Trhový Štěpánov – Velim B 2:0

Zápas měl v úvodu svižné tempo a o nebezpečné situace se v prvním poločase starali především domácí. Již po pár minutách vysunul Frühauf Gapka, který poslal první nebezpečný centr do vápna hostí. Na tuto akci sice dokázali vzápětí Velimští odpovědět, ale brankář Vejvoda vytáhl parádní zákrok. Později v průběhu poločasu ještě párkrát své mužstvo podržel a jednou jej zachránila i tyč. Aktivní byli ale hlavně Štěpánovští, nebezpeční pro brankáře byli především Gapko a Vobecký. Domácím se dařilo hrozit hlavně z rohových kopů. Po jednom z nich se ve 26. minutě hlavou prosadil Klaus. Stejný hráč se o tři minuty později probíjel hostující šestnáctkou, byl faulován, ale rozhodčí byl jiného názoru a penaltu neodpískal. Ve 41. minutě vybojoval Zajíček míč, prostrčil ho do vápna, kde ho přesně k tyči trefil Gapko.

V úvodu druhé půle měli hosté snahu s výsledkem něco udělat, ale obrana domácích pracovala dobře. Dobře hrající Janoušek v klidu dirigoval zadní řady Štěpánova, které hostům příliš nedovolovaly. Zajímavé situace si ve druhém poločase vypracovaly obě strany, ale skóre se již nezměnilo.

„V prvním poločase jsme na Velim vlétli, byli jsme lepší a oproti minulému týdnu jsme protrhli střeleckou smůlu a dali dva góly. Druhou půli se již hra rozkouskovala a výhru jsme ukopali. Hosté nastřelili jen v závěru první půle tyč, jinak si šance nevypracovali. Hráli jsme dobře, bojovali, prostě super,“ zářil po zápase trenér Trhového Štěpánova Pavel Vejvoda.

Branky: 26. Klauz, 41. Gapko. Poločas: 2:0.

Trhový Štěpánov: M. Vejvoda – Štorkán, Kříž (83. P. Vejvoda), Janoušek, Frühauf – Klaus, Rytina, Hyský – Gapko (65. Kulík), Zajíček (88. Kopecký), Vobecký.