. Druhá půle byla již z naší strany lepší, ale neproměnili jsme dvě, tři dobré šance. Následně jsme dostali třetí gól a bylo hotovo a zápas se jen dohrával," smutnil po zápase hrající asistent trenéra Struhařova Zdeněk Pessr, jenž se po roce s týmem stěhuje zpět do okresu: „Je to škoda, že jsme sestoupili, ale neděláme z toho tragédii, protože docházka hráčů na zápasy byla špatná a ani jeden zápas jsme snad nebyli kompletní."

Branky: 11. Zeman (z PK), 15. Havel, 55. Viktora, 74. Kovář. Rozhodčí: Nepovím. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Struhařov: P. Pessr – J. Sysel, Kůstka, Z. Pessr, Baťka – Koblasa, Zmek (46. M. Strnad), Michálek, Fürbacher – O. Veselý, Folprecht.