SL. JESENICE – KONDRAC               3:3
Domácí se v osmé minutě po centru a následné hlavičce dostali do vedení. Jenže hosté, přestože nepůsobili v obraně jistě, brzy srovnali krok i skóre. Od vyrovnávací branky byli domácí výrazně lepší a do poločasu vstřelili dvě branky. „Skóre mohlo být pro nás ještě horší, protože několik šancí domácí neproměnili. Hráči nebyli schopni si poradit s fyzicky lépe vybaveným soupeřem, schovávali se. Ještě, že nás držel nad vodou brankář Císař," řekl kondracký kormidelník Jiří Janouš.
Zápas měl v závěru nečekaný scénář. Po mnoha šancí domácích se Kondrac přeci jen vymanila z drtivého tlaku a snížila Vítovským. Domácí se začali obávat o výsledek a hosté toho využili. V 85. minutě byl v pokutovém území po přihrávce Pavelky faulován Janouš a následnou penaltu zkušeně proměnil Pavlíček. V poslední minutě mohl strhnout vítězství na stranu hostů Pavelka, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.
„Tak jako nám v některých minulých zápasech nepřálo štěstí, dnes se k nám otočilo čelem a ještě nám podalo ruku. Zaslouženě jsme prohrávali po prvním velmi špatně odehraném poločase,ale rozmezí  zápasu mezi 46. a 70. minutou překonalo mé nejčernější představy o našem výkonu. Hráče jsem na hřišti nepoznával. Že se většině kluků herně nedaří,víme, ale dnes jsme k tomu ještě přidali mizernou bojovnost a naprostý chaos v obranné fázi, která začíná od útočníků. Hráči se přesvědčili o dvou věcech. Zaprvé rozhodují vstřelené branky a ne šance a i takovýto téměř prohraný zápas se dá skoro vyhrát. Zadruhé i slepý musel vidět, že hráči domácích nejsou lepšími fotbalisty,ale mají výrazně navrch ve fyzické kondici, což se samozřejmě projevuje na celkovém výkonu mužstva. Mizerná tréninková morálka je něco, co řešíme stále dokola, ale bohužel bez většího úspěchu.  Hráčům přesto věřím, a jsem přesvědčen, že si za týden poradíme se Zručí a začneme tabulkou stoupat.  Zisku bodu z Jesenice si cením, ale musíme si přiznat, že bez vynikajícího výkonu brankáře Císaře bychom odjeli zcela jistě s prázdnou," zhodnotil zápas trenér Kondrace Jiří Janouš.

Branky Kondrace:  16. Pohorský, 81. Vítovský, 85. Pavlíček (PK). Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kondrac: Císař – Houdek, Linhart, Budil (35. Vítovský), T. Kubín –  Pohorský, Pavelka, M. Kubín, P. Sedláček – Pavlíček, Petrů (77. Janouš).