II. LIGA

Statistiky hráčů Graffinu Vlašim.

Bilance: 30 – 9 – 9 – 12, skóre 36:38.
Branky: 36, průměr na zápas 1,2 gólu.
Kanonýři: 8 – Strnad, 4 – Petrů, 3 – Kotyza, Vaněček, Matějka, 2 – Průcha, Vojta, Kosak, Macek,  1 – Vrťo, Vukovič, Pokorný, Mareš, Vebr, Starý.
ŽK: 6 – Vojta, Vebr,  5 – Petrů,  Macek, Matějka, 4 – Strnad, 3 – Mareš, Kotyza, Toma, Janda, Macháček, 2 – Vukovič, M. Nešpor, Vrťo, Kosak, Pokorný.
ČK: Macháček, Vebr.

DIVIZE

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov.

Bilance: 60 – 35 – 6 – 19, skóre 115:76.
Branky: 115, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 12 – Veselý (Votice), 10 – Polodna (Votice), 9 – Němec (Benešov), 8 – Turek (Benešov), 7 – Jurdík, Walter (oba Votice), O. Štěpán (Benešov), 6 – Veinlich (Benešov), 4 – Pilík (Votice), Chomát, O. Páv, Večera (všichni Benešov), 3 – Žák (Benešov), Rodriques, Haas (oba Votice).
ŽK: 11 – Žák (Benešov), 8 – Turek (Benešov), 6 – Čupr, Walter (oba Votice), Němec (Benešov), 5 – Hrubý, Zoubek (oba Benešov), Polodna, Veselý, Viskup (všichni Votice), 4 – Havlíček (Benešov), Říha (Votice), 3 – Jurdík, Novák (oba Votice), Křivohlavý, Večera, Komárek (všichni Benešov).
ČK: Havlíček (Benešov), Veselý (Votice).

I. A TŘÍDA

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou.

Bilance: 60 – 25 – 10 – 23, skóre 98:109.
Branky: 98, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 12 – Jíša (Týnec), 11 – Voráček (Benešov B), 10 – Orsák (Týnec), 6 – Kondáš (Benešov B), Žížala (Týnec), 5 – Mastný (Benešov B), 4 – Skála, Peroutka, Radačovský (oba Týnec), Popelka (Týnec / Benešov B), Benák (Benešov B), 3 – Čáp, J. Páv, Vrňák (všichni Benešov B).
ČK: Orsák, Dvořáček (oba Týnec), Podhorský (Benešov B).

I. B TŘÍDA

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice B, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice a SK Chocerady.

Bilance: 234 – 105 – 31 – 98, skóre 438:419.
Branky: 438, průměr na zápas 1,9 gólu.
Kanonýři: 18 – Šimáček (Poříčí), 16 – Haas (Votice B), 14 – Pavlíček (Kondrac), 13 – Kubálek (Zdislavice) Marcel Nousek, M. Davídek (oba Sedlec–Prčice), 12 – Červeňák (Chotýšany), Doubek (Nespeky), 11 – Pavelka (Kondrac), D. Podhorský (Teplýšovice),  10 – Vítovský (Kondrac), Kupša (Poříčí), Kukač, Král (oba Teplýšovice), 9 – M. Říha, M. Stibůrek (oba Poříčí), Kalenda (Nespeky), 8 – Töre (Votice B), Hanuš (Chotýšany), T. Rosenvald (Nespeky), Růzha (Sedlec–Prčice), 7 – Hájek (Votice B), Kamarýt (Chotýšany), Filip (Zdislavice), Chomát (Teplýšovice), 6 – Přitasil, Sedláček (oba Kondrac), P. Bouček (Zdislavice), 5 – T. Pištěk, Milan Nousek (oba Sedlec-Prčice), Pohan (Votice B), Říčař (Chocerady), 4 – Kadlec (Nespeky), Müller (Kondrac), Kodad, Mastný, Vondrák (všichni Chocerady), Štork, Homolka, Jonszta (všichni Votice B), Kyselka, Pohorský (oba Poříčí), Kašpar (Zdislavice).

OKRESNÍ PŘEBOR

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru.

Bilance: 184 – 94 – 45 – 43, skóre 381:287.
Branky: 668, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 18 – Sahula (Jírovice), 17 – Vitouš (Neveklov), 15 – Vrkoslav (Vrchotovy Janovice), 14 – Němec (Vrchotovy Janovice), 12 – Fišer (Maršovice),  Vildman (Ostředek), Říha (Jankov), 11 – Zd. Pekárek (Divišov), K. Čáp (Miřetice), 10 – Šiška (Neveklov), Horčička (Jankov), 9 – Zadražil, Kocábek (oba Struhařov), M. Bumbálek (Divišov), 8 – Vondrák (Divišov), Koblasa (Struhařov), M. Babický (Pravonín), Fialka (Miřetice), Skála (Jankov), 7 – Klaus, Janoušek (oba Trhový Štěpánov), R. Hašek (Maršovice), Šach (Olbramovice), P. Slepička (Popovice), Vlasák (Pravonín), Houdek (Miřetice), Vyskočil (Olbramovice), 6 – Marek Hanuš (Divišov), Sochůrek (Vrchotovy Janovice), Seidl (Miřetice), Heřmánek (Teplýšovice B), Dvořák (Popovice), Karda (Olbramovice), 5 – R. Stibůrek (Divišov), Král, Starosta (oba Teplýšovice B), Havlík, Tůma (oba Olbramovice), Bursík, Štaiger (oba Vrchotovy Janovice), Florián, Špalek (oba Ostředek), Kopecký, Veselý (oba Popovice), T. Babický (Pravonín), J. Hájek (Miřetice), Zavadil (Maršovice).