STARŠÍ DOROST

BENEŠOV –  KUTNÁ HORA   2:1
Benešovští po dvou předchozích výhrách zahájili zápas opět aktivně, tlačili se před branku hostů, ale hlavička Matouška, střely Kubálka a Černého ještě gólový úspěch nepřinesly. Až v 25. minutě se prosadil P. Balík po centru Matouška. Vzápětí se trefil krásně z trestného kopu L. Balata a bylo to 2:0. V závěru poločasu mohli hosté snížit, ale míč z trestného kopu vyrazil brankář Hrbek na roh.
Po přestávce se obraz hry změnil, domácí polevili, hosté začali vystrkovat růžky a v 64. minutě snížili technickou střelou z hranice šestnáctky. Kutnohorští se tlačili za vyrovnáním, ale jejich tlak mohl utnout střídající Martin Chrpa, jenž se po chytrém přistrčení Černého dostal sám před branku, mnozí již zvedali ruce, ale poněkud předčasně, protože Chrpa nepochopitelně minul. Další šanci Marka Chrpy vyrazil brankář. A tak byli domácí nakonec rádi, že těsnou výhru uhájili, když hosté v závěru po závaru jen nastřelili tyč.

Branky Benešova: P. Balík, L. Balata. Poločas: 2:0. Benešov: Hrbek – P. Balík (69. Martin Chrpa), Verner (29. Korynta), M. Balík, Vacek – Vyhlídal, Černý, L. Balata, Kubálek – Matoušek, Marek Chrpa (63. Shapoval).

KUNICE – VLAŠIM  1:5
Kuničtí měli lepší vstup do zápasu. Nebezpečnou hlavičku po brejku ještě hostující brankář Kotouček vyrazil na roh. Po jeho zahrání se již ale domácí Drábek po hlavičce radoval.  Hosty branka nepoložila, ale naopak nabudila k velké aktivitě a začali si vypracovávat i šance. Jen Rut se dostal do tří vyložených, ale v první po kolmici Rybaříka nastřelil nohy vyběhnutého brankáře. Poté vystihl malou domů, ale opět ztroskotal na brankáři a do třetice špatně zpracoval míč a k zakončení se již nedostal. Domácí brankář ještě bravurním zákrokem vytáhl střelu Moudrého na zadní tyč. Hosté se dočkali ve 20. minutě, kdy si na dlouhý nákop Ptáčka naběhl Filip a hlavou přehodil brankáře 1:1.
V úvodu  druhého poločasu napřáhl z 30 metrů Kabát a míč, do té doby vynikajícímu brankáři propadl do sítě – 1:2. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hrál se výborný fotbal. Hlavička M. Cacáka skončila těsně vedle branky, stejně dopadl i domácí pokus. V 64. minutě vyvezl míč Rybařík, předložil ho na šestnáctku Janovskému a ten ho technicky uklidil k pravé tyči –  1:3. O chvíli později zachránil vlašimskou svatyni Kotouček po rychlém domácím brejku.  A tak se opět udeřilo na druhé straně. Velmi dobře hrající Rybařík po individuální akci propálil z úhlu brankáře a Rut dorazil míč do prázdné branky. V závěru ještě Staněk po rohu Moudrého vymetl šibenici kunické svatyně a následně Filip trefil po kombinaci Habala se Syrvatkou domácího obránce před prázdnou brankou.

Branky: Drábek – Kabát, Janovský, Rut, Staněk. Poločas: 1:1. Vlašim: Kotouček – Ptáček, Kabát, D. Cacák, Moudrý – Bělohlávek, Janovský, Cacák M. (Habal), Filip – Rut (Staněk), Rybařík (Syrvatka).

MLADŠÍ DOROST

BENEŠOV –  KUTNÁ HORA    9:1
Kutná Hora v úvodu domácí zaskočila rychlou brankou. Benešovští hráči se ale oklepali, převzali iniciativu a ještě do přestávky třemi góly otočili stav ve svůj prospěch.
Po přestávce již bylo utkání jen otázkou skóre. Benešovští  dorostenci si tak již potřetí za sebou s chutí zastříleli, nakonec devětkrát rozvlnili kutnohorskou síť a po třech zápasech mají skóre 26:1.

Branky Benešova: Straka 3, Jamrich 2, Pešta 2, Janků, Brabenec. Poločas: 3:1. Benešov: Šach – Zach, Hašek, Konopiský, Boťa – Vycpálek, V. Balata, Křemen, Straka – Brabenec, Jamrich. Střídali: Pešta, Kohoutek, Janků, Kobler, Jírů, Dvořák.

KUNICE – VLAŠIM  0:6
V prvním poločase byli jasně lepší domácí, vytvořili si řadu gólových příležitostí, ale buď je vychytal brankář Gabriel nebo míče skončily mimo branku. A tak těsně před poločasem Cettl vysunul kolmicí Staňka, ten v koncovce nezaváhal a hosté šli do kabin s překvapivým vedením.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, vlašimský Cettl zásoboval útočníky dobrými míči, které využili ke skórování  Bílý a Breburda. Domácí se na čas vzpamatovali, ale dvakrát čaroval Gabriel a jednou mu pomohlo břevno. A jelikož hosté byli v koncovce výborní, tak Bílý, Rakaš a po centru Švece hlavou Slunéčko uzavřeli pro domácí krutý debakl.

Branky Vlašimi: Bílý 2, Staněk, Breburda, Rakaš, Slunečko. Poločas: 0:1. Vlašim: Gabriel – Švec, Přitasil, Zvára – Srb - Rakaš, Cettl, Breburda, Polyak ( 50. Slunečko) – Bílý, Staněk.