Sl. Louňovice – Trhový Štěpánov 3:1


V první šanci se objevili hosté, ale Žovinec z hranice penalty trefil náruč brankáře. V 8. minutě domácí podnikli protiútok, který zdárně zakončili – 1:0. Po čtvrthodině hosté kontrovali, když byl Čapek faulován v šestnáctce a sám penaltu proměnil. Poté se hra vyrovnala a když už to vypadalo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, udeřili domácí po rohu podruhé.


O přestávce musel pro zranění odstoupit tvůrce hostující hry Čapek. Štěpánští se ve druhé půli na nic nezmohli a mohli děkovat brankáři Vejvodovi, že inkasovali jen jeden gól.


„Máme velké problémy s marodkou a Čapek s Kopeckým nastupili se zdravotními problémy. Přesto zápas některým hráčům nevyšel a na hřišti jsem je nepoznával. Tím jsme domácím výhru ulehčili. Navíc nás od většího přídělu zachránil brankář Vejvoda. V prvním poločase to ještě šlo, ale ve druhé půli jsme již zápas dohrávali z povinnosti a výsledek je pro nás přijatelný,“ řekl po zápase smutný trenér Trhového Štěpánova Jaroslav Jakoubek.


Branky: Boef 2, Šmíd - Čapek (z PK). Rozhodčí: Schořovský. ŽK: 1/0. Diváci: 30. Poločas: 2:1.


Sokol Trhový Štěpánov: Vejvoda - Kopecký (78. Kulík), Janoušek, J. Jakoubek, Moravec - Saidl (56. Provazník), Rytina, Štork, Žovinec - Čapek (46. Provazník), M. Jakoubek.