Dorost – Krajský přebor

22. kolo: Beroun-AFK Kolín 0:0 (starší), 2:2 (mladší), Kosmonosy – Týnec n. S. 4:0, 0:0, Brandýs n. L. – Poděbrady 5:0, 14:1, Novo Kladno – FK Kolín B 4:2, 3:0, St. Boleslav – Votice 2:1, 2:1, Nymburk – Dobříš 5:0, 0:0, Vlašim – Hořovice 3:1, 1:0, Slaný-Sedlčany 1:4, 0:4.

Starší

 1. Hořovice⋌  22 14 4 ­ 4 57:26 46

 2. Vlašim⋌  21 14 1­  6 67:32 43

 3. Nymburk⋌  20 13 4  ­3 38:13 43

 4. Slaný⋌  22 12 6 ­ 4 53:26 42

 5. Beroun⋌  22 11 7  ­4 58:37 40

 6. Brandýs n. L.⋌ 22 13 0  ­9 54:42 39

 7. Kosmonosy⋌  22 11 5 ­ 6 45:32 38

 8. FK Kolín B⋌  22 10 3  9­ 55:53 33

 9. Dobříš⋌  21  8 6­  7 44:43 30

10. St. Boleslav⋌  22  8 4­ 10 39:50 28

11. AFK Kolín⋌  21  8 3­ 10 42:48 27

12. Novo Kladno⋌ 21  7 4 ­10 47:44 25

13. Sedlčany⋌  21  6 1 ­14 46:58 19

14. Votice⋌  22  5 1 ­16 26:53 16

15. B. Poděbrady⋌ 22  4 4 ­14 34:79 16

16. Týnec n. S⋌  21  1 1 19­ 17:86  4

Mladší

 1. Hořovice⋌  22 16 3 ­ 3 79:15  51

 2. St. Boleslav⋌  22 15 2­  5 54:38  47

 3. Kosmonosy⋌  22 13 6 ­ 3 56:19  45

 4. Votice⋌  22 14 2 ­ 6 52:25  44

 5. Beroun⋌  22 12 3  ­7 48:35  39

 6. Vlašim⋌  21 12 2­  7 52:40  38

 7. FK Kolín B⋌  22 11 2  9­ 53:37  35

 8. Novo Kladno⋌  21 10 3 ­ 8 49:26  33

 9. Sedlčany⋌  21 10 3 ­ 8 62:43  33

10. Slaný⋌  22 10 3 ­ 9 61:43  33

11. Dobříš⋌  21  9 3­  9 52:41  30

12. Nymburk⋌  20  8 6  ­6 37:29  30

13. AFK Kolín⋌  21  4 1­ 16 38:82  13

14. Brandýs n. L.⋌ 22  3 3 1­6 28:71  12

15. B. Poděbrady⋌ 22  3 0 ­19 29:131  9

16. Týnec n. S⋌  21  0 2 19­ 12:87   2

Dorost – I. A třída

Skupina A

18. kolo: Tn. Rakovník – Č. Kralupy 3:1, Velvary – N. Strašecí 1:6, Velký Borek – Zlonice 3:0, K. Kralupy – Mělník 2:0, Unhošť – Lužec 1:3, Kročehlavy – Nelahozeves 5:0, Byšice – Sp. Kladno 4:0.

 1. Mělník⋌  18 13 3­  2 75:26  42

 2. Č. Kralupy⋌  18 13 2 ­ 3 62:19  41

 3. K. Kralupy⋌  18 12 3 ­ 3 59:23  39

 4. Kročehlavy⋌  18 10 4 ­ 4 61:30  34

 5. Tn. Rakovn⋌  18 10 3  ­5 65:29  33

 6. N. Strašec⋌  18 10 3­  5 73:40  33

 7. Sp. Kladno⋌  18 10 1 ­ 7 36:36  31

 8. Byšice⋌  18  7 1 ­10 44:43  22

 9. Velvary⋌  18  7 1 ­10 50:57  22

10. Velký Bore⋌  18  6 2 ­10 25:34  20

11. Lužec⋌  18  5 3­ 10 32:63  18

12. Nelahozeve⋌  18  5 2 ­11 24:56  17

13. Unhošť⋌  18  4 0 1­4 26:72  12

14. Zlonice⋌  18  0 0 ­18 12:116  0

Skupina B

18. kolo: Jirny – Pěčice 1:3, Lysá n. L. – Zeleneč 3:1, Mn. Hradiště – Dol. Bousov 2:0, Kost. Hlavno – Litol 9:0, Krnsko – Semice 1:3, Akuma MB – Sn. Poděbrady 1:2, Kostomlaty – Luštěnice 1:3.

