Trhový Štěpánov - AFK Pečky 1:1

Utkání začali aktivněji hosté a hned v úvodu si vypracovali dvě gólové příležitosti, ale ani v jednom případě střelci nezamířili mezi tyče. Domácí odpověděli ve 20. minutě, když po kombinaci Machovského s Rytinou střílel Petr Kopecký vysoko nad bránu. O tři minuty později byli opět nebezpeční hosté, nepříjemnou ránu z úrovně velkého vápna nadvakrát zkrotil brankář Sviták, který nahradil distancovaného Vejvodu. Ten dostal od disciplinární komise stop na sedm utkání. Domácí navíc do přestávky museli nuceně dvakrát střídat kvůli zranění Machovského a Štorka. Přesto byli v závěru poločasu nebezpečnější Štěpánovští, kteří si vypracovali několik slibných příležitostí. Tlak vyvrcholil penaltovým zákrokem na Zajíčka, J. Jakoubek ale pokutový kop nedal, brankář Hemer míč vyrazil.

Druhý poločas měli zpočátku pod kontrolou domácí a v 58. minutě se radovali z gólu. P. Kopecký vystřelil, jeho střelu zblokoval obránce, ale Zajíček vrátil pohotově míč do branky - 1:0. O tři minuty později bylo vyrovnáno. Po brejku pečských hráčů sice svělým zákrokem vyrazil míč Sviták, ale dorážející Hájek hlavou srovnal na 1:1. V 75. minutě mohlo být pro domácí ještě hůře. Střet brankáře Svitáka se soupeřovým útočníkem byl posouzen jako penaltový. Domácí brankář však skvělým zákrokem zabránil změně skóre. To se do konce utkání nezměnilo ani po velké šanci Rytiny, který ve vápně netrefil dobře míč a hostující brankář střelu kryl.

"Remíza asi byla spravedlivá. Soupeř měl prvních třicet minut, my jsme byli zbytečně nervozní, závěr poločasu, který vyvrcholil penaltou, kterou jsme bohužel nedali, patřil nám. Po změně stran jsme se začali prosazovat po zemi, soupeř se zaměřil už spíš na obranu, i když neustále hrozil brejky. Měl k tomu šikovné útočníky," uvedl štěpánovský trenér Pavel Vejvoda.

Branky: 58. Zajíček - 61. Hájek. Poločas: 0:0.

Sokol Trhový Štěpánov: D. Sviták - Machovský, Janoušek, J. Jakoubek, J. Kopecký (Kříž) - Rytina, Štork (Červeňák), P. Kopecký, Kužel - Zajíček (Smutný), Holý.