Trhový Štěpánov – Kondrac 0:0


Od začátku se hrál neurovnaný fotbal bez větších šancí a bylo vidět, že hrají mužstva bojující o záchranu. Domácí si sice vytvořili tlak, ale bez vážnějších šancí a centry jim bez problémů stahoval brankář Kňazík. Hosté zahrozili jen únikem a střelou Vítovského vedle.


Po přestávce byli první blízko gólu Štěpánovští, ale M. Jakoubek z malého vápna po centru přestřelil branku. O chvíli později byl vyloučen po druhé žluté kartě hostující Záklasník. Domácí ale přesilovku nevyužili, naopak mohli v nastavení inkasovat od M. Kubína a M. Kašpara, kteří ale úniky gólově nezakončili.


„Potřebovali jsme tři body a ty nemáme. Byl to nejslabší soupeř, který tu hrál, ale bohužel jsme nevyhráli. Měli jsme sice převahu, ale chyběl nám koncový hráč, který by to vzal v koncovce na sebe. V závěru jsme nevyužili ani přesilovku a a navíc málem v nastavení inkasovali. Opět jsme se dost namočili do sestupových vod. Teď jedeme do Sázavy a nevíme, co se tam bude dít. Situace je pro nás čím dám, tím složitější,“ dodal po derby zklamaný kouč Trhového Štěpánova Jaroslav Jakoubek.


„Fotbal moc kvality nepřinesl a bylo vidět, že oběma mužstvům jde o záchranu. Zápas jsme mohli rozhodnout v nastavení, ale podle průběhu je asi remíza zasloužená. Bod je pro nás zlatý, je skoro jako výhra,“ hřála remíza kormidelníka Kondrace Jiřího Janouše.


Rozhodčí: Kosina. ŽK: 3/8. ČK: Záklasník (K). Diváci: 150.


Sokol Trhový Štěpánov: M. Vejvoda – J. Moravec, J. Jakoubek, Janoušek, Pánek – M. Jakoubek (76. Polanský), Rytina, Kopecký, Žovinec – Zajíček (70. Kříž), Lipold.


Sokol Kondrac: Kňazík - Volšický, T. Kubín, Mleziva (85. J. Sedláček), Nedvěd - P. Sedláček, M. Kubín, Linhart, Pohorský (60. M. Kašpar) - Vítovský (80. Šanda), Záklasník.