 1. Mn. Hradiště⋌  18 15 3 ­ 0 57:14  48

 2. Pěčice⋌  18 12 4 ­ 2 61:18  40

 3. Luštěnice⋌  18 12 1 ­ 5 55:21  37

 4. Kost. Hlavno⋌  18 12 1 ­ 5 59:30  37

 5. Krnsko⋌  18  9 5 ­ 4 48:23  32

 6. Sn. Poděbrady⋌  18  9 3 ­ 6 36:27  30

 7. Semice⋌  18  8 4 ­ 6 36:20  28

 8. Zeleneč⋌  18  8 2­  8 42:38  26

 9. Akuma MB⋌  18  7 2  ­9 27:32  23

10. Dol. Bousov⋌  18  6 4­  8 27:37  22

11. Jirny⋌  18  6 2 ­10 33:35  20

12. Lysá n. L.⋌  18  4 1 1­3 21:56  13

13. Kostomlaty⋌ 18  2 0 ­16 17:70   6

14. Litol⋌  18  0 0­ 18 11:109  0

Skupina C

18. kolo: Kluky – Kunice 2:5, Uhl. Janovice – Sázava 2:1, Dol. Kralovice – Stř. Skalice 3:1, Veltruby – Velim 2:7, Pečky – Kouřim 6:0, Říčany – Český Brod 2:2, Libodřice – Zásmuky 5:3.

 1. Kunice⋌  18 15 1 ­ 2 77:20 46

 2. Velim⋌ 18 15 1­  2 71:19 46

 3. Pečky⋌  18 12 2 ­ 4 62:26 38

 4. Český Brod⋌ 18 12 2­  4 54:33 38

 5. Veltruby⋌  18  9 1 ­ 8 31:40 28

 6. Říčany⋌  18  7 5 ­ 6 47:45 26

 7. Kouřim⋌  18  7 5­  6 39:41 26

 8. D. Kralovice⋌ 18  7 3 ­ 8 36:33 24

 9. Libodřice⋌  18  6 3 ­ 9 39:54 21

10. Kluky⋌  18  5 2 ­11 28:37 17

11. Stř. Skalice⋌  18  3 6 ­ 9 21:61 15

12. Sázava⋌  18  4 1 ­13 28:55 13

13. Uhl. Janovice⋌ 18  2 5 ­11 20:55 11

14. Zásmuky⋌  18  2 3 ­13 27:61  9

Skupina D

18. kolo: Všeradice – Rožmitál 10:2, Černolice – Jílové 0:3, Loděnice – Žebrák 3:0, Nový Knín – Průhonice 2:1, Benešov – Nespeky 2:4, Králův Dvůr – Petrovice 4:0, Zdice – Sedl/Prčice 2:2.

 1. Černolice⋌  18 14 3 ­ 1 89:13 45

 2. Nový Knín⋌  18 13 3­  2 59:23 42

 3. Jílové⋌  18 11 5 ­ 2 44:20 38

 4. Sedlec/Prči­ce⋌  18 11 3  4 58:23 36

 5. Králův Dvůr⋌  18 10 2­  6 51:23 32

 6. Všeradice⋌  18  9 2 ­ 7 47:40 29

 7. Průhonice⋌  18  8 2 ­ 8 34:48 26

 8. Loděnice⋌  18  8 1 ­ 9 30:37 25

 9. Zdice⋌  18  6 6 ­ 6 39:41 24

10. Petrovice⋌  18  6 5 ­ 7 31:44 23

11. Rožmitál⋌  18  4 1­ 13 42:77 13

12. Benešov⋌  18  3 3­ 12 39:69 12

13. Nespeky⋌  18  3 1 ­14 25:89 10

14. Žebrák⋌  18  1 ­1 16 19:60  4

Žáci – Krajský přebor

22. kolo: Votice – Slaný 0:3, 3:0, Kosmonosy – Beroun 2:1, 0:2, Lysá n. L. – Nymburk 0:3, 7:0, Čáslav – SK Kladno 4:1, 2:2, Kutná Hora – SK Rakovník 0:1, 2:1, Jílové – Tn. Rakovník 1:0,3:0, Čelákovice – Sp. Příbram 2:1, 0:6, Benešov – Mn. Hradiště 5:1, 3:0.

Starší

 1. Nymburk⋌  22 18 3  ­1 60:12 57

 2. Čáslav⋌  22 17 5­  0 66:13 56

 3. SK Kladno⋌  22 14 4 ­ 4 79:28 46

 4. Benešov⋌  22 13 6­  3 70:21 45

 5. Lysá n. L.⋌  22 14 3  ­5 52:32 45

 6. SK Rakovník⋌  22 12 3­  7 45:28 39

 7. Mn. Hradiště⋌  22 10 5 ­ 7 36:34 35

 8. Kosmonosy⋌  22  9 4 ­ 9 40:32 31

 9. Jílové⋌  22  9 2 ­11 47:43 29

10. Beroun⋌  22  8 4 1­0 32:32 28

11. Tn. Rakovník⋌  22  6 4­ 12 24:50 22

12. Slaný⋌  22  6 3 ­13 24:65 21

13. Sp. Příbram⋌  22  5 ­4 13 23:43 19

14. Kutná Hora⋌  22  4 3 ­15 35:70 15

15. Čelákovice⋌  22  3 1 ­18 20:73 10

16. Votice⋌  22  1 0 ­21  9:86  3

Mladší

 1. Benešov⋌  22 19 3­  0 87:4   60

 2. SK Kladno⋌  22 18 2 ­ 2 97:17  56

 3. Čáslav⋌  22 16 3­  3 81:23  51

 4. Beroun⋌  22 13 5  ­4 46:21  44

 5. Lysá n. L.⋌  22 11 4  ­7 64:35  37

 6. Jílové⋌  22 12 1 ­ 9 38:28  37

 7. SK Rakovník⋌  22 11 3­  8 65:35  36

 8. Sp. Příbram⋌  22 11 ­2  9 63:30  35

 9. Kosmonosy⋌  22 10 3 ­ 9 44:38  33

10. Mn. Hradiště⋌  22  7 3 ­12 29:44  24

11. Kutná Hora⋌  22  5 8 ­ 9 23:41  23

12. Čelákovice⋌  22  6 1 ­15 35:82  19

13. Nymburk⋌  22  4 4 1­4 24:54  16

14. Votice⋌  22  4 4 ­14 18:91  16

15. Tn. Rakovník⋌  22  3 3­ 16 10:75  12

16. Slaný⋌  22  1 1 ­20 10:116  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

18. kolo: SK Rakovník B – Hořovice B 0:2, 1:0,, Novo Kladno – N. Strašecí 1:1, 1:5, Rožmitál – Králův Dvůr 5:1, 0:7, Rudná – Kralupy 1:3, 3:1, Brandýsek – Dobříš 0:5, 2:2, Kročehlavy – Velvary 0:2, 5:1, Zdice – Sp. Kladno 0:1, 0:6.

Starší

 1. Dobříš⋌ 18 16 2­  0 63:7  50

 2. N. Strašecí⋌  18 10 5 ­ 3 37:15 35

 3. Rudná⋌  18 11 1 ­ 6 45:26 34

 4. SK Rakovník B⋌ 18 10 3  5­ 49:34 33

 5. Hořovice B⋌  18  8 3  7­ 40:38 27

 6. Králův Dvůr⋌  18  8 0­ 10 52:51 24

 7. Velvary⋌ 18  7 2 ­ 9 23:31 23

 8. Novo Kladno⋌  18  6 5 ­ 7 34:57 23

 9. Rožmitál⋌  18  7 1­ 10 50:39 22

10. Sp. Kladno⋌  18  6 4 ­ 8 29:38 22

11. Kročehlavy⋌  18  7 1 ­10 25:34 22

12. Kralupy⋌  18  6 4 ­ 8 24:33 22

13. Brandýsek⋌  18  4 2­ 12 18:65 14

14. Zdice⋌  18  2 3 ­13 15:36  9

Mladší

 1.  N.. Strašecí⋌  18 17 0 ­ 1 86:8  51

 2. Sp. Kladno⋌  18 14 2 ­ 2 83:12 44

 3. Kročehlavy⋌  18 14 2 ­ 2 60:15 44

 4. Králův Dvůr⋌  18 13 0­  5 69:18 39

 5. Kralupy⋌  18 10 4 ­ 4 47:18 34

 6. Dobříš⋌  18 10 3­  5 56:22 33

 7. Hořovice B⋌  18  9 0  9­ 39:48 27

 8. SK Rakovník B⋌  18  8 1  9­ 32:57 25

 9. Rudná⋌  18  7 3 ­ 8 26:39 24

10. Rožmitál⋌  18  4 1­ 13 25:75 13

11. Velvary⋌  18  4 1 ­13 22:72 13

12. Novo Kladno⋌  18  3 2 ­13 14:52 11

13. Brandýsek⋌  18  3 1­ 14 12:70 10

14. Zdice⋌  18  0 0 ­18 10:75  0

Skupina B

18. kolo: Beck Mělník – Pěčice 0:2, 0:5, Brandýs n. L. – Pečky 4:2, 10:2, Velký Borek – Krnsko 3:2, 8:0, Pš. Mělník – Nymburk B 2:0, 7:0, Boh. Poděbrady – Semice 0:2, 0:1, Benátky n. J. – Sn. Poděbrady 5:1, 2:0, Libiš – Odol. Voda 3:4, 4:0.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌  18 15 0­  3 77:32  45

 2. Pěčice⋌  18 13 0 ­ 5 55:29  39

 3. Semice⋌  18 13 0 ­ 5 51:25  39

 4. Pečky⋌  18 12 1 ­ 5 74:30  37

 5. Velký Borek⋌  18 12 1­  5 59:18  37

 6. Libiš⋌  18 10 4­  4 36:25  34

 7. Brandýs n. L.⋌  18  8 3  ­7 38:31  27

 8. Odol. Voda⋌  18  8 1 ­ 9 67:59  25

 9. Nymburk B⋌  18  7 2  9­ 36:52  23

10. Boh. Poděbrady⋌ 18  5 4 ­ 9 28:34  19

11. Krnsko⋌  18  5 1 ­12 31:40  16

12. Benátky n J..⋌  18  4 2 1­2 23:64  14

13. Beck Mělník⋌  18  3 2­ 13 24:59  11

14. Sn. Poděbrady⋌  18  0 1 ­17  8:109  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌  18 17 0  ­1 100:6  51

 2. Pš. Mělník⋌  18 17 0­  1  84:6  51

 3. Velký Borek⋌  18 13 1­  4  52:15 40

 4. Libiš⋌  18 12 1­  5  60:28 37

 5. Pěčice⋌  18 11 1 ­ 6  75:19 34

 6. Benátky n. J.⋌  18 10 1  ­7  44:35 31

 7. Semice⋌  18  8 3 ­ 7  36:37 27

 8. B. Poděbrady⋌  18  8 1 ­ 9  35:36 25

 9. Nymburk B⋌  18  8 0 10­  45:74 24

10. Pečky⋌  18  4 4 ­10  24:66 16

11. Odol. Voda⋌  18  3 3 ­12  26:52 12

12. Krnsko⋌  18  3 0 ­15  13:91  9

13. Sn. Poděbrady⋌  18  2 2 ­14   7:55  8

14. Beck Mělník⋌  18  1 1­ 16  11:92  4

Skupina C

18. kolo: Kouřim – Čáslav B 1:2, 1:6, AFK Kolín – FK Kolín B 0:6, 1:2, Malešov – Vlašim 0:4, 0:4, Úvaly – Týnec n. S. 2:4, 1:11, Sázava – Nespeky 6:3, 3:10, Říčany – Český Brod 3:0, 11:0, Uhl. Janovice – Sedl/Prčice 0:2, 1:5.

Starší

 1. Vlašim⋌  18 15 1­  2 58:9  46

 2. Český Brod⋌  18 14 3­  1 65:18 45

 3. Říčany⋌  18 12 3 ­ 3 58:16 39

 4. FK Kolín B⋌  18 11 3  4­ 53:22 36

 5. Malešov⋌  18 10 2­  6 46:25 32

 6. Sázava⋌  18  9 4 ­ 5 41:23 31

 7. Sedl/Prči­ce⋌  18  9 2  7 27:20 29

 8. Čáslav B⋌  18  7 2  9­ 35:44 23

 9. AFK Kolín⋌  18  6 2­ 10 35:49 20

10. U. Janovice⋌  18  6 2 ­10 34:48 20

11. Kouřim⋌  18  4 4­ 10 19:58 16

12. Úvaly⋌  18  4 2 ­12 31:50 14

13. Týnec n. S⋌  18  4 0 14­ 19:69 12

14. Nespeky⋌  18  0 0 ­18 20:90  0

Mladší

 1. Říčany⋌ 18 14 3 ­ 1 107:18  45

 2. Vlašim⋌  18 15 0­  3  77:15  45

 3. Sedl/Prči­ce⋌  18 14 1  3  64:16  43

 4. Čáslav B⋌  18 12 3  3­  62:23  39

 5. Týnec n. S⋌  18 12 3  3­  64:32  39

 6. Nespeky⋌  18  9 3 ­ 6  65:47  30

 7. FK Kolín B⋌  18  9 0  9­  40:52  27

 8. Český Brod⋌  18  7 0­ 11  43:55  21

 9. AFK Kolín⋌  18  6 2­ 10  51:39  20

10. Sázava⋌  18  6 0 ­12  39:58  18

11. Malešov⋌  18  6 0­ 12  26:65  18

12. Úvaly⋌  18  4 1 ­13  21:70  13

13. Kouřim⋌  18  3 2­ 13  26:86  11

14. Uhl. Janovice⋌  18  0 0 ­18   5:114  0

Autor: Dudáček Vlastimil