Trhový Štěpánov - Kostelec u Křížků 2:3

Hosté v prvním poločase produkovali velmi dobrý fotbal, plný nápadu, což jim přineslo dvougólové vedení. To jakoby je uspokojilo a Čapek těsně před odchodem do kabin dostal Štěpánov do hry.

Po změně stran vyvinuli domácí tlak, který byl korunován penaltovým vyrovnáním Davida Průchy. Štěpánovští se hnali za výhrou, ale udeřilo na druhé straně, když hostující hráč přehodil z úhlu Vejvodu. V závěru si již Kostelečtí cennou výhru pohlídali.

"První poločas byl z naší strany hrozný. Hosté nás přehrávali ve všech směrech, byli pohyblivější a rychlejší. Po přestávce jsme na soupeře vlétli, podařilo se nám srovnat, ale opět jsme inkasovali laciný gól. V závěru jsme se snažili srovnat, ale byla to z naší strany křeč. Tradici špatných domácích zápasů jsme nezlomili," smutnil kouč Trhového Štěpánova Jaroslav Jakoubek.

Branky Trhového Štěpánova: Čapek, D. Průcha (z PK). Rozhodčí: Máša. ŽK: Čapek, Rytina - Dixa, Novák. Diváci: 180. Poločas: 1:2.

Sokol Trhový Štěpánov: Vejvoda - T. Moravec, Jakoubek, Janoušek, Frühauf - Žovinec, D. Průcha, Rytina, Seidl (75. Provazník) - Čapek, Štork (60. J. Kopecký).