FNL

Statistiky hráčů FC Sellier&Bellot Vlašim.

Bilance: 30 – 16 – 6 – 8, skóre 61:34.
Branky: 61, průměr na zápas 2 góly.
Kanonýři: 15 – Vyhnal, 8 – Nečas, Hadaščok, 7 – Janda, 5 – F. Hašek, 3 – Piško, Kučera, 2 – Breda, Tarczal, Jelínek, 1 – Tusjak, Kavka, Frizoni, Hrebeniuk, Jeslínek, Reiter.
ŽK: 6 – Vyhnal, 5 – Piško, 4 – F. Hašek, Kulhánek, 3 – Janda, Breda, 2 – Frizoni, Vondra, Reiter, Kučera, Wiesner, Hadaščok, 1 – Štochl, Čapek, Kavka, Nečas, Tarczal, Nguyen, Leiner, Tusjak, Hrebeniuk, Jíra, Jeslínek.
ČK: Piško.

ČFL

Statistiky hráčů SK Benešov.

Bilance: 31 – 7 – 0 – 5 – 19, skóre 39:68.
Branky: 39, průměr na zápas 1,25 gólu.
Kanonýři: 7 – Turek, 5 – Kučaba, Laštovka, 4 – Ibe, 3 – Zákostelský, Skopec, 2 – Zubkov, Adjei, 1 – Kucalas, Vrňák, L. Balata, Žák, Khodulia, Bohata, Kulhavý.
ŽK: 11 – Laštovka, 6 – Vrňák, 5 – Žák, Večera, 4 – Zákostelský, Turek, 3 – Bohata, Skopec, 2 – Štěpánek, Kučaba, Braný, Farkaš, Khodulia, 1 – Bébr, Bredler, Afanasenko, Ibe, Kucalas, L. Balata, Beník, Adjei.
ČK: Štěpánek, Turek.

Krajský přebor

Statistiky hráčů Poříčí nad Sázavou.

Bilance: 27 – 11 – 2 – 3 – 11, skóre 50:36.
Branky: 50, průměr na zápas 1,85 gólu.
Kanonýři: 10 – Rejhon, 9 – Trpišovský, 6 – Páv, 5 – Jíša, 4 – Havlíček, Verner, 2 – Vosáhlo, Pohorský, Klauz, Přitasil, V. Balata, 1 – Žák, Peroutka.
ŽK: 4 – Páv, 3 – Vacek, Verner, 2 – Afanasenko, Jíša, Rejhon, V. Balata, Jírů, Pohorský, Žák, 1 – Havlíček, Klauz, Tlamicha, Křivohlavý.

I. A třída
Statistiky hráčů SK Votice, Sokola Nespeky a Jawy Divišov.

Kanonýři: 14 – Kamarýt (Votice), 11 – Štork (Votice), 10 – J. Vondrák, Z. Pekárek (oba Divišov), 7 – Homolka (Votice), Burian, L. Maršoun, Kruhliak (všichni Nespeky), 5 – Zoubek (Votice), Campodonico (Divišov), 4 – Říha, Šlejmar (oba Votice), Vojkůvka (Nespeky), 3 – Voráček (Votice), Marek Hanuš (Divišov).
ČK: Urban, Krejza (oba Nespeky), Lehán, Shapoval, L. Svoboda (všichni Divišov), Kamarýt, Homolka (oba Votice).

I. B třída

Statistiky hráčů Sokola Kondrac, Sokola Teplýšovice, Sokola Sedlec-Prčice, Sokola Neveklov, Sokola Jankov, Sokola Miřetice, Sokola Maršovice a FK Týnec nad Sázavou.

Kanonýři: 23 – Žížala (Maršovice), 14 – Vyhlídal (Teplýšovice), Horký (Týnec), 13 – Pavlíček (Kondrac), 12 – Král (Teplýšovice), 9 – T. Pištěk (Sedlec-Prčice), 8 – Šejstal (Týnec), D. Podhorský (Teplýšovice), 7 – Zach (Jankov), Laurich (Maršovice), Davídek (Sedlec-Prčice), 6 – Jenšík, Filip (oba Miřetice), Stejskal, D. Kopta (oba Týnec), Horčička (Jankov), D. Zavadil (Maršovice), Křemen (Neveklov), 5 – Jandák (Miřetice), Čichovský (Neveklov), 4 – Breburda, Chomát (oba Teplýšovice), Procházka (Kondrac), Raček, Seidel (oba Sedlec-Prčice), Přitasil, Turek (oba Miřetice), Orsák (Maršovice).
ČK: 2 – Kubát (Kondrac), 1 – Vejvoda (Teplýšovice/Kondrac), Chomát (Teplýšovice), Budil, Sedláček, Vokál (všichni Kondrac), Radačovský, Novák (oba Týnec), Zach (Jankov), Křemen (Neveklov), Žížala (Maršovice), Kabíček (Sedlec-Prčice).

Okresní přebor

Statistika čtrnácti týmů.

Kanonýři: 19 – Novotný (Vrchotovy Janovice), 16 – O. Veselý (Struhařov), 15 – J. Bartík (Soběhrdy), 14 – Němec (Vrchotovy Janovice), P. Mrázek (Přestavlky), A. Korecký (Chotýšany), Zmek (Struhařov), 13 – Černý (Soběhrdy), Šetek (Postupice), 12 – Folprecht (Struhařov), 11 – Štěpánek (Olbramovice), 10 – Jonszta (Soběhrdy), Vlasák (Pravonín), Tulej (Kamberk), M. Heřmánek (Popovice), Macháček (Olbramovice), 9 – Rezek (Vrchotovy Janovice), M. Pohůnek (Přestavlky), Chudlařský (Postupice), P. Vyskočil (Olbramovice), Kubálek (Zdislavice), 8 – P. Hoch, T. Babický (oba Pravonín), Adam Hanibal (Chotýšany), Kadlec (Chocerady), 7 – Vošický, J. Maršoun (oba Dolní Kralovice), Filip Matuška (oba Popovice), 6 – Střihavka (Vrchotovy Janovice), Micka (Soběhrdy), L. Sysel (Chotýšany), Kosák, Kříženecký (oba Kamberk), J. Veselý, O. Hroch, L. Kaňka (všichni Struhařov), Kačírek (Přestavlky).