II. liga

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim po posledním 30. kole.

Bilance: 30 – 11 – 7 – 12, skóre 40:41.
Branky: 40, průměr na zápas 1,3 gólu.
Kanonýři: 13 – Bálek, 8 – Kalabiška, 5 – Jungr, 2 – Křeček, Markovič, Kropík, Svátek, 1 – Průcha, Borák, Pokorný, Štochl, D. Nešpor, Süsser.
ŽK: 6 – M. Nešpor, Schuster, 5 – Kalabiška, Vebr, Kropík, 3 – Pokorný, D. Nešpor, 2 – Švamberg, Süsser, Toma, J. Veselý, Jungr, Štochl, Svátek, 1 – Křeček, Patka, Mucha, Průcha, Borák, Markovič.
ČK: 1 – Patka.

Divize

Statistiky hráčů SK Marily Votice a SK Benešov po 30. kole.

Bilance: 60 – 26 – 14 – 20, skóre 84:67.
Branky: 84, průměr na zápas 1,4 gólu.
Kanonýři: 9 – Horváth (Votice), 7 – Knobloch (Votice), 6 – Walter (Votice), 5 – V. Pohorský, Lukeš (oba Votice), Petlička, Doseděl, Chomát, Veselý (všichni Benešov), 4 – Neuberg (Votice), 3 – Lizák (Votice), Turek (Benešov), 2 – Žák (Benešov), M. Budil, Borkovec (oba Votice).
ŽK: 11 – Žák (Benešov), 8 – Horváth (Votice), 6 – Rezek (Votice), O. Štěpán (Benešov), 5 – Havlíček (Benešov), 4 – Viskup, Lukeš, Bareš (všichni Votice), 3 – Prikner, Turek, Křivohlavý, Veselý, Zoubek, Knotek (všichni Benešov), Walter, Mašín, Lizák, Neuberg (všichni Votice), 2 – Knobloch, Borkovec (oba Votice), Doseděl (Benešov).
ČK: 1 – Rezek, Neuberg (oba Votice), Doseděl (Benešov).

Krajský přebor

Statistiky hráčů FC Graffin Vlašim B po 30. kole.

Bilance: 30 – 17 – 7 – 5, skóre 83:40.
Branky: 82, průměr na zápas 2,8 gólu.
Kanonýři: 20 – J. Jícha, 9 – Vořechovský, 8 – Janda, 6 – Markovič, 4 – L. Dvořák, L. Petrů, Stejskal, 3 – Kalabiška, Mucha, Havlíček, Bouček, 2 – Císař, Borák, Svátek, D. Nešpor.
ŽK: 4 – Císař, L. Petrů, Havlíček, Vořechovský, 3 – L. Dvořák, Schuster, Janda, 2 – J. Jícha, L. Petrů, Žovinec, Svátek, J. Veselý.
ČK: 1 – Žovinec.

I. A třída

Statistiky hráčů SK Pyšely a FK Fercom Týnec nad Sázavou po 30. kole.

Bilance: 60 – 25 – 12 – 23, skóre 106:92.
Branky: 106, průměr na zápas 1,8 gólu.
Kanonýři: 21 – Žížala (Týnec), 16 – Páv (Pyšely), 8 – Skála (Týnec), 7 – Čáp, Mastný
(oba Pyšely), 6 – Kondáš (Pyšely), Jíša (Týnec), 5 – Orsák (Týnec), 4 – J. Moravec, K. Kulhavý (oba Pyšely), 3 – Benák, Večera (oba Pyšely), 2 – Zoubek (Pyšely).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Nespeky, Sokola Trhový Štěpánov, SK Posázavanu Poříčí nad Sázavou, Sokola Sedlec–Prčice, SK Chocerady, Sokola Teplýšovice, Sokola Maršovice po 26. kole.

Bilance: 208 – 77 – 41 – 90, skóre 354:392.
Branky: 354, průměr na zápas 1,7 gólu.
Kanonýři: 24 – Filip (Poříčí), 20 – M. Davídek (Sedlec–Prčice), 13 – Šimáček (Poříčí), 11 – Doležal (Teplýšovice), 10 – P. Sedláček (Kondrac), 9 – Kalenda, Pavlík (oba Nespeky), J. Kuželka (Chocerady), Moulík (Maršovice), Vítovský (Kondrac), 8 – R. Hašek (Maršovice), Pavelka (Kondrac), 7 – Houda (Poříčí), T. Pištěk (Sedlec–Prčice), Gapko (Trhový Štěpánov), 6 – Panenka (Nespeky), Starosta, Kukač (oba Teplýšovice), Kupša (Poříčí), 5 – Kadlec, T. Rosenvald (oba Nespeky), Pohorský (Kondrac), St. Škvor, D. Podhorský, Brožek (Chocerady), Mládek (všichni Teplýšovice), 4 – Dráb, Šach (oba Maršovice), Kodat, Šmejkal (oba Chocerady), L. Pištěk (Sedlec–Prčice).

Okresní přebor

Statistiky třinácti okresních týmů po 26. kole.

Bilance: 156 – 78 – 24 – 48, skóre 361:254.
Branky: 615, průměr na zápas 1,97 gólu.
Kanonýři: 33 – Hanuš (Chotýšany), 25 – Junek (Chotýšany), 20 – Němec (Vrchotovy Janovice), 19 – Milan Jonszta (Votice B), M. Kaňka (Struhařov), 15 – Zd. Pekárek (Divišov), 14 – Hájek (Votice B), 11 – Vitouš (Neveklov), Brejla (Olbramovice), 10 – Fialka (Miřetice), Průcha (Chotýšany), Hampl (Teplýšovice B), Kubálek (Zdislavice), 9 – Hanibal (Chotýšany), Sahula (Jírovice), Peter (Úročnice), 8 – Naňák (Zdislavice), M. Babický (Pravonín), Starosta (Teplýšovice B), D. Stibůrek (Jírovice), Campodonico (Divišov), Tůma (Olbramovice), 7 – Šindelář (Chotýšany), 6 – J. Kamarýt (Miřetice), Hošek (Úročnice), Vlasák, Klejna, Zd. Ondrák (všichni Pravonín), Havlík (Olbramovice), Kuneš, Pohan (oba Votice B), 5 – Sysel (Struhařov), Němec, Beneš (oba Jírovice), Sochůrek, Kněnický (oba Vrchotovy Janovice), Lhoták, Jantač (oba Miřetice), M. Bumbálek (Divišov), Helma (Olbramo〜vice), Khandl (Chotýšany), Král (Neveklov), Kaňka (Teplýšovice B).