II. liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po 13. kole.

Bilance: 13 – 4 – 4 – 5, skóre 18:16.
Branky: 18, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 8 – Strnad, 2 – Kotyza, 1 – Matějka, Vrťo, Průcha, Macek, Vukovič, Pokorný, Mareš.
ŽK: 4 – Vebr, 3 – Strnad, Kotyza, Mareš, 2 – Vukovič, Macek, Janda, Kotyza, Vrťo, Toma, 1 – Průcha, Pokorný, M. Nešpor, D. Nešpor, J. Petrů.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 12. kole.

Bilance: 24 – 17 – 1 – 6, skóre 55:20.
Branky: 55, průměr na zápas 2,3 gólu.
Kanonýři: 6 – Polodna (Votice), Turek (Benešov), 5 – Jurdík (Votice), O. Štěpán (Benešov), 4 – Němec (Benešov), Walter (Votice), 3 – Veinlich (Benešov), Veselý, Pilík (oba Votice), 2 – Havlíček (Benešov), Andrejevič, Rodrigues (oba Votice), 1 – Čupr (Votice), Hrubý, Žák, Kučaba, Zoubek (všichni Benešov).
ŽK: 4 – Žák (Benešov), 3 – Čupr, Jurdík (oba Votice), Turek, Hrubý (oba Benešov), 2 – Křivohlavý, Zoubek (oba Benešov), Polodna, Viskup, Veselý (všichni Votice).

I. A třída

Statistiky hráčů SK Benešov B a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 12. kole.

Bilance: 24 – 10 – 2 – 12, skóre 40:51.
Branky: 40, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 7 – Orsák (Týnec), Voráček (Benešov B), 4 – Skála (Týnec), 3 – Jíša, Radačovský (oba Týnec), Kondáš (Benešov B), 2 – J. Páv (Benešov B), Peroutka (Týnec), 1 – Jellúš, Moravec, Vavrek (všichni Týnec), Večera, Komárek, M. Podhorský, Benák, Popelka, P. Štěpán (všichni Benešov).
ČK: Orsák (Týnec), Podhorský (Benešov B).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Teplýšovice, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Nespeky, Sokola Kondrac, Sokola Zdislavice, SK Marily Votice B, Sokola Chotýšany, Sokola Sedlec–Prčice a SK Chocerady po 10. kole.

Bilance: 90 – 44 – 11 – 35, skóre 178:158.
Branky: 178, průměr na zápas 1,99 gólu.
Kanonýři: 11 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 10 – Šimáček (Poříčí), 8 – Haas (Votice B), Pavlíček (Kondrac), 7 – Pavelka, Vítovský (oba Kondrac), 6 – Hájek (Votice B), Marcel Nousek (Sedlec–Prčice), Kukač (Teplýšovice), 5 – M. Říha (Poříčí), Růzha (Sedlec–Prčice), 4 – T. Rosenvald, Doubek, Kadlec (všichni Nespeky), Müller (Kondrac), Kupša (Poříčí), Chomát, Král (oba Teplýšovice), 3 – Kyselka (Poříčí), D. Podhorský (Teplýšovice), Kuželka, Mastný (oba Chocerady), Kalenda (Nespeky), Hanuš (Chotýšany), Töre (Votice B), P. Bouček (Zdislavice), 2 – K. Kulhavý, M. Rosenvald (oba Nespeky), Milan Nousek, Jelen (oba Sedlec–Prčice), Moravec, Průcha, M. Granát (všichni Chotýšany), Homolka, Houška, Jonszta (všichni Votice B), Přitasil (Kondrac), Naňák, Ngo (oba Zdislavice), M. Stibůrek (Poříčí), Říčař, Kodad (oba Chocerady).

Okresní přebor

Statistiky čtrnácti týmů v okresním přeboru po 10. kole.

Bilance: 70 – 33 – 19 – 18, skóre 136:114.
Branky: 250, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 12 – Sahula (Jírovice), 8 – K. Čáp (Miřetice), 7 – Říha (Jankov), Vitouš (Neveklov), 6 – Marek Hanuš, Vondrák (oba Divišov), Šiška (Neveklov), 5 – Bursík, Němec (oba Vrchotovy Janovice), Fišer (Maršovice), Kocábek (Struhařov), Florián (Ostředek), Dvořák, Kopecký (oba Popovice), 4 – Zikmunda, Klaus, Janoušek (všichni Trhový Štěpánov), Skála (Jankov), Vildman (Ostředek), P. Slepička ( Popovice), M. Bumbálek (Divišov), 3 – Vobecký (Trhový Štěpánov), Koblasa (Struhařov), Karda (Olbramovice), Houdek (Miřetice), St. Škvor, A. Černý, Král (všichni Teplýšovice B), Y. Krastev (Pravonín), 2 – Dudík, Pospíšil (oba Struhařov), Ottl, Starosta, Podhorský, Boťa (všichni Teplýšovice B), Havlík, Vyskočil, (oba Olbramovice), Horčička (Jankov), Uršic, Macháček, Špalek (všichni Ostředek), Zd. Pekárek, R. Stibůrek, L. Svoboda (všichni Divišov), Macháček (Jírovice), Hoch, M. Babický Žůrek, T. Babický (všichni Pravonín), Matuška, Kaucký (oba Popovice), Kamarýt (Miřetice), Znamenáček (Neveklov), Rytina (Trhový Štěpánov).