Říčany - Trhový Štěpánov 2:0

Zápas rozehrály oba týmy spíše opatrně a příležitosti ke vstřelení branky přicházely jen po standardních situacích. Naštěstí pro Štěpánov měly domácí pokusy spíše ragbyové parametry. První vážnou situací byl surový zákrok loktem na hostujícího Zajíčka, který ale nebyl potrestán kartou. Ve 22. minutě střílel z trestného kopu štěpánovský Janoušek těsně mimo bránu, za osm minut minul branku i Petr Kopecký. Ve 35. minutě, po ztrátě míče ve středu pole, vyrazili domácí do brejku a v následné šanci zasáhl skvěle hostující gólman Vejvoda. Těsně před odchodem na poločasovou přestávku protáhl říčanského brankáře Petr Kopecký.

Deset minut po přestávce šli domácí do vedení, když skórovali po centru z pravé strany. Štěpánov se těžce dostával do střeleckých pozic, naopak domácím se otevíral prostor na brejkové situace. A jednu takovou situaci v závěru využili, ačkoliv se zdálo, že z postavení mimo hru. Tato situace zvedla vlnu emocí, v jejímž návalu byl ke konci vyloučen hostující brankář Vejvoda. Zápas dochytal stoper Janoušek a připsal si jeden dobrý zákrok.
"Mužstvo hrálo zodpovědně, jen škoda, že jsme chvíli po přestávce inkasovali.Pak se nám hrálo hůř a po druhé brance byl s námi konec. Teď se musíme dobře připravit na domácí zápas a vyhrát," zhodnotil zápas Vít Polívka, vedoucí mužstva Trhového Štěpánova a již myslel na další utkání.

Branky: nenahlášeny. ČK: 87. M. Vejvoda (TŠ). Poločas: 0:0.

Sokol Trhový Štěpánov: M. Vejvoda – Machovský, Janoušek, J. Jakoubek, J. Kopecký – Rytina, Pánek, Kužel (80. Smutný), M. Jakoubek (55. Štork)– Zajíček (63. Holý), P. Kopecký